Sport w TV: sobota – 9 czerwca 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 15:55 Turniej Reprezentacji U21, Tulon, Francja – mecz o 3 miejsce: SZKOCJA – TURCJA  Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała 17:55 Segunda Division – 1/2 finału: REAL SARAGOSSA […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


15:55 Turniej Reprezentacji U21, Tulon, Francja – mecz o 3 miejsce: SZKOCJA – TURCJA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

17:55
Segunda Division – 1/2 finału: REAL SARAGOSSA – CD NUMANCIA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

18:25
Turniej Reprezentacji U21, Tulon, Francja – Finał: ANGLIA – MEKSYK na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak

19:05 Mecz Towarzyski: SZWECJA – PERU na żywo
*(w TVP Sport transmisja łączona)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Szymon Borczuch

20:00
 
Mecz Towarzyski: DANIA – MEKSYK na żywo
*(w TVP Sport transmisja łączona)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Tomasz Jasina

20:55
Mecz Towarzyski: FRANCJA – USA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Jacek Ziober

23:00
Major League Soccer – 15. kolejka: COLUMBUS CREW SC – NEW YORK RED BULLS na żywo
Eurosport PlayerIpla


03:00 Golden Boy Boxing, Verona, USA: DIEGO DE LA HOYA – JOSE SALGADO na żywo

Komentarz: Piotr Momot

15:40 Mecz Towarzyski: POLSKA – TURCJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Bogusław Solecki
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Piotr Jagiełło
Reporter: Aleksandra Rajewska

20:00 
Gala Boksu, Manchester, Wielka Brytania: TYSON FURY – SEFER SEFERI na żywo
*(od 23:00 w Polsat Sport HD)
IplaPolsat Sport HD

20:00
Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: LUKE WATKINS – LAWRENCE OKOLIE na żywo
Ipla


11:30 PGA European Tour – Shot Clock Masters, Atzenbrugg, Austria: III RUNDA na żywo


19:00 
PGA Tour – FedEx St. Jude Classic, Memphis, USA: III RUNDA na żywo


21:45 Global Champions Tour, Cannes, Francja: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:00 Mistrzostwa Europy, Belgrad, Serbia: FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

13:00
Mistrzostwa Europy, Belgrad, Serbia: FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski


13:45 Critérium du Dauphiné, Francja: ETAP 6 na żywo
Eurosport PlayerIpla


03:00 Liga NBA – Finał: CLEVELAND CAVALIERS – GOLDEN STATE WARRIORS  na żywo
CANAL+ Sport HD

18:00
 Tahincioglu Basketball Super League – Finał: TOFAS – FENERBAHCE DOGUS na żywo

Komentarz: Jakub Ryś


08:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Sardynii: OSS10 COILUNA – LOELLLE 1 na żywo
CANAL+ Sport HD

16:00 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Sardynii: OSS14 COILUNA – LOELLLE 2 na żywo
CANAL+ Sport HD

21:00 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Sardynii: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200
CANAL+ Sport HD


21:35 Mecz Towarzyski: ARGENTYNA – WALIA na żywo
CANAL+ Sport HD


01:30 
Liga Narodów – 7. kolejka: KANADA – AUSTRALIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

05:30
 
Liga Narodów – 8. kolejka: WŁOCHY – BUŁGARIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

08:00 
Liga Narodów – 8. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

09:00 
Liga Narodów – 8. kolejka: JAPONIA – POLSKA na żywo
Polsat Sport HDIpla

11:30 
Liga Narodów – 8. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:20 Liga Narodów – 8. kolejka: IRAN – BRAZYLIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:50
 
Liga Narodów – 8. kolejka: ROSJA – CHINY na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:50 
Liga Narodów – 8. kolejka: KOREA POŁUDNIOWA – SERBIA na żywo
Ipla

17:50 
Liga Narodów – 8. kolejka: FRANCJA – ARGENTYNA na żywo
Ipla

22:00 
Liga Narodów – 8. kolejka: USA – AUSTRALIA na żywo
Ipla


19:00 KSW 44 – The Game: STUDIO na żywo
Ipla

19:30 KSW 44 – The Game: MARIUSZ PUDZIANOWSKI – KAROL BEDORF na żywo
Ipla


11:00 French Open, Paryż, Francja – Finał Legend Kobiet: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:00 ATP Challenger, Poznań, Polska – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

14:30
ATP Challenger, Poznań, Polska – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

14:45 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00
 
French Open, Paryż, Francja – Finał Kobiet: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
17:00
 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:15
 
French Open, Paryż, Francja – Finał Debla Mężczyzn: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
19:00
 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:45 FIM Endurance World Championship, Oschersleben, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:00 
FIM Endurance World Championship, Oschersleben, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:30
Mistrzostwa Świata Superbike, Brno, Czechy: WYŚCIG 1 premiera.200
Eurosport PlayerIpla


16:30 Formuła 1 – Grand Prix Kanady: STUDIO na żywo
Ipla

16:55
 
Formuła 1 – Grand Prix Kanady: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

18:00 
Formuła 1 – Grand Prix Kanady: STUDIO na żywo
Ipla

19:00
 
Formuła 1 – Grand Prix Kanady: STUDIO na żywo
Ipla

19:55 
Formuła 1 – Grand Prix Kanady: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

21:10
 
Formuła 1 – Grand Prix Kanady: STUDIO na żywo
Ipla

inne
09:05 Studio TVP Sport: ZAPOWIEDŹ WYDARZEŃ WEEKENDU na żywo
*(również o 12:30, 14:55)
TVP Sport HD


18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:05
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla


22:00 Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:40 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie:

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam