Sport w TV: sobota – 9 grudnia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Titisee-Neustadt 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Domagała, Paweł Glamowski 12:55 La Liga Santander – 15. kolejka: GETAFE CF […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Titisee-Neustadt


11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Paweł Glamowski

12:55 
La Liga Santander – 15. kolejka: GETAFE CF – SD EIBAR na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

12:55 
2. Bundesliga – 17. kolejka: UNION BERLIN – DYNAMO DRESDEN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

13:05 
Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK premiera.200

Komentarz: Krzysztof Marciniak – Wojciech Jagoda
Reporter: Adam Westfal

13:25
Premier League – 16. kolejka: WEST HAM UNITED – CHELSEA Fna żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

13:50
Klubowe Mistrzostwa Świata – 1/4 Finału: CF PACHUCA – WYDAD CASABLANCA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

15:00 
Bundesliga – 15. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:10 Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Sonia Śledź, Michał Wodziński

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – PIAST GLIWICE na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)

15:25 Bundesliga – 15. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – WERDER BREMA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Leszek Orłowski

15:25
Bundesliga – 15. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

15:25
Bundesliga – 15. kolejka: RB LIPSK – FSV MAINZ na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:55
Premier League – 16. kolejka: SWANSEA CITY – WEST BROMWICH ALBION na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

15:55 
Tipico Bundesliga – 19. kolejka: SK RAPID WIEDEŃ – SV MATTERSBURG na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

16:10
La Liga Santander – 15. kolejka: REAL MADRYT – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

16:55
Ligue 1 Conforama – 17. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – LILLE OSC na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 3: Michał Mitrut – Mateusz Majak

17:20
Klubowe Mistrzostwa Świata – 1/4 Finału: AL-JAZIRA – URAWA REDS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:30 
Bundesliga – 15. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:40 Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Wieszczycki (z Kielc)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Bartosz Ignacik

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: KORONA KIELCE – ARKA GDYNIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Wieszczycki (z Kielc)

17:55
Serie A – 16. kolejka: CAGLIARI CALCIO – UC SAMPDORIA na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

18:15
Premier League Wales – 16. kolejka: BALA TOWN – THE NEW SAINTS na żywo


18:25
Premier League – 16. kolejka: NEWCASTLE UNITED – LEICESTER CITY na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Michał Gutka

18:25
Bundesliga – 15. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – FC SCHALKE 04 na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Dominik Guziak – Sebastian Chabiniak

18:25
La Liga Santander – 15. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – CD LEGANES na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

18:25
Tipico Bundesliga – 19. kolejka: SK PUNTIGAMER STURM GRAZ – SKN ST. POLTEN na żywo

Komentarz: Łukasz Śliwa

19:40
Eredivisie – 15. kolejka: AZ ALKMAAR – HERACLES ALMELO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek

19:55
Ligue 1 Conforama – 17. kolejka: AS MONACO – TROYES AC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Stefan Białas

20:10 
Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Filip Surma

20:25
 Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: LEGIA WARSZAWA – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Warszawy)

20:30
Serie A – 16. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40
Serie A – 16. kolejka: JUVENTUS FC – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40 
La Liga Santander – 15. kolejka: VALENCIA CF – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

22:30 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła

22:30
Major League Soccer – Finał: TORONTO FC – SEATTLE SOUNDERS na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo
Ipla


23:50 
Magazyn BUNDESLIGA+premiera.200
CANAL+ Sport HD


12:15 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport HDEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Muras – Magdalena Grzywa

14:45 
Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa


13:30 Puchar Świata, Davos, Szwajcaria: SPRINT ST. DOWOLNYM KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:15 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: I PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo


11:45
Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: II PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo


13:45
Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: I PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo


15:25
Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: II PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo


15:30 Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich Mężczyzn: CZECHY – HOLANDIA na żywo


10:30 PGA European Tour – Joburgh Open: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

12:55 PGA European Tour – Joburgh Open: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

18:30 Golf American Century Championship: ODCINEK 2 premiera.200

Redakcja: Jacek Person

19:30 
PGA Tour – QBE Shootout, Naples, USA: II RUNDA na żywo
Ipla


01:00 NHL: WASHINGTON CAPITALS – NEW YORK RANGERS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Piotr Chłystek


13:00 KBSL – 9. kolejka: ORMANSPOR – BOTAS na żywo


19:00 Basket Liga Kobiet – 12. kolejka: CCC POLKOWICE – BASKET 90 GDYNIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź (z Polkowic)


01:00 NBA: DETROIT PISTONS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

11:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 10. kolejka: GALARASARAY ODEBANK – USAK SPORTIF na żywo


13:15 
Tahincioğlu Basketball Super League – 10. kolejka: DARUSSAFAKA DOGUS – DEMIR INSAAT BUYUKCEKCEME BASKETBOL na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

15:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 10. kolejka: GAZIENTEP BASKETBOL – BESIKTAS JK na żywo


18:00
NCAA: BOSTON COLLEGE EAGLES – DUKE BLUE DEVILS na żywo


21:30
 NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – WASHINGTON WIZARDS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Zenon Telman

22:15 
Tahincioğlu Basketball Super League – 10. kolejka: PINAR KARSIYAKA – TOFAS premiera.200 

Komentarz: Łukasz Cegliński


08:20 ISU Puchar Świata – Nagoja, Japonia: PROGRAM DOWOLNY PAR SPORTOWYCH na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński

09:50 
ISU Puchar Świata – Nagoja, Japonia: PROGRAM DOWOLNY PAR TANECZNYCH na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński

11:15 
ISU Puchar Świata – Nagoja, Japonia: PROGRAM DOWOLNY SOLISTEK na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński


20:30 Puchar Świata, Salt Lake City, USA: 500M KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki

21:35
 Puchar Świata, Salt Lake City, USA: 1500M KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki

23:05 
Puchar Świata, Salt Lake City, USA: BIEGI ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki


09:15 Puchar Świata, Val d’Isere, Francja: GIGANT MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:30 Puchar Świata, St Moritz, Szwajcaria: SUPERGIGANT KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00 
Puchar Świata, Val d’Isere, Francja: GIGANT MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:15 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: JAZDA PO MULDACH na żywo
Eurosport Player

15:20 Magazyn FIS FREESTYLE premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla

13:15 
Puchar Świata, Val Thorens, Francja: SKICROSS na żywo
*(o 18:20 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HDIpla


12:45 PGNiG Superliga – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź (z Kwidzyna)
Reporter: Piotr Bugajny

12:55 PGNiG Superliga – 14. kolejka: MMTS KWIDZYN – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź (z Kwidzyna)

20:30
Liga ASOBAL – 14. kolejka: FC BARCELONA LASSA – HELVETIA ANAITASUNA premiera.200

Komentarz: Kacper Merk


16:10 European Rugby Champions Cup – grupa 5: RC TULON – BATH RUGBY na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt

20:45
European Rugby Champions Cup – grupa 5: MUNSTER RUGBY – LEICESTER RUGBY na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt


20:30 Puchar Świata, Calgary, Kanada: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player
Ipla
21:30
Puchar Świata, Calgary, Kanada: ZAWODY premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


14:45 Liga Siatkówki Kobiet – 9. kolejka: CHEMIK POLICE – DEVELOPRESS SKYRES RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Damian Dacewicz

21:05 Serie A1 – 9. kolejka: IGOR GORGONZOLA NOVARA – IMOCO VOLLEY CONEGLIANOpremiera.200

Komentarz w nSport+: Żelisław Żyżyński – Milena Sadurek-Radecka


15:15 Puchar Świata, Neustadt, Niemcy: STUDIO na żywo

Studio: Maciej Kurzajewski
Reporter: Michał Regulski (z Titisee-Neustadt)

15:30 
Puchar Świata, Neustadt, Niemcy: WSTĘP DO KONKURSU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:00 
Puchar Świata, Neustadt, Niemcy: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP 1: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny


14:00 
UK Championship, York, Wielka Brytania: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

20:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:20 Magazyn MAGAZYN FIS SNOWBOARDOWY premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla

19:00
 Puchar Świata, Copper Mountain, USA: HALFPIPE na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


20:00 DSF Kickboxing Challenge, Warszawa, Polska: NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH II na żywo

Komentarz: Edward Durda (z Warszawy)
Reporter: Paulina Bojarska


16:50 Mistrzostwa Świata Kobiet, Bratysława, Słowacja: FINAŁ na żywo


14:15 ITV Racing, Sandown, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


19:00 Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro, Kraków, Polska: GRAND PRIX POLSKI na żywo

Komentarz: Sergiusz Ryczel (z Krakowa)

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


19:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

23:40 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:55 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam