Sport w TV: sobota – 6 lipca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 3. runda: MAGDA LINETTE – PETRA KVITOVA 10:30 Magazyn STAN FUTBOLU  16:50 Mistrzostwa Świata Kobiet, Nice, Francja – mecz o 3. […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 3. runda: MAGDA LINETTE – PETRA KVITOVA


10:30 
Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:50 Mistrzostwa Świata Kobiet, Nice, Francja – mecz o 3. miejsce: ANGLIA – SZWECJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Joanna Tokarska

16:55 Mecz Towarzyski: LECH POZNAŃ – FC MIDTJYLLAND na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Jarosław Araszkiewicz

20:00 Copa America, Sao Paulo, Brazylia – mecz o 3. miejsce: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Tomasz Smokowski – Bartłomiej Rabij, Piotr Koźmiński, Dariusz Kubicki
Analiza: Marcin Lepa – Tomasz Łapiński

20:50 Copa America, Sao Paulo, Brazylia – mecz o 3. miejsce: ARGENTYNA – CHILE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Piotr Koźmiński

23:00 Copa America, Sao Paulo, Brazylia – mecz o 3. miejsce: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Tomasz Smokowski – Bartłomiej Rabij
Analiza: Marcin Lepa – Tomasz Łapiński


19:05 Knock Out Boxing Night 7, Rzeszów: DAMIAN KIWIOR – NELSON ALTAMIRANO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło (z Rzeszowa)

20:00 
Knock Out Boxing Night 7, Rzeszów: MATEUSZ TRYC – IWAN MURASZKIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło (z Rzeszowa)

20:50 
Knock Out Boxing Night 7, Rzeszów: KAMIL SZEREMETA – EDWIN PALACIOS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło (z Rzeszowa)

21:40 Knock Out Boxing Night 7, Rzeszów: FIODOR CZERKASZYN – WES CAPPER na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło (z Rzeszowa)

22:30 
Knock Out Boxing Night 7, Rzeszów: MAREK MATYJA – PAWEŁ STĘPIEŃ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło (z Rzeszowa)

23:25 Knock Out Boxing Night 7, Rzeszów: ŁUKASZ RÓŻAŃSKI – IZUAGBE UGONOH na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło (z Rzeszowa)


15:00 ESL One, Kolonia, Niemcy – CS:GO: DZIEŃ 5 na żywo
sport.tvp.pl


17:00 Letnia Uniwersjada 2019, Neapol, Włochy: FINAŁY 
Eurosport PlayerIpla

18:25 Letnia Uniwersjada 2019, Neapol, Włochy: FINAŁY na żywo
Eurosport PlayerIpla


13:00 PGA European Tour – Dubai Duty Free Irish Open, Clare, Irlandia: III RUNDA na żywo
*(do 18:00)
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 PGA Tour – 3M Open, Blaine, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


19:05 
Global Champions Tour, Paryż, Francja: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:05 Letnia Uniwersjada 2019, Neapol, Włochy: FINAŁ KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


16:30 Mistrzostwa Kraju, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player


11:25 Tour de France, Francja: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:55 Tour de France, Francja: ETAP 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:05 Tour de France, Francja: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:15 
Magazyn TOUR DE FRANCE DZIŚ 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:55 
Mistrzostwa Europy, Belgrad, Serbia – 1/2 finału: FRANCJA – WIELKA BRYTANIA na żywo
sport.tvp.pl

20:25 
Mistrzostwa Europy, Belgrad, Serbia – 1/2 finału: HISZPANIA – SERBIA na żywo
sport.tvp.pl


14:00 Euro Beach Soccer League, Nazare, Portugalia – grupa 1: SZWAJCARIA – POLSKA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Marek Górecki


09:00 Mistrzostwa Europy Kobiet, Stare Jabłonki – mecz o miejsca 9-16: PORTUGALIA – ROSJA na żywo
Ipla

10:00 Mistrzostwa Europy Mężczyzn, Stare Jabłonki – mecz o miejsca 9-16: HISZPANIA – RUMUNIA na żywo
Ipla

11:00 Mistrzostwa Europy Kobiet, Stare Jabłonki – 1/2 finału: CHORWACJA – DANIA na żywo
Ipla


12:00 Mistrzostwa Europy Mężczyzn, Stare Jabłonki – 1/2 finału: DANIA – WĘGRY na żywo
Ipla


13:00 Mistrzostwa Europy Kobiet, Stare Jabłonki – 1/2 finału: WĘGRY – HOLANDIA na żywo
Ipla


14:00 Mistrzostwa Europy Mężczyzn, Stare Jabłonki – 1/2 finału: ROSJA – NORWEGIA na żywo
Ipla


15:00 Mistrzostwa Europy Kobiet, Stare Jabłonki – mecz o miejsca 17-20: MACEDONIA PÓŁNOCNA – SŁOWENIA na żywo
Ipla


17:50 Letnia Uniwersjada 2019, Neapol, Włochy: FINAŁY na żywo
Eurosport Player


08:45 Turniej Finałowy Ligi Narodów FIVB, Nankin, Chiny – 1/2 finału: TURCJA – BRAZYLIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:15 Turniej Finałowy Ligi Narodów FIVB, Nankin, Chiny – 1/2 finału: USA – CHINY na żywo
Ipla


09:50 Letnia Uniwersjada 2019, Neapol, Włochy: PÓŁFINAŁ I FINAŁ KOBIET na żywo
Eurosport Player


13:50 Letnia Uniwersjada 2019, Neapol, Włochy: FINAŁ KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
*(o 22:20  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla


13:20 Letnia Uniwersjada 2019, Neapol, Włochy: FINAŁ MĘŻCZYZN na żywo
*(o 21:20  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


18:20 Letnia Uniwersjada 2019, Neapol, Włochy: PÓŁFINAŁY I FINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


12:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 3. runda: MAGDA LINETTE – PETRA KVITOVA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Justyna Kostyra

13:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania: KRONIKA 
Ipla
Redakcja: Tomasz Lorek

14:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 3. runda: ASHLEIGH BARTY – HARRIET DART na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Muras

15:00 
Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 3. runda: SERENA WILLIAMS – JULIA GOERGES na żywo
Ipla
Komentarz: Krzysztof Wanio

15:15 
Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 3. runda: MATTEO BERRETTINI – DIEGO SCHWARTZMAN na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek

16:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 3. runda: JO-WILFIRED TSONGA – RAFAEL NADAL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Dawid Olejniczak

16:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 3. runda: SLOANE STEPHENS – JOHANNA KONTA na żywo
Ipla
Komentarz: Filip Gawęcki

18:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 3. runda: LUCAS POUILLE – ROGER FEDERER na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

18:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 3. runda: JOAO SOUSA – DANIEL EVANS na żywo
Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak


18:50 Letnia Uniwersjada 2019, Neapol, Włochy: ZAWODY DRUŻYNOWE – PÓŁFINAŁY na żywo
Eurosport Player


21:00 ITU World Triathlon Series, Hamburg, Niemcy: SPRINT KOBIET 
Ipla

23:00 ITU World Triathlon Series, Hamburg, Niemcy: SPRINT MĘŻCZYZN 
Ipla


09:00 Moto3 – Grand Prix Niemiec: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:55 MotoGP – Grand Prix Niemiec: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

10:55 Moto2 – Grand Prix Niemiec: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

12:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Donington Park, Wielka Brytania: SUPERPOLE na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Sławomir Szymczak

12:30 
Mistrzostwa Świata Supersport, Donington Park, Wielka Brytania: SUPERPOLE na żywo
Eurosport Player

12:35 Moto3 – Grand Prix Niemiec: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:00 
Moto3 – Grand Prix Niemiec: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:10 
Mistrzostwa Świata Supersport 300, Misano Włochy: SUPERPOLE na żywo
Eurosport Player

13:30 
MotoGP – Grand Prix Niemiec: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

14:10 MotoGP – Grand Prix Niemiec: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:35 
MotoGP – Grand Prix Niemiec: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:00
Mistrzostwa Świata Superbike, Donington Park, Wielka Brytania: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:05 Moto2 – Grand Prix Niemiec: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:30 Moto2 – Grand Prix Niemiec: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

16:05 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Misano Włochy: WYŚCIG OSTATNIEJ SZANSY na żywo
Eurosport Player

20:00
 AMA Motocross, Jacksonville, USA: ZAWODY 

Komentarz: Sławomir Szymczak


08:50 W Series, Norymberga, Niemcy: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół

09:50 FIA World Touring Car Cup, Vila Real, Portugalia: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

11:50
FIA World Touring Car Cup, Vila Real, Portugalia: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Eurosport Player

16:00
FIA World Touring Car Cup, Vila Real, Portugalia: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:00 W Series, Norymberga, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół


18:30 
FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Szwecji, Hallstavik: STUDIO na żywo

Studio: Gabriel Waliszko – Sławomir Kryjom (z Hallstavik)
Reporter: Łukasz Benz


19:00 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Szwecji, Hallstavik: ZAWODY na żywo

Komentarz: Sergiusz Ryczel – Tomasz Bajerski (z Hallstavik)


18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


22:15 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki