Sport w TV: sobota – 5 maja 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:55 Major League Soccer – 10. kolejka: TORONTO FC – PHILADELPHIA UNION  11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 12:55 La Liga Santander […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


01:55 Major League Soccer – 10. kolejka: TORONTO FC – PHILADELPHIA UNION na żywo


11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:55
La Liga Santander – 36. kolejkaGIRONA FC – SD EIBAR na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Świerżyński

13:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

13:25
 Premier League – 37. kolejka: STOKE CITY – CRYSTAL PALACE na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Piotr Domagała – Rafał Nahorny


14:45
 Nice 1. Liga – 29. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan (z Głogowa)
Reporterzy: Paweł Ślęzak

14:55 Nice 1. Liga – 29. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan (z Głogowa)

15:00 Bundesliga – 33. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:00
Serie A Women – 21. kolejka: CHIEVO WERONA – JUVENTUS FC na żywo


15:10
 Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 34. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Grzegorz Mielcarski (z Nowego Sącza)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Tomasz Lipiński

15:20 Bundesliga – 33. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – HAMBURGER SV na żywo
CANAL+ Sport HD 
Komentarz: Cezary Olbrycht – Maciej Murawski

15:20 Bundesliga – 33. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – FSV MAINZ 05 na żywo

Komentarz: Edward Durda – Leszek Orłowski

15:25
Bundesliga – 33. kolejka: FC KOELN – BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:25
Bundesliga – 33. kolejka: FC AUGSBURG – FC SCHALKE 04 na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:25
Bundesliga – 33. kolejka: RB LEIPZIG – VFL WOLFSBURG na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Filip Kapica

15:25
Bundesliga – 33. kolejka: WERDER BREMA – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo


15:25 
Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 34. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – PIAST GLIWICE na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Grzegorz Mielcarski (z Nowego Sącza)

15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

15:55 
Premier League – 37. kolejka: WEST BROMWICH ALBION – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

16:10 La Liga Santander – 36. kolejka: ATHLETIC CLUB – REAL BETIS na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

16:10
1.Liga – 27. kolejka: SK SIGMA OLOMOUC – BOHEMIANS PRAGA 1905 na żywo


17:00
Primavera 1 – 28. kolejka: SSC NAPOLI U19 – INTER MEDIOLAN U19 na żywo


17:30 
Serie A – 36. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:40 
Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 34. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)
Reporterzy: Adam Westfal, Mariusz Wróblewski

17:55 Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 34. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – ARKA GDYNIA na żywo
CANAL+ Sport HD 
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)

17:55 
Serie A – 36. kolejka: AC MILAN – HELLAS WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

 18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

18:05 Liga Mistrzów UEFA – 1/2 Finału: REAL MADRYT – BAYERN MONACHIUM premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:25 
Premier League – 37. kolejka: EVERTON FC – SOUTHAMPTON FC na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Marcin Rosłoń – Maciej Murawski

18:25
 
La Liga Santander – 36. kolejka: CELTA VIGO – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak– Michał Świerżyński

18:25 
1.Liga – 27. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – FC VIKTORIA PILZNO na żywo
*(o 21:00 premiera.200 w Polsat Sport News HD)
Ipla

18:50
Major League Soccer – 10. kolejka: MONTREAL IMPACT – NEW ENGLAND REVOLUTION na żywo


19:55
Major League Soccer – 10. kolejka: MINNESOTA UNITED – VANCOUVER WHITECAPS na żywo


20:00 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 34. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Płocka)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Maciej Klimek

20:00 
Serie A – 36. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:00 
Major League Soccer – 10. kolejka: NEW YORK RED BULLS – NEW YORK CITY na żywo
Eurosport PlayerIpla

20:25 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 34. kolejka: WISŁA PŁOCK – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HD 
Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Płocka)

20:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

20:40 
Serie A – 36. kolejka: JUVENTUS FC – BOLOGNA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

20:40
 La Liga Santander – 36. kolejka: VILLARREAL CF – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

21:00 
Premier League – 37. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – SWANSEA CITY premiera.200

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Michał Gutka

21:50 Major League Soccer – 10. kolejka: LOS ANGELES FC – FC DALLAS na żywo
Eurosport Player


22:05
Major League Soccer – 10. kolejka: SEATTLE SOUNDERS – COLUMBUS CREW na żywo
Eurosport PlayerIpla

22:30
 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Remigiusz Jezierski

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL  na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow


05:00 Gala Golden Boy: RYAN GARCIA – JAYSON VELEZ na żywo


20:00 Gala Boksu, Greenwich, Wielka Brytania: TONY BELLEW – DAVID HAYE na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Grzegorz Proksa


13:30 PGA European Tour – Golfsixes, St. Albans, Wielka Brytania: I RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 PGA Tour – Wells Fargo Championship, Charlotte, USA: III RUNDA na żywo


01:00 
NHL – 2. runda play-off: BOSTON BRUINS – TAMPA BAY LIGHTING na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Michał Ruszel

12:10 
Mistrzostwa Świata Elity, Herning, Dania – grupa B: NORWEGIA – ŁOTWA na żywo


16:10 
Mistrzostwa Świata Elity, Herning, Dania – grupa B: FINLANDIA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo


19:50 
Mistrzostwa Świata Elity, Kopenhaga, Dania – grupa A: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:10 
Mistrzostwa Świata Elity, Kopenhaga, Dania – grupa A: CZECHY – SŁOWACJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Dariusz Szpakowski – Waldemar Matuszak

20:10 
Mistrzostwa Świata Elity, Herning, Dania – grupa B: DANIA – USA na żywo


12:20 Badminton Horse Trials – Cross Country 2018, Gloucestershire, Wielka Brytania: ZAWODY na żywo


18:30 Global Champions Tour, Madryt, Hiszpania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport Player


12:30 Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:45 Giro d’Italia, Włochy: ETAP 2 na żywo
*(od 16:00 w Eurosport 1 DE, od 12:45 do 14:30 w Rai Sport, od 14:30 w Rai 2)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:00
Tour of Yorkshire: ETAP 3 na żywo
*(od 17:15 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:00 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


02:00 
NBA – play-off: NEW ORLEANS PELICANS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński

18:30
Die BBL – 1/4 Finału: ALBA BERLIN – EWE BASKETS OLDENBURG na żywo
Eurosport Player


15:45 PGNiG Superliga – 30. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:55
PGNiG Superliga – 30. kolejka: METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN – ENERGA AZS KOSZALIN na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Kaja Załęczna

17:50
PGNiG Superliga – 30. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


12:45 PGNiG Superliga – 1/4 Finału: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Michał Matysik (z Puław)
Reporter: Bartek Ignacik

12:55 PGNiG Superliga – 1/4 Finału: KS AZOTY PUŁAWY – SPR CHROBRY GŁOGÓW na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Michał Matysik (z Puław)

15:15
DHB Pokal – 1/2 Finału: SC MAGDEBURG – RHEIN NECKAR LOWEN na żywo

Komentarz w Sportklub: Kamil Gapiński

17:00 
Copa del Rey – 1/2 finału: ??? – ??? premiera.200

Komentarz: Kacper Merk

19:00 
Copa del Rey – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo

Komentarz: Kacper Merk

20:45 DHB Pokal – 1/2 Finału: TSV HANNOVER-BURGDORF – HSG WETZLAR premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński


23:30 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy – Rajd Wysp Kanaryjskich: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:10 Guinness Pro14 – 1/4 Finału: MUNSTER – EDINBURGH RUGBY na żywo
Eurosport Player

18:00 Ekstraliga – 6. kolejka: WHIZZ ORKAN SOCHACZEW – ARKA GDYNIA na żywo
Ipla

19:30
Guinness Pro14 – 1/4 Finału: SCARLETS – CHEETAHS na żywo
Eurosport Player


14:50 Final Four Ligi Mistrzyń CEV – 1/2 Finału: IMOCO VOLLEY CONEGLIANO – VAKIFBANK STAMBUŁ na żywo
Ipla

17:50
Final Four Ligi Mistrzyń CEV – 1/2 Finału: CSM VOLEI ALBA BLAJ – GALATASARAY SK STAMBUŁ na żywo
Ipla


17:00 PlusLiga – Finał: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski

17:30 PlusLiga – mecz o 3. miejsce: TREFL GDAŃSK – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Tomasz Wójtowicz (z Gdańska)
Reporter: Adrian Brzozowski

20:30 
PlusLiga – Finał: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski

20:30 
PlusLiga – Finał: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz (z Kędzierzyna Koźla)

22:30 
PlusLiga – Finał: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski


11:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: PÓŁFINAŁ na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:30 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: PÓŁFINAŁ na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: PÓŁFINAŁ na żywo


19:50 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: PÓŁFINAŁ premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:30 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: PÓŁFINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:40 WTA Tour, Praga, Czechy – Finał: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

11:00 WTA Tour, Praga, Czechy – Finał: MIHAELA BUZARNESCU – PETRA KVITOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Maciej Synówka

11:00
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1. runda: ALIZE CORNET – ELINA SVITOLINA na żywo
sport.tvp.pl

12:30
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1. runda: CAROLINE GARCIA – DOMINIKA CIBULKOVA na żywo
sport.tvp.pl

12:50 
WTA Tour, Praga, Czechy – Finał: STUDIO na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

13:30 
ATP World Tour 250, Monachium, Niemcy – 1/2 finału: ALEXANDER ZVEREV – HYEON CHUNG na żywo
Ipla

14:00
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1. runda: MARTA KOSTYUK – LARA ARRUABARRENA na żywo
sport.tvp.pl

16:00 
ATP World Tour 250, Estoril, Portugalia – 1/2 finału: STEFANOS TSITSIPAS – JOAO SOUSA na żywo
Ipla

16:00
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1. runda: ELENA VESNINA – KAROLINA PLISKOVA na żywo
sport.tvp.pl

16:00
WTA Tour, Rabat, Maroko – Finał: ELISE MERTENS – ALJA TOMLJANOVIC na żywo
sport.tvp.pl

18:00 
ATP World Tour 250, Estoril, Portugalia – 1/2 finału: FRANCES TIAFOE – PABLO CARRENO BUSTA na żywo
Ipla

19:00
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1. runda: ANETT KONTAVEIT – VENUS WILLIAMS na żywo
sport.tvp.pl

20:30
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1. runda: JELENA OSTAPENKO – IRINA-CAMELIA BEGU na żywo
sport.tvp.pl


10:50 Drużynowe Mistrzostwa Świata, Halmstad, Szwecja: FINAŁ KOBIET I PÓŁFINAŁY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


14:30 ITV Racing, Newmarket, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


09:00 Moto3 – Grand Prix Hiszpanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

09:55 
MotoGP – Grand Prix Hiszpanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

10:55 
Moto2 – Grand Prix Hiszpanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

12:35 
Moto3 – Grand Prix Hiszpanii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

13:30 
MotoGP – Grand Prix Hiszpanii: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

14:15 
MotoGP – Grand Prix Hiszpanii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

14:35 MotoGP – Grand Prix Hiszpanii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

15:05
Moto2 – Grand Prix Hiszpanii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

17:30 Motocyklowe Mistrzostwa Włoch, Mugello, Włochy: DZIEŃ 1  premiera.200

Komentarz: Michał Fijałkowski


13:00 World Endurance Championship – Total 6 Hours of Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG na żywo
*(o 18:15 także w Eurosport 1 HD, od 14:25 do 15:25 w sport1)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:25
ADAC Formel 4, Hockenheim, Niemcy: WYŚCIG 2 na żywo

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:40
 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

20:10 Magazyn SPORT na żywo


22:40 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie:

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam