Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.
HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Titisee-Neustadt
11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW
Redakcja: Piotr Domagała, Paweł Glamowski
12:55 La Liga Santander – 15. kolejka: GETAFE CF – SD EIBAR
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda
12:55 2. Bundesliga – 17. kolejka: UNION BERLIN – DYNAMO DRESDEN
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
13:05 Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
Komentarz: Krzysztof Marciniak – Wojciech Jagoda
Reporter: Adam Westfal
13:25 Premier League – 16. kolejka: WEST HAM UNITED – CHELSEA FC
Komentarz w Canal+ Sport 2: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny
13:50 Klubowe Mistrzostwa Świata – 1/4 Finału: CF PACHUCA – WYDAD CASABLANCA
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski
15:00 Bundesliga – 15. kolejka: STUDIO
15:10 Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Sonia Śledź, Michał Wodziński
15:25 Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – PIAST GLIWICE
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
15:25 Bundesliga – 15. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – WERDER BREMA
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Leszek Orłowski
15:25 Bundesliga – 15. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – BAYERN MONACHIUM
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica
15:25 Bundesliga – 15. kolejka: RB LIPSK – FSV MAINZ
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
15:55 Premier League – 16. kolejka: SWANSEA CITY – WEST BROMWICH ALBION
Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny
15:55 Tipico Bundesliga – 19. kolejka: SK RAPID WIEDEŃ – SV MATTERSBURG
Komentarz: Adam Kotleszka
16:10 La Liga Santander – 15. kolejka: REAL MADRYT – SEVILLA FC
Komentarz w Eleven Sports 2: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała
16:55 Ligue 1 Conforama – 17. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – LILLE OSC
Komentarz w Eleven Sports 3: Michał Mitrut – Mateusz Majak
17:20 Klubowe Mistrzostwa Świata – 1/4 Finału: AL-JAZIRA – URAWA REDS
17:30 Bundesliga – 15. kolejka: STUDIO
17:40 Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Wieszczycki (z Kielc)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Bartosz Ignacik
17:55 Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: KORONA KIELCE – ARKA GDYNIA
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Wieszczycki (z Kielc)
17:55 Serie A – 16. kolejka: CAGLIARI CALCIO – UC SAMPDORIA
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski
18:15 Premier League Wales – 16. kolejka: BALA TOWN – THE NEW SAINTS
18:25 Premier League – 16. kolejka: NEWCASTLE UNITED – LEICESTER CITY
Komentarz: Marcin Rosłoń – Michał Gutka
18:25 Bundesliga – 15. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – FC SCHALKE 04
Komentarz w Eleven Sports 1: Dominik Guziak – Sebastian Chabiniak
18:25 La Liga Santander – 15. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – CD LEGANES
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda
18:25 Tipico Bundesliga – 19. kolejka: SK PUNTIGAMER STURM GRAZ – SKN ST. POLTEN
Komentarz: Łukasz Śliwa
19:40 Eredivisie – 15. kolejka: AZ ALKMAAR – HERACLES ALMELO
Komentarz: Szymon Rojek
19:55 Ligue 1 Conforama – 17. kolejka: AS MONACO – TROYES AC
Komentarz: Julian Kowalski – Stefan Białas
20:10 Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU
Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Filip Surma
20:25 Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: LEGIA WARSZAWA – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA
Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Warszawy)
20:30 Serie A – 16. kolejka: STUDIO
20:40 Serie A – 16. kolejka: JUVENTUS FC – INTER MEDIOLAN
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica
20:40 La Liga Santander – 15. kolejka: VALENCIA CF – CELTA VIGO
Komentarz w Eleven Sports 2: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała
22:30 Magazyn LIGA+
Studio: Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła
22:30 Major League Soccer – Finał: TORONTO FC – SEATTLE SOUNDERS
22:45 Magazyn ELEVEN GOL LIVE
23:50 Magazyn BUNDESLIGA+
12:15 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Muras – Magdalena Grzywa
14:45 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa
13:30 Puchar Świata, Davos, Szwajcaria: SPRINT ST. DOWOLNYM KOBIET I MĘŻCZYZN
10:15 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: I PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET
11:45 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: II PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET
13:45 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: I PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN
15:25 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: II PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN
15:30 Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich Mężczyzn: CZECHY – HOLANDIA
10:30 PGA European Tour – Joburgh Open: III RUNDA
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
12:55 PGA European Tour – Joburgh Open: III RUNDA
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
18:30 Golf American Century Championship: ODCINEK 2
Redakcja: Jacek Person
19:30 PGA Tour – QBE Shootout, Naples, USA: II RUNDA
01:00 NHL: WASHINGTON CAPITALS – NEW YORK RANGERS
Komentarz: Patryk Rokicki – Piotr Chłystek
13:00 KBSL – 9. kolejka: ORMANSPOR – BOTAS
19:00 Basket Liga Kobiet – 12. kolejka: CCC POLKOWICE – BASKET 90 GDYNIA
Komentarz: Ryszard Łabędź (z Polkowic)
01:00 NBA: DETROIT PISTONS – GOLDEN STATE WARRIORS
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski
11:00 Tahincioğlu Basketball Super League – 10. kolejka: GALARASARAY ODEBANK – USAK SPORTIF
13:15 Tahincioğlu Basketball Super League – 10. kolejka: DARUSSAFAKA DOGUS – DEMIR INSAAT BUYUKCEKCEME BASKETBOL
Komentarz: Krzysztof Sendecki
15:00 Tahincioğlu Basketball Super League – 10. kolejka: GAZIENTEP BASKETBOL – BESIKTAS JK
18:00 NCAA: BOSTON COLLEGE EAGLES – DUKE BLUE DEVILS
21:30 NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – WASHINGTON WIZARDS
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Zenon Telman
22:15 Tahincioğlu Basketball Super League – 10. kolejka: PINAR KARSIYAKA – TOFAS
Komentarz: Łukasz Cegliński
08:20 ISU Puchar Świata – Nagoja, Japonia: PROGRAM DOWOLNY PAR SPORTOWYCH
Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński
09:50 ISU Puchar Świata – Nagoja, Japonia: PROGRAM DOWOLNY PAR TANECZNYCH
Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński
11:15 ISU Puchar Świata – Nagoja, Japonia: PROGRAM DOWOLNY SOLISTEK
Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński
20:30 Puchar Świata, Salt Lake City, USA: 500M KOBIET I MĘŻCZYZN
Komentarz: Bogusław Solecki
21:35 Puchar Świata, Salt Lake City, USA: 1500M KOBIET I MĘŻCZYZN
Komentarz: Bogusław Solecki
23:05 Puchar Świata, Salt Lake City, USA: BIEGI ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET I MĘŻCZYZN
Komentarz: Bogusław Solecki
09:15 Puchar Świata, Val d’Isere, Francja: GIGANT MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD
10:30 Puchar Świata, St Moritz, Szwajcaria: SUPERGIGANT KOBIET
13:00 Puchar Świata, Val d’Isere, Francja: GIGANT MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD
15:15 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: JAZDA PO MULDACH
15:20 Magazyn FIS FREESTYLE
13:15 Puchar Świata, Val Thorens, Francja: SKICROSS
*(o 18:20 w Eurosport 2 HD)
12:45 PGNiG Superliga – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU
Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź (z Kwidzyna)
Reporter: Piotr Bugajny
12:55 PGNiG Superliga – 14. kolejka: MMTS KWIDZYN – ORLEN WISŁA PŁOCK
Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź (z Kwidzyna)
20:30 Liga ASOBAL – 14. kolejka: FC BARCELONA LASSA – HELVETIA ANAITASUNA
Komentarz: Kacper Merk
16:10 European Rugby Champions Cup – grupa 5: RC TULON – BATH RUGBY
Komentarz: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt
20:45 European Rugby Champions Cup – grupa 5: MUNSTER RUGBY – LEICESTER RUGBY
Komentarz: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt
20:30 Puchar Świata, Calgary, Kanada: ZAWODY
21:30 Puchar Świata, Calgary, Kanada: ZAWODY
14:45 Liga Siatkówki Kobiet – 9. kolejka: CHEMIK POLICE – DEVELOPRESS SKYRES RZESZÓW
Komentarz: Adrian Brzozowski – Damian Dacewicz
21:05 Serie A1 – 9. kolejka: IGOR GORGONZOLA NOVARA – IMOCO VOLLEY CONEGLIANO
Komentarz w nSport+: Żelisław Żyżyński – Milena Sadurek-Radecka
15:15 Puchar Świata, Neustadt, Niemcy: STUDIO
Studio: Maciej Kurzajewski
Reporter: Michał Regulski (z Titisee-Neustadt)
15:30 Puchar Świata, Neustadt, Niemcy: WSTĘP DO KONKURSU
16:00 Puchar Świata, Neustadt, Niemcy: KONKURS DRUŻYNOWY
Komentarz w TVP 1: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny
14:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: 1/2 FINAŁU
20:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: 1/2 FINAŁU
18:20 Magazyn MAGAZYN FIS SNOWBOARDOWY
19:00 Puchar Świata, Copper Mountain, USA: HALFPIPE
20:00 DSF Kickboxing Challenge, Warszawa, Polska: NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH II
Komentarz: Edward Durda (z Warszawy)
Reporter: Paulina Bojarska
16:50 Mistrzostwa Świata Kobiet, Bratysława, Słowacja: FINAŁ
14:15 ITV Racing, Sandown, Wielka Brytania: WYŚCIGI
19:00 Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro, Kraków, Polska: GRAND PRIX POLSKI
Komentarz: Sergiusz Ryczel (z Krakowa)
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM
19:20 Magazyn SPORT
19:25 Magazyn SPORT
19:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
20:00 Magazyn SPORT
23:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
23:40 Magazyn SPORT NEWS+
23:55 Magazyn SPORTOWA SOBOTA
*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie
od 21.00 premiera Serie A1 – 9. kolejka: IGOR GORGONZOLA NOVARA – IMOCO VOLLEY CONEGLIANO
FIM SuperEnduro GP Polski w Krakowie,od 19.00 nsport+
oraz gala MMA
DSF Kickboxing Challenge: Najlepsi z najlepszych w Warszawie od 20.00 w canal+now