Sport w TV: środa – 11 grudnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa B: BAYERN MONACHIUM – TOTTENHAM HOTSPUR 13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa A: CLUB […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa B: BAYERN MONACHIUM – TOTTENHAM HOTSPUR


13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa A: CLUB BRUGGE – REAL MADRID na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa B: BAYERN MONACHIUM – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
Ipla
Komentarz: Jakub Polkowski

16:15 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS

Redakcja: Adrian Olek

16:30 Magazyn LEGIA TV 
TVP Sport HDsport.tvp.pl


16:45 Magazyn LA LIGA WORLD 

Redakcja: Leszek Orłowski

17:00 Magazyn LECH TV 
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:30 Magazyn PLANETA EKSTRAKLASA 
*(o 20:00 w Canal+ Sport 3)


18:00 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Dariusz Dziekanowski, Artur Wichniarek, Adam Matysek, Jerzy Engel
Analiza: Tomasz Łapiński – Dariusz Wdowczyk
Przegląd Prasy/Media: Aleksandra Szutenberg
Porównania/Szatnia: Szymon Rojek
Kącik Historyczny: Tomasz Smokowski
Kuchnia Mistrzów: Karolina Szostak
Muzyka Mistrzów: Hirek Wrona


18:10 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa C: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Maciej Żurawski

18:25 Klubowe Mistrzostwa Świata – 1. runda, Doha, Katar: AL SADD SC – HIENGHENE SPORT na żywo
*(o 21:05  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Hubert Bugaj

18:45 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa C: DINAMO ZAGRZEB – MANCHESTER CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Niedzielan

18:45 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa C: SZACHTAR DONIECK – ATALANTA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Maciej Żurawski

20:05 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Marcin Żewłakow, Sebastian Mila

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa B: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak – Piotr Koźmiński

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa D: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Bartłomiej Rabij

20:15 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa A: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński – Dariusz Kubicki

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa B: BAYERN MONACHIUM – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
sport.tvp.plIpla
Komentarz w PSP 1: Tomasz Smokowski – Roman Kołtoń (z Monachium)
Komentarz w TVP 1: Jacek Laskowski – Robert Podoliński (z Monachium)

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa D: BAYER 04 LEVERKUSEN – JUVENTUS TURYN na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Tomasz Hajto

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa A: PSG – GALATASARAY na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Jacek Ziober

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa B: OLYMPIAKOS – CRVENA ZVEZDA na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak – Piotr Koźmiński

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa D: ATLETICO MADRID – LOKOMOTIW MOSKWA na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Bartłomiej Rabij

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa A: CLUB BRUGGE – REAL MADRID na żywo
Ipla


22:50 Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Dariusz Dziekanowski, Artur Wichniarek, Adam Matysek, Jerzy Engel
Analiza: Tomasz Łapiński – Dariusz Wdowczyk
Przegląd Prasy/Media: Aleksandra Szutenberg
Porównania/Szatnia: Szymon Rojek

22:55 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka: SKRÓTY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – 
Maciej Szczęsny

23:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 
Ipla
Studio: Szymon Rojek


11:40 PGA Tour – Hero World Challenge, New Providence, Bahamy: PODSUMOWANIE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:05 Liga Mistrzów – 1/4 finału: EHC BIEL – FROLUNDA HC
Ipla

19:10 Liga Mistrzów – 1/4 finału: RED BULL MONACHIUM – DJURGARDENS IF
Ipla


02:00 NBA: PHILADELPHIA 76ERS – DENVER NUGGETS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk

17:15 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


17:50 Liga Mistrzów – 8. kolejka, grupa A: POLSKI CUKIER TORUŃ – MANRESA 
Eurosport Player


17:50 EuroCup – 9. kolejka, grupa B: LOKOMOTIV KUBAN – KK PARTIZAN 
Eurosport Player

18:50 EuroCup – 9. kolejka, grupa D: BUDUCNOST VOLI PODGORICA – GALATASARAY 
Eurosport Player

19:20 EuroCup – 9. kolejka, grupa A: RATIOPHARM ULM – MONACO BASKET 
Eurosport Player

19:50 EuroCup – 9. kolejka, grupa A: MORABANC ANDORRA – MACCABI RISHON LEZION 
Eurosport Player

19:55 EuroCup – 9. kolejka, grupa D: ARKA GDYNIA – DOLOMITI ENERGIA TRENTO 
Eurosport Player

20:20 EuroCup – 9. kolejka, grupa A: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – PROMITHEAS PATRAS 
Eurosport Player

20:20 Liga Mistrzów – 8. kolejka, grupa D: HAPPY CASA BRINDISI – NEPTUNAS KLAIPEDA 
Eurosport Player


20:35 EuroCup – 9. kolejka, grupa C: NANTERRE – CEDEVITA OLIMPIJA LJUBLJANA 
Eurosport Player

20:35 EuroCup – 9. kolejka, grupa C: CLUB JOVENTUT BADALONA – UNICS KAZAN 
Eurosport Player


17:30 PGNiG Superliga – 16. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Grzegorz Chodkowski – Michał Matysik, Jerzy Szafraniec (z Głogowa)
Reporter: Marcin Rams


17:55 PGNiG Superliga – 16. kolejka: KS SPR CHROBRY GŁOGÓW – MKS ZAGŁĘBIE LUBIN 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski – Iwona Niedźwiedź (z Głogowa)

18:55 PGNiG Superliga – 16. kolejka: STUDIO 
sport.tvp.pl


19:10 PGNiG Superliga – 16. kolejka: GRUPA AZOTY TARNÓW – GWARDIA OPOLE 
sport.tvp.pl
Komentarz: Jakub Biel – Artur Siódmiak (z Tarnowa)


20:30 Liga Siatkówki Kobiet – 9. kolejka: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:55 Liga Mistrzów CEV – 2. kolejka, grupa B: FAKIEŁ NOWY URENGOJ – BERLIN RECYCLING VOLLEYS 

Komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk – Paweł Siezieniewski


17:30 Liga Mistrzów CEV – 2. kolejka, grupa C: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Łopaciński (z Jastrzębia-Zdrój)

Reporter: Adam Westfal

17:30 Challenge Cup – 1. runda: STUDIO 
Polsat Sport HD


17:55 Liga Mistrzów CEV – 2. kolejka, grupa C: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – HALKBANK ANKARA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Jakub Bednaruk (z Jastrzębia-Zdrój)


17:55 Challenge Cup – 1. runda: ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE – HEBAR PAZARDZHIK 
Polsat Sport HD


17:55 Liga Mistrzów CEV – 2. kolejka, grupa B: ACH VOLLEY LUBLANA – KUZBASS KAMEROWO 

Komentarz: Edward Durda – Maciej Dobrowolski


19:55 Liga Mistrzów CEV – 2. kolejka, grupa D: TOURS VB – SIR COLUSSI SICOMA 

Komentarz: Szymon Ratajczak – Paweł Siezieniewski


20:25 Liga Mistrzów CEV – 2. kolejka, grupa C: GREENYARD MAASEIK – ZENIT KAZAŃ 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Maciej Świniarski – Maciej Dobrowolski


13:45 Scottish Open, Glasgow, Szkocja: DZIEŃ 3 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:45 Scottish Open, Glasgow, Szkocja: DZIEŃ 3 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:40 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart