Sport w TV: sobota – 8 czerwca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów Mężczyzn FIVB, Ningbo, Chiny – 5. kolejka: POLSKA – BUŁGARIA 01:00 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 3. kolejka, grupa B: UKRAINA […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów Mężczyzn FIVB, Ningbo, Chiny – 5. kolejka: POLSKA – BUŁGARIA


01:00 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 3. kolejka, grupa B: UKRAINA – SERBIA
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

12:25 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:25
Liga Narodów UEFA: PODSUMOWANIE MECZÓW PÓŁFINAŁOWYCH 
TVP Sport HD

14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 3. kolejka, grupa E: CHORWACJA – WALIA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek

14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 3. kolejka, grupa H: ISLANDIA – ALBANIA na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

14:50 Mistrzostwa Świata Kobiet, Rennes, Francja – grupa B: NIEMCY – CHINY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Joanna Tokarska

17:05 Mistrzostwa Świata U20, Gdynia – 1/4 Finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Adamiak – Maciej Szczęsny
Reporter: Krzysztof Szczypior

17:20 Mistrzostwa Świata U20, Gdynia – 1/4 Finału: USA – EKWADOR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch – Paweł Kryszałowicz (z Gdyni)

17:50
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 3. kolejka, grupa I: ROSJA – SAN MARINO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

17:50
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 3. kolejka, grupa C: ESTONIA – IRLANDIA PÓŁNOCNA na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

17:55 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Le Havre, Francja – grupa B: HISZPANIA – RPA na żywo
*(o 06:10  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Adam Kotleszka

20:05 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 3. kolejka, grupa H: WSTĘP DO MECZU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Adamiak – Tomasz Kłos

20:25 
Mistrzostwa Świata U20, Bielsko-Biała – 1/4 Finału: KOREA POŁUDNIOWA – SENEGAL na żywo
*(o 23:40  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Tomasz Jasina

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 3. kolejka, grupa H: TURCJA – FRANCJA na żywo
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie Sport: Cezary Kowalski – Jacek Ziober
Komentarz w TVP Sport: 
Maciej Iwański – Andrzej Strejlau


20:35 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 3. kolejka, grupa J: GRECJA – WŁOCHY na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 3. kolejka, grupa C: BIAŁORUŚ – NIEMCY na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Adam Matysek

20:55 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Le Havre, Francja – grupa B: NORWEGIA – NIGERIA na żywo
*(o 01:45  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Adam Kotleszka

22:50 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 3. kolejka, grupa I: BELGIA – KAZACHSTAN 
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

23:30 Magazyn ELIMINACJI MISTRZOSTW EUROPY 2020 na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:00 ESL Mistrzostwa Polski – CS:GO: FINAŁY – DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl


12:30 PGA European Tour – GolfSixes Cascais, Cascais, Portugalia: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 PGA Tour – RBC Canadian Open, Hamilton, Kanada: III RUNDA na żywo
Ipla


21:20 Global Champions Tour, Cannes, Francja: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


03:00 NBA – Finał: GOLDEN STATE WARRIORS – TORONTO RAPTORS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński (z Oakland)

16:00 Tahincioglu Basketball Super League – 1/2 finału: TOFAS – FENERBAHCE BEKO na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

21:00 Liga ACB – 1/2 Finału: REAL MADRYT – VALENCIA BC na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


15:30 Mistrzostwa Świata U20, Santa Fe, Argentyna – grupa B: AUSTRALIA – IRLANDIA na żywo
Ipla

18:00 Mistrzostwa Świata U20, Rosarto, Argentyna – grupa A: FRANCJA – WALIA na żywo
Ipla


19:00 Puchar Świata PDC, Hamburg, Niemcy: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Pajda


01:00 Liga Narodów FIVB, Ufa, Rosja – 4. kolejka: ROSJA – PORTUGALIA 
Ipla

01:25 Liga Narodów FIVB, Ottawa, Kanada – 4. kolejka: KANADA – AUSTRALIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

03:30 
Liga Narodów FIVB, Ottawa, Kanada – 4. kolejka: NIEMCY – SERBIA 
Ipla

07:55 
Liga Narodów FIVB, Tokio, Japonia – 5. kolejka: ARGENTYNA – IRAN na żywo
Ipla

07:55 
Liga Narodów FIVB, Ufa, Rosja – 4. kolejka: WŁOCHY – USA
Ipla

09:00 
Liga Narodów FIVB, Ningbo, Chiny – 5. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 09:40 również w TVP 1 HD i TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w TVP: Maciej Jabłoński
Reporter w TVP: Aleksandra Rajewska

09:45 
Liga Narodów FIVB, Ningbo, Chiny – 5. kolejka: POLSKA – BUŁGARIA na żywo
*(od 09:50 również w TVP 1 HD i TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Radosław Panas

11:25 
Liga Narodów FIVB, Tokio, Japonia – 5. kolejka: JAPONIA – BRAZYLIA na żywo
Ipla

12:00 
Liga Narodów FIVB, Ningbo, Chiny – 5. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w TVP: Maciej Jabłoński
Reporter w TVP: Aleksandra Rajewska

13:15 Liga Narodów FIVB, Ningbo, Chiny – 5. kolejka: CHINY – FRANCJA na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:30 
Liga Narodów FIVB, Ningbo, Chiny – 5. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:50 
Liga Narodów FIVB, Ufa, Rosja – 5. kolejka: WŁOCHY – PORTUGALIA 
Ipla


19:00 Gala FFF 1, Zielona Góra: PAWEŁ TRYBAŁA – MARCIN NAJMAN na żywo
*(od 20:05 również w Polsat HD)
Ipla


12:00 
ATP Challenger, Poznań – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

13:30 
ATP Challenger, Poznań – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

14:45 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 
French Open, Paryż, Francja – finał kobiet: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:00 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:15 
French Open, Paryż, Francja – finał debla mężczyzn: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:00 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:00 Puchar Świata, Vail, USA: ZAWODY – KOBIETY na żywo
Eurosport Player


10:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez de la Frontera, Hiszpania: SUPERPOLE na żywo
Eurosport PlayerIpla

11:20 
Mistrzostwa Świata Supersport, Jerez de la Frontera, Hiszpania: SUPERPOLE na żywo
Eurosport Player

12:10 
Mistrzostwa Świata Supersport 300, Jerez de la Frontera, Hiszpania: SUPERPOLE na żywo
Eurosport Player

13:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez de la Frontera, Hiszpania: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:50 
Mistrzostwa Świata Supersport 300, Jerez de la Frontera, Hiszpania: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player


11:00 W Series, Misano, Włochy: KWALIFIKACJE na żywo
Ipla

16:00 
W Series, Misano, Włochy: WYŚCIG na żywo
Ipla

16:30 Formuła 1 – Grand Prix Kanady: STUDIO na żywo
Ipla

16:55 
Formuła 1 – Grand Prix Kanady: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Filip Kapica

18:00 Formuła 1 – Grand Prix Kanady: STUDIO na żywo
Ipla

19:00 Formuła 1 – Grand Prix Kanady: STUDIO na żywo
Ipla

19:55 Formuła 1 – Grand Prix Kanady: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Filip Kapica

21:15 Formuła 1 – Grand Prix Kanady: STUDIO na żywo
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki