Sport w TV: sobota – 9 listopada 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Bundesliga – 11. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – BORUSSIA DORTMUND 11:30 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Fortuna 1. Liga – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU  Komentarz: Cezary Kowalski – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Bundesliga – 11. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – BORUSSIA DORTMUND


11:30 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:30 Fortuna 1. Liga – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński (z Olsztyna)
Reporter: Paweł Ślęzak

12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:40 Fortuna 1. Liga – 17. kolejka: OKS STOMIL OLSZTYN – WARTA POZNAŃ na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński (z Olsztyna)

12:55 LaLiga – 13. kolejka: CD ALAVES – REAL VALLADOLID na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:55 2. Bundesliga – 13. kolejka: HOLSTEIN KIEL – HAMBURGER SV na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

13:25 Premier League – 12. kolejka: CHELSEA FC – CRYSTAL PALACE FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

13:25 Sky BET Championship – 16. kolejka: NOTTINGHAM FOREST FC – DERBY COUNTY FC na żywo

Komentarz: Michał Mitrut

14:40 PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Reporterzy: Maciej Klimek, Adam Westfal

14:55 PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: WISŁA PŁOCK – CRACOVIA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda (z Płocka)

14:55 Serie A – 12. kolejka: BRESCIA CALCIO – TORINO FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:00 Bundesliga – 11. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Paweł Kapusta

15:20 Bundesliga – 11. kolejka: HERTHA BSC – RB LIPSK na żywo

Komentarz: Edward Durda – Leszek Orłowski

15:25 Bundesliga – 11. kolejka: FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN – FORTUNA DÜSSELDORF na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

15:25 Bundesliga – 11. kolejka: 1. FSV MAINZ 05 – 1. FC UNION BERLIN na żywo

Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

15:55 Premier League – 11. kolejka: SOUTHAMPTON FC – EVERTON FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Grzegorz Kaczmarczyk

15:55 LaLiga – 13. kolejka: VALENCIA CF – GRANADA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Kuba Ostrowski

16:50 1. Liga – 16. kolejka: FK JABLONEC – AC SPARTA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

16:55 
PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Rafał Patyra – Sebastian Mila, Robert Podoliński
Reporter: 
Marcin Wojtasik

17:00 PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Bartek Ignacik

17:20 PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: LEGIA WARSZAWA – GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w nc+: Przemysław Pełka – Maciej Murawski (z Warszawy)
Komentarz w TVP 2: Dariusz Szpakowski – Andrzej Strejlau (z Warszawy)

17:30 Bundesliga – 11. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Tomasz Urban (z Monachium)

17:55 Serie A – 12. kolejka: INTER MEDIOLAN – HELLAS WERONA na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

18:15 Mecz Towarzyski: ANGLIA – NIEMCY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:25 Premier League – 11. kolejka: LEICESTER CITY FC – ARSENAL FC na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Rafał Nahorny

18:25 LaLiga – 13. kolejka: SD EIBAR – REAL MADRYT CF na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała


18:25 Bundesliga – 11. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński (z Monachium)

19:40 PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Tomasz Lipiński

19:55 PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: WISŁA KRAKÓW – ARKA GDYNIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

20:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski


20:30 Bundesliga – 11. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Tomasz Urban (z Monachium)


20:40 
Serie A – 12. kolejka: SSC NAPOLI – GENOA CFC na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 LaLiga – 13. kolejka: FC BARCELONA – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Łukasz Wiśniowski

21:00 
Premier League – 11. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – SHEFFIELD UNITED FC

Komentarz: Piotr Glamowski – Adam Zakrzewski

22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Kazimierz Węgrzyn

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

23:25 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD


07:00 CS: GO – IEM Masters Pekin-Haidian, Pekin, Chiny: DZIEŃ 3 
sport.tvp.pl


10:00 PGA European Tour -Turkish Airlines Open, Belek, Turcja: III RUNDA 

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:30 PGA Tour – Charles Schwab Cup Championship, Phoenix, USA: III RUNDA 


18:00 Ekstraklasa – 8. kolejka: CONSTRACT LUBAWA – GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO na żywo



14:45 Turniej EIHC, Gdańsk: POLSKA – WŁOCHY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


20:30 Puchar Świata, Glasgow, Wielka Brytania: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


03:00 NBA: DENVER NUGGETS – PHILADELPHIA 76ERS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk

11:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 7. kolejka: BAHCESEHIR KOLEJI – PINAR KARŞIYAKA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

13:15 Tahincioglu Basketball Super League – 7. kolejka: FRUTTI EXTRA BURSASPOR – AREL ÜNIVERSITESI BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

15:30 
Tahincioglu Basketball Super League – 7. kolejka: GALATASARAY DOGA SIGORTA – DARÜŞŞAFAKA TEKFEN na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

17:30 Energa Basket Liga – 7. kolejka: STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA – HYDROTRUCK RADOM 
Polsat Sport HD

20:25 
Serie A – 8. kolejka: CARPEGNA PROSCIUTTO BASKET PESARO – DOLOMITI ENERGIA 
Eurosport Player

23:00 
NBA: SAN ANTONIO SPURS – BOSTON CELTICS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski


17:25 
Liga Mistrzów EHF – 7. kolejka, grupa B: HC VARDAR – PGE VIVE KIELCE na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź


12:30 Puchar Polski, Nowy Tomyśl: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


14:45 
Plusliga – 4. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – ALURON VIRTU CMC ZAWIERCIE 
Polsat Sport HD

17:30 
Plusliga – 4. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – PROJEKT WARSZAWA 


20:30 
Plusliga – 4. kolejka: CUPRUM LUBIN – ASSECO RESOVIA RZESZÓW 


20:25 Serie A1 – 6. kolejka: BANCA VALSABBINA MILLENIUM BRESCIA – EPIU POMI CASALMAGGIORE 

Komentarz: Cezary Olbrycht – Dorota Świeniewicz


19:45 
Champion of Champions, Coventry, Anglia: 1/2 FINAŁU 
sport.tvp.pl


22:10 
Champion of Champions, Coventry, Anglia: 1/2 FINAŁU 
sport.tvp.pl


20:00 
UFC Fight Night, Moskwa, Rosja: ALEXANDER VOLKOV – GREG HARDY 
Polsat Sport HD

20:00
KSW 51, Zagrzeb, Chorwacja: MARIUSZ PUDZIANOWSKI – ERKO JUN 


21:00 Next Gen ATP Finals, Mediolan, Włochy – finał: ??? – ??? 


03:00 Drużynowy Puchar Świata, Tokio, Japonia: ZAWODY 
Eurosport Player


09:15 Drużynowy Puchar Świata, Tokio, Japonia: ZAWODY 
Eurosport Player


06:50 FIA World Endurance Championship – 4 Hours of Shanghai: KWALIFIKACJE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:00 Mistrzostwa Świata – Sambo, Seul, Korea Południowa: DZIEŃ 2 
Eurosport PlayerIpla

10:00 Mistrzostwa Świata – Sambo, Seul, Korea Południowa: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

18:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


21:45 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:15 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki