Sport w TV: sobota – 7 marca 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata, Oslo, Norwegia: KONKURS DRUŻYNOWY 11:30 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Fortuna 1. Liga – 22. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – GKS TYCHY  Komentarz: Mariusz Hawryszczuk […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata, Oslo, Norwegia: KONKURS DRUŻYNOWY


11:30 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:30 
Fortuna 1. Liga – 22. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – GKS TYCHY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Janusz Kudyba (z Głogowa)
Reporter: Sebastian Staszewski

12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Adam Zakrzewski

12:55 La Liga – 27. kolejka: SD EIBAR – RCD MALLORCA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Łukasz Wiśniowski

12:55 
2. Bundesliga – 25. kolejka: HAMBURGER SV – SSV JAHN REGENSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Mateusz Majak

13:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

13:25 Premier League – 29. kolejka: LIVERPOOL FC – AFC BOURNEMOUTH na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki

14:40 PKO BP Ekstraklasa – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Gdyni)
Reporterzy: Maciej Klimek, Bartek Ignacik

14:55 PKO BP Ekstraklasa – 26. kolejka: ARKA GDYNIA – WISŁA PŁOCK

Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Gdyni)

14:55 Serie A – 27. kolejka: GENOA CFC – PARMA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

15:00 Bundesliga – 25. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Maciej Kruk, Tomasz Urban

15:20 Bundesliga – 25. kolejka: VFL WOLFSBURG – RB LIPSK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk

15:25 Bundesliga – 25. kolejka: HERTHA BSC – WERDER BREMA na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

15:25 Bundesliga – 25. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Dominik Guziak

15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

15:55 La Liga – 27. kolejka: ATLETICO MADRYT – SEVILLA FC na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała

15:55 Premier League – 29. kolejka: ARSENAL FC – WEST HAM UNITED FC na żywo

Komentarz: Piotr Glamowski – Przemysław Rudzki

15:55 Championship – 37. kolejka: SWANSEA CITY AFC – WEST BROMWICH ALBION FC 
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

16:55
1. Liga – 24. kolejka: FC VIKTORIA PILZNO – SK DYNAMO CZESKIE BUDZIEJOWICE 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

17:10 PKO BP Ekstraklasa – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Reporterzy: Szymon Ratajczak, Mariusz Wróblewski

17:25 PKO BP Ekstraklasa – 26. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – LECHIA GDAŃSK
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)

17:30 Serie A – 27. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk, Dominik Mucha

17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy Kobiet – grupa D: POLSKA – MOŁDAWIA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Joanna Tokarska (z Warszawy)
Reporter: Marcin Wojtasik

17:55 Serie A – 27. kolejka: ATALANTA BC – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

18:20 Bundesliga – 25. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – BORUSSIA DORTMUND na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski

18:25 Premier League – 29. kolejka: BURNLEY FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

18:25 La Liga – 27. kolejka: FC BARCELONA – REAL SOCIEDAD na żywo
*(o 19:30  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

19:30 Major League Soccer: NEW ENGLAND REVOLUTION – CHICAGO FIRE na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

19:40 PKO BP Ekstraklasa – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (z Białegostoku)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Adam Westfal

19:55 PKO BP Ekstraklasa – 26. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – ŚLĄSK WROCŁAW
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (z Białegostoku)

20:00 Serie A – 27. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk, Dominik Mucha

20:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

20:40 Serie A – 27. kolejka: SPAL 2013 – CAGLIARI CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40 Eredivisie – 26. kolejka: SC HEERENVEEN – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

20:55 La Liga – 27. kolejka: GETAFE CF – CELTA VIGO na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński

22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Grzegorz Mielcarski

22:50 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:25 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD


13:30 Puchar Świata, Nove Mesto, Czechy: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:00 Puchar Świata, Nove Mesto, Czechy: SZTAFETA KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosport 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora

17:00 Puchar Świata, Nove Mesto, Czechy: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
*(od 17:15 również w Eurosport 1 HD)
IplaEurosport PlayerEurosport 1 HD
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


12:15 
Puchar Świata, Oslo, Norwegia: BIEG NA 30 KM STYLEM KLASYCZNYM KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 Gala Boksu, Dzierżoniów: EWA BRODNICKA – DJEMILLA GONTARUK 
*(od 22:30 również w Polsat Sport HD)
IplaPolsat Sport HD
Komentarz: Janusz Pindera – Grzegorz Proksa

20:05 Knock Out Boxing Night 10, Łomża: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Sylwia Dekiert – Ewa Piątkowska, Albert Sosnowski (z Łomży)
Reporter: 
Bogusław Solecki

20:10 Knock Out Boxing Night 10, Łomża: GALA 
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny (z Łomży)

22:00 Knock Out Boxing Night 10, Łomża: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Sylwia Dekiert – Ewa Piątkowska, Albert Sosnowski (z Łomży)
Reporter: 
Bogusław Solecki

22:05 Knock Out Boxing Night 10, Łomża: FIODOR CZERKASZYN – PATRICK MENDY 
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny (z Łomży)

23:20 Knock Out Boxing Night 10, Łomża: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Sylwia Dekiert – Ewa Piątkowska, Albert Sosnowski (z Łomży)
Reporter: 
Bogusław Solecki

23:30 Knock Out Boxing Night 10, Łomża: ARTUR SZPILKA – SIERGIEJ RADCZENKO 
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny (z Łomży)


18:30 Futsal Ekstraklasa – 18. kolejka: ZKS GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA – REKORD BIELSKO-BIAŁA 


10:30 PGA European Tour – Commercial Bank Qatar Masters, Doha, Doha: III RUNDA na żywo
Ipla

20:30 PGA Tour – Arnold Palmer Invitational, Orlando, USA: III RUNDA na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


02:05 NHL: WINNIPEG JETS – VEGAS GOLDEN KNIGHTS 
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Michał Ruszel


16:00 Global Champions Tour, Doha, Katar: ZAWODY 
Eurosport PlayerIpla


09:50 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: KONKURS SKOKÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:10 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: BIEG NA 10 KM na żywo
Eurosport PlayerIpla


04:30 NBA: LOS ANGELES LAKERS – MILWAUKEE BUCKS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Hubert Radke

11:00 Tahincioglu Basketball Super League – 22. kolejka: PINAR KARŞIYAKA – BAHCESEHIR KOLEJI na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

13:15 Tahincioglu Basketball Super League – 22. kolejka: OGM ORMANSPOR – TÜRK TELEKOM na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

14:20
 VTB United League: BC TSMOKI MIŃSK – STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA na żywo
*(o 21:05  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

17:30 Energa Basket Liga – 22. kolejka: TREFL SOPOT – WKS ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
Ipla

19:55
Lega A – 24. kolejka: ALLIANZ PALLACANESTRO TRIESTE – ORIORA PISTOIA na żywo
Eurosport Player

20:25 Lega A – 24. kolejka: VIRTUS ROMA – BANCO DI SARDEGNA SASSARI na żywo
Eurosport Player

23:00 NBA: CHARLOTTE HORNETS – HOUSTON ROCKETS na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Szymon Szewczyk


15:20 Mistrzostwa świata w wieloboju sprinterskim, Heerenveen, Holandia: ZAWODY 
*(do 17:30)
Ipla


10:55 Puchar Świata, Kvitfjell, Norwegia: ZJAZD MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:50 Puchar Świata, Krasnojarsk, Rosja: JAZDA PO MULDACH PODWÓJNYCH 
Eurosport PlayerIpla


12:25 PGNiG Superliga – 20. kolejka: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Jan Piasecki – Agnieszka Jochymek, Marta Mazurkiewicz (z Kobierzyc)
Reporter: Sylwia Michałowska

12:35 PGNiG Superliga – 20. kolejka: KPR GMINY KOBIERZYCE – MKS PERŁA LUBLIN na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Malinowski – Kaja Załęczna (z Kobierzyc)


17:40 Puchar Sześciu Narodów – 4. kolejka: ANGLIA – WALIA na żywo

Komentarz: Robert Grzędowski, Mariusz Liedel 


14:45 Puchar Polski – 1/2 finału: MKS SAN-PAJDA JAROSŁAW – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE 
Polsat Sport HDIpla

18:00 Puchar Polski – 1/2 finału: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO 
Polsat Sport HDIpla

20:25 Serie A1 – 23. kolejka: IMOCO VOLLEY CONEGLIANO – BANCA VALSABBINA MILLENIUM BRESCIA na żywo

Komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk – Milena Sadurek


18:00
SuperLega – 23. kolejka: TOP VOLLEY CISTERNA – CALZEDONIA WERONA na żywo
*(o 22:50  w Polsat Sport Extra HD)
Ipla

20:30 PlusLiga – 23. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:35 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: STUDIO 
*(od 14:50 również w TVP 1 HD)
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski – Rafał Kot, Mateusz Leleń, Bartłomiej Kłusek
Reporterzy: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski

15:15 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: KONKURS DRUŻYNOWY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek


17:00 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Studio w Eurosporcie 1: Michał Korościel – Jakub Kot, Jakub Pieczatowski
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Rafał Kot, Mateusz Leleń, Bartłomiej Kłusek
Reporter w Eurosporcie 1: Kacper Merk
Reporterzy w TVP 1: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski


11:50 Puchar Świata, Sierra Nevada, Hiszpania: SNOWBOARDCROSS 
*(o 14:50  w Eurosport 2 HD, o 23:30  w Polsat Sport News HD)
Eurosport PlayerIpla


02:00 WTA Tour, Monterrey, Meksyk – 1/4 finału: ELINA SVITOLINA – LEYLAH FERNANDEZ na żywo
sport.tvp.pl

04:00 WTA Tour, Monterrey, Meksyk – 1/4 finału: ARANTXA RUS – REBECCA PETERSON 
na żywo
sport.tvp.pl

14:30 WTA Tour, Lyon, Francja – 1/2 finału: DARIA KASATKINA – ANA-LENA FRIEDSAM na żywo
sport.tvp.pl


16:30 WTA Tour, Lyon, Francja – 1/2 finału: SOFIA KENIN – ALISON VAN UYTVANCK na żywo
sport.tvp.pl


21:00 WTA Tour, Monterrey, Meksyk – 1/2 finału: MARIE BOUZKOVA – JOHANNA KONTA 
na żywo
sport.tvp.pl


16:30 LOTTO Superliga – 20. kolejka: POLTAREX POGOŃ LĘBORK – 3S POLONIA BYTOM na żywo

Komentarz: Radosław Gielo


10:55 
Moto3 – Grand Prix Kataru: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:50 Moto2 – Grand Prix Kataru: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:05 Moto3 – Grand Prix Kataru: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:30 Moto3 – Grand Prix Kataru: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:00 Moto2 – Grand Prix Kataru: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:25 Moto2 – Grand Prix Kataru: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


22:00 NASCAR Xfinity Series, Phoenix, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Jan Ciosek, Michał Olszak


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


20:15 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:15 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki