Sport w TV: sobota – 7 września 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:00 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 5. kolejka, grupa E: SŁOWACJA – CHORWACJA  13:30 Magazyn STAN FUTBOLU  14:45 Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU  14:50 Eliminacje […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


01:00 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 5. kolejka, grupa E: SŁOWACJA – CHORWACJA 


13:30 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:45 Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:50
 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 5. kolejka, grupa A: KOSOWO – CZECHY na żywo


14:55 Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: CHOJNICZANKA CHOJNICE – STOMIL OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HDIpla


16:30 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020: PRZED MECZEM POLSKA – AUSTRIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 5. kolejka, grupa A: ANGLIA – BUŁGARIA na żywo
Polsat Sport HD

17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 5. kolejka, grupa H: ISLANDIA – MOŁDAWIA na żywo


20:10 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 5. kolejka, grupa B: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 5. kolejka, grupa B: SERBIA – PORTUGALIA na żywo
Polsat Sport HDTVP Sport HDsport.tvp.pl

20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 5. kolejka, grupa H: FRANCJA – ALBANIA na żywo


23:30
Magazyn ELIMINACJI MISTRZOSTW EUROPY 2020 na żywo
Polsat Sport HD


12:15 AMP Futbol Cup, Warszawa: POLSKA – FRANCJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


20:00 Gala Boksu, Białystok: MICHAŁ SYROWATKA – MAXIM CHURBANOV na żywo
Ipla


18:00 Ekstraklasa – 1. kolejka: GSF GLIWICE – ACANA ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE na żywo



13:00 PGA European Tour – Porsche European Open, Hamburg, Niemcy: III RUNDA 



14:15 Liga Mistrzów – 4. kolejka, grupa G: HC05 BANSKA BYSTRICA – FARJESTAD KARLSTAD 
Ipla

17:00 Liga Mistrzów – 4. kolejka, grupa E: SC BERN – KARPAT OULU 
Ipla


16:20 Global Champions Tour, Rzym, Włochy: ZAWODY 
Eurosport PlayerIpla


12:00 Puchar Świata, Praga, Czechy: ZAWODY na żywo
Eurosport PlayerIpla


15:00 
Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 14 


17:45 
Magazyn VUELTA EXTRA 


10:20 Mistrzostwa Świata, Shenzen, Chiny – 2. runda, grupa K: BRAZYLIA – CZECHY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


14:20 Mistrzostwa Świata, Shenzen, Chiny – 2. runda, grupa K: USA – GRECJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:00 Puchar Świata, Moskwa, Rosja: ZAWODY 
Eurosport PlayerIpla


17:30 PGNiG Superliga – 3. kolejka: STUDIO 
sport.tvp.pl

17:50 PGNiG Superliga – 3. kolejka: KS SPR CHROBRY GŁOGÓW – MMTS KWIDZYN 
sport.tvp.pl


14:55 Mecz Towarzyski: IRLANDIA – WALIA na żywo
CANAL+ Sport HD

20:25 Mecz Towarzyski: SZKOCJA – GRUZJA na żywo
CANAL+ Sport HD


16:00 Mistrzostwa Europy, Ankara, Turcja – 1/2 finału: SERBIA – WŁOCHY na żywo
Polsat Sport HD


18:30 Mistrzostwa Europy, Ankara, Turcja – 1/2 finału: TURCJA – POLSKA na żywo
Polsat Sport HDsport.tvp.pl


21:00 UFC 242, Abu Zabi, ZEA: KHABIB NURMAGOMEDOV – DUSTIN POIRIER na żywo


01:00 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo


01:15 US Open, Nowy Jork, USA – 1/2 finału mężczyzn: MATTEO BERETTINI – RAFAEL NADAL na żywo


04:00 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo


18:05 US Open, Nowy Jork, USA – finał miksta: CHAN H-C./VENUS M. – MATTEK-SANDS B./MURRAY J. na żywo


21:45 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo


22:00 US Open, Nowy Jork, USA – finał kobiet: BIANCA ANDREESCU – SERENA WILLIAMS na żywo



08:30 Drużynowe Mistrzostwa Europy, Nantes, Francja: ĆWIERĆFINAŁY KOBIET 
Eurosport PlayerIpla

10:00 Drużynowe Mistrzostwa Europy, Nantes, Francja: PÓŁFINAŁY na żywo
Eurosport PlayerIpla

19:00 
Drużynowe Mistrzostwa Europy, Nantes, Francja: PÓŁFINAŁY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport PlayerIpla


09:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player


11:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: SUPERPOLE na żywo
*(o 14:20  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

12:30 
Mistrzostwa Świata Supersport, Portimao, Portugalia: SUPERPOLE na żywo
Eurosport Player


14:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:05 
Mistrzostwa Świata Supersport 300, Portimao, Portugalia: WYŚCIG OSTATNIEJ SZANSY na żywo
Eurosport Player

20:00 AMA Motocross, Crawfordsville, USA: ZAWODY 



10:35 Formuła 3 – Grand Prix Włoch: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla

11:30 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Ipla


11:55 
Formuła 1 – Grand Prix Włoch: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

13:05 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Ipla

13:25
Porsche Supercup, Monza, Włochy: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

14:00 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Ipla


14:55 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

16:10 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Ipla

16:45 Formuła 2 – Grand Prix Włoch: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla


18:30 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Danii, Vojens: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:00 
FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Danii, Vojens: ZAWODY na żywo

inne
18:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


21:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki