Sport w TV: sobota – 7 grudnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 14. kolejka: MANCHESTER CITY FC – MANCHESTER UNITED FC 10:00 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Domagała, Adam Zakrzewski 12:55 […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 14. kolejka: MANCHESTER CITY FC – MANCHESTER UNITED FC


10:00 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Adam Zakrzewski

12:55 La Liga – 16. kolejka: REAL MADRYT CF – RCD ESPANYOL na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Łukasz Wiśniowski

12:55 2. Bundesliga – 16. kolejka: HANNOVER 96 – FC ERZGEBIRGE AUE na żywo

Komentarz: Michał Mitrut

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

13:25 Premier League – 15. kolejka: EVERTON FC – CHELSEA FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Michał Gutka

13:25
Championship – 20. kolejka: HUDDERSFIELD TOWN FC – LEEDS UNITED FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:40 PKO Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Bartek Ignacik

14:55 PKO Ekstraklasa – 18. kolejka: 
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)

14:55 Serie A – 15. kolejka: ATALANTA BC – HELLAS WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

15:00 
Bundesliga – 14. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban (z Monchengladbach)
Studio: Mikołaj Kruk, Maciej Kruk

15:20 
Bundesliga – 14. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – FORTUNA DÜSSELDORF na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Leszek Orłowski

15:25 Bundesliga – 14. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – FC BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak (z Monchengladbach)

15:25 Bundesliga – 14. kolejka: RB LIPSK – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Marcin Gazda

15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

15:55 Premier League – 14. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

15:55 La Liga – 16. kolejka: 
GRANADA CF – CD ALAVES na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

16:55 Tipico Bundesliga – 17. kolejka: RED BULL SALZBURG – WSG SWAROVSKI TIROL na żywo

Komentarz: Szymon Ratajczak – Grzegorz Kaczmarczyk

17:00 PKO Ekstraklasa – 18. kolejka: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Mariusz Jankowski – Marcin Żewłakow, Sebastian Mila
Reporter: Maciej Barszczak

17:00 PKO Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma (z Poznania)
Reporterzy: Maciej Klimek, Mariusz Wróblewski


17:25 PKO Ekstraklasa – 18. kolejka: LECH POZNAŃ – ŁKS ŁÓDŹ na żywo
CANAL+ Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Maciej Murawski (z Poznania)
Komentarz w TVP 2: Jacek Laskowski, Robert Podoliński (z Poznania)

17:30 Serie A – 15. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Antoni Partum, Piotr Czachowski

17:55 Serie A – 15. kolejka: UDINESE CALCIO – SSC NAPOLI na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

18:25 Premier League – 14. kolejka: MANCHESTER CITY FC – MANCHESTER UNITED FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

18:25 Bundesliga – 14. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25 
LaLiga – 16. kolejka: UD LEVANTE – VALENCIA CF na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Kuba Ostrowski

19:30 PKO Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Gdańska)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Żelisław Żyżyński


19:40
Eredivisie – 16. kolejka: PSV EINDHOVEN – FORTUNA SITTARD na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

19:55 PKO Ekstraklasa – 18. kolejka: LECHIA GDAŃSK – WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Gdańska)

20:00 
Serie A – 15. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Dominik Mucha, Piotr Czachowski

20:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

20:40 Serie A – 15. kolejka: SS LAZIO – JUVENTUS FC na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:55 LaLiga – 16. kolejka: FC BARCELONA – RCD MALLORCA na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Andrzej Juskowiak

22:40 
Serie A – 15. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Dominik Mucha, Piotr Czachowski

22:50 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

23:00 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:45 
Magazyn BUNDESLIGA+ 



17:15
Puchar Świata, Östersund, Szwecja: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:30 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: POJEDYNCZA SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
*(od 17:45 również w Eurosport 1 HD)
IplaEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w Eurosport 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


10:50 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla 


11:00 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: BIEG ŁĄCZONY KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Piotr Meissner – Paweł Klisz

11:55 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:20 
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: BIEG ŁĄCZONY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:55 Gala Boksu, Ad-Dirijja, Arabia Saudyjska: FILIP HRGOVIC – ERIC MOLINA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło – Kacper Bartosiak

19:10 Gala Boksu, Ad-Dirijja, Arabia Saudyjska: DILLIAN WHYTE – MARIUSZ WACH na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło – Kacper Bartosiak

20:00 Gala Boksu, Ad-Dirijja, Arabia Saudyjska: ALEKSANDR POWIETKIN – MICHAEL HUNTER na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło – Kacper Bartosiak

21:05 Gala Boksu, Ad-Dirijja, Arabia Saudyjska: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Sylwia Dekiert – Andrzej Wasilewski, Albert Sosnowski, Artur Szpilka

21:35 Gala Boksu, Ad-Dirijja, Arabia Saudyjska: ANDY RUIZ JR. – ANTHONY JOSHUA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło – Kacper Bartosiak


08:30 PGA European Tour – AfrAsia Bank Mauritius Open, Bel Ombre, Mauritius: III RUNDA 
*(od 11:00 na Canal+ Sport HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Jacek Person, Jacek Person

18:00 PGA Tour – Hero World Challenge, New Providence, Bahamy: FINAŁ 


22:00 Longlines Masters of Paris, Paryż, Francja: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


01:05 NHL: PITTSBURGH PENGUINS – ARIZONA COYOTES na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Adamiak – Adrian Kowal


06:00 Puchar Świata, Cambridge, Nowa Zelandia: DZIEŃ 2 na żywo
*(o 09:30  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


09:50 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: SKOKI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:45 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla 


14:20 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: SZTAFETA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


02:00 NBA: BOSTON CELTICS – DENVER NUGGETS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Cezary Trybański

11:00 Tahincioglu Basketball Super League – 11. kolejka: GAZIANTEP BASKETBOL – ISTANBUL BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

13:15 
Tahincioglu Basketball Super League – 11. kolejka: GALATASARAY DOGA SIGORTA – TEKSÜT BANDIRMA BK na żywo

Komentarz: Jacek Łączyński

15:30 
Tahincioglu Basketball Super League – 11. kolejka: DARÜŞŞAFAKA TEKFEN – BEŞIKTAŞ SOMPO SIGORTA na żywo

Komentarz: Jacek Łączyński

17:30 Energa Basket Liga – 10. kolejka: START LUBLIN – ANWIL WŁOCŁAWEK 
Polsat Sport HD

18:00
Tahincioglu Basketball Super League – 11. kolejka: TOFAŞ – PINAR KARŞIYAKA

Komentarz: Radosław Spiak

20:25 Serie A – 12. kolejka: POMPEA FORTITUDO BOLOGNA – DOLOMITI ENERGIA TRENTO 
Eurosport Player

20:30
Liga ACB – 12. kolejka: UNICAJA – HERBALIFE GRAN CANARIA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak



13:00 ISU GP – Finał, Turyn, Włochy: PROGRAM DOWOLNY SOLISTÓW 
Ipla

14:20 
ISU GP – Finał, Turyn, Włochy: PROGRAM DOWOLNY JUNIORSKICH PAR SPORTOWYCH 
Ipla

15:45 ISU GP – Finał, Turyn, Włochy: PROGRAM DOWOLNY SOLISTÓW JUNIORÓW 
Ipla

16:35 ISU GP – Finał, Turyn, Włochy: POKAZY MISTRZÓW 
Ipla


18:50 Puchar Świata, Beaver Creek, USA: ZJAZD MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:30 
Puchar Świata, Lake Louise, Kanada: ZJAZD KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:55
Puchar Świata, Val Thorens, Francja: SKI CROSS 
Eurosport PlayerIpla

15:00 Puchar Świata, Val Thorens, Francja: JAZDA PO MULDACH 
Eurosport Player


12:35 
PGNiG Superliga – 14. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Dębowski – Michał Matysik,Artur Siódmiak (z Kwidzyna)
Reporter: Damian Pechman

12:55 
PGNiG Superliga – 14. kolejka: MMTS KWIDZYN – SPR CHROBRY GŁOGÓW 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Chodkowski – Iwona Niedźwiedź (z Kwidzyna)


22:30 
Puchar Świata, Lake Placid, USA: DWÓJKI MĘŻCZYZN 
Ipla


07:00 Puchar Świata, Szanghaj, Chiny: BIEGI ĆWIERĆFINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN NA 5000 M 


07:40 Puchar Świata, Szanghaj, Chiny: BIEGI PÓŁFINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN NA 1500 M 


08:15 Puchar Świata, Szanghaj, Chiny: BIEGI PÓŁFINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN NA 500 M 


08:45 Puchar Świata, Szanghaj, Chiny: BIEGI FINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN NA 1500 M 


09:25 Puchar Świata, Szanghaj, Chiny: BIEGI FINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN NA 500 M 


09:55 Puchar Świata, Szanghaj, Chiny: SZTAFETA MIESZANA 


10:30 Puchar Świata, Szanghaj, Chiny: BIEG PÓŁFINAŁY SZTAFET KOBIET 


10:45 Puchar Świata, Szanghaj, Chiny: BIEG PÓŁFINAŁY SZTAFET MĘŻCZYZN 


14:45 Plusliga – 9. kolejka: GKS KATOWICE – VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA 
Polsat Sport HD

17:30 
Plusliga – 9. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – MKS BĘDZIN 


20:30 
Plusliga – 9. kolejka: CERRAD ENEA CZARNI RADOM – MKS ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI 
Polsat Sport HD


15:05 Puchar Świata, Niżny Tagił, Rosja: STUDIO 
*(od 15:15 również w TVP 1 HD, od 15:20 także w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Piotr Majchrzak, Bartłomiej Kłusek
Reporterzy w TVP: Sebastian Parfjanowicz, Sebastian Szczęsny

15:30 Puchar Świata, Niżny Tagił, Rosja: KONKURS INDYWIDUALNY 
Eurosport 1 HDTVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek


14:00 UK Championship, York, Anglia: 1/2 FINAŁU 
Eurosport PlayerIpla

19:45 UK Championship, York, Anglia: 1/2 FINAŁU 
Eurosport PlayerIpla


09:00 Puchar Świata, Bannoye, Rosja: ZAWODY 
IplaEurosport Player


19:00 KSW 52 – The Race, Gliwice: MAMED KHALIDOV – SCOTT ASKHAM 
Ipla


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


23:15 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:15 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki