Sport w TV: środa – 11 marca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. Zapraszamy do zapoznania się z wykazem. 13:00 Alvagre Cup 2015 – Finał: FRANCJA – USA   16:45 Alvagre Cup 2015: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. Zapraszamy do zapoznania się z wykazem.

piłka nożna
13:00 Alvagre Cup 2015 – Finał: FRANCJA – USA  na żywo
Eurosport HDEurosport DE

16:45 
Alvagre Cup 2015: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HD

17:00 
Alvagre Cup 2015 – mecz o 3 miejsce: SZWECJA – NIEMCY na żywo
Eurosport 2 HD

17:15
Magazyn BORUSSIA TV premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:00
Liga Mistrzów UEFA: STUDIO na żywo
*(od 20:25 w TVP 1)
Canal+ Sport HDnSport+ HDTVP 1 HDsport.tvp.pl
Studio w nc+: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Grzegorz Mielcarski, Michał Pol
Studio w TVP: Jacek Kurowski – Jerzy Engel, Marek Saganowski

20:40 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: BAYERN MONACHIUM – SZACHTAR DONIECK na żywo
nSport+ HDTVP 1 HDsport.tvp.plZDF HDIdman TV
Komentarz w nSport+: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki
Komentarz w TVP: Maciej Iwański – Marcin Żewłakow

20:40
Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: CHELSEA FC – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo
Canal+ Sport HDDuhok TVNTV RussiaOBNArmenia TVAzTVČT Sport
Komentarz w Canal+ Sport: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Londynu)

22:45
Liga Mistrzów UEFA: SKRÓTY na żywo
Canal+ Sport HDnSport+ HDTVP 1 HDsport.tvp.pl
Studio w nc+: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Grzegorz Mielcarski, Michał Pol
Studio w TVP: Jacek Kurowski – Jerzy Engel, Marek Saganowski

23:05 
Liga Mistrzów UEFA:
SKRÓTY na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

baseball
10:00 Pokazy Mistrzów w Tokio: JAPONIA – EUROPA na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Adam Dutlinger, Grzegorz Pajda

biathlon
17:05
Mistrzostwa Świata, Kontiolahti, Finlandia: BIEG INDYWIDUALNY KOBIET na żywo
*(od 17:15 w Eurosport)
Polsat Sport Extra HDEurosport HDEurosport DEČT SportDas Erste HDRossiya 2
Komentarz w polskim Euro
sporcie: Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski
Komentarz w Polsat Sport Extra: Marcin Muras – Sebastian Krystek

biegi narciarskie
15:15
Puchar Świata, Drammen, Norwegia: STUDIO na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl
Studio: Marek Jóźwik

15:25
 
Puchar Świata, Drammen, Norwegia: SPRINT KOBIET I MĘŻCZYZN ST. KLASYCZNYM na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.plEurosport HDEurosport DEDas Erste HD
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz
Komentarz w polskim Eurosporcie: Bogdan Chruścicki – Kacper Merk

golf
21:20
US PGA, Honda Classic, Palm Beach, USA: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Jacek Person

22:20 
World Golf Championships, Cadillac Championship: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Jacek Person

23:20
PGA European Tour, Africa Open, RPA: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Jacek Person

hokej na lodzie
18:20 
Polska Hokej Liga – 1/2 Finału: CIARKO PBS BANK KH SANOK – GKS TYCHY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek (z Sanoka)
Reporter: Mirosław Pęcak

judo
21:30 Grand Prix 2015, Düsseldorf, Niemcy: PODSUMOWANIE premiera.200
Fightklub

kolarstwo szosowe
14:00
Wyścig Paryż – Nicea: ETAP 3 na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski

14:10
 
Tirreno-Adriatico: ETAP 1 na żywo
Rai sport 1

15:45
 premiera.200
Eurosport 2 HD
Komentarz w Eurosport 2: Adam Probosz, Dariusz Baranowski

koszykówka
17:00 Magazyn BASKET+ premiera.200
Canal+ Sport HD

koszykówka mężczyzn
18:55 Eurocup – 1/8 Finału: PGE TURÓW ZGORZELEC – PARIS-LEVALLOIS na żywo
TVP Wrocławsport.tvp.plEurosport 2 HD
21:00
 premiera.200
TVP Sport HD
Komentarz w Eurosport 2: Jacek Kubicki, Sławomir Szymczak
Komentarz w TVP: Arkadiusz Dziubek (ze Zgorzelca)

20:45
 Eurocup – 1/8 Finału: BAYERN MONACHIUM – VALENCIA BC na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz w Eurosport 2: Jacek Kubicki, Sławomir Szymczak

piłka ręczna mężczyzn
20:30
Liga ASOBAL – 21. kolejka: NATURHOUSE LA RIOJA – C.BM. ADEMAR LEÓN na żywo
Sportklub

siatkówka kobiet
23:00
Liga Mistrzyń CEV – play-off: DINAMO MOSKWA – UNENDO YAMAMAY BUSTO ARSIZIO premiera.200
Polsat Sport News

siatkówka mężczyzn
17:30
 Liga Mistrzów CEV – play-off: STUDIOna żywo
polsat-sport-hd.120

18:00 Liga Mistrzów CEV – play-off: HALKBANK ANKARA – ZENIT KAZAŃ na żywo
Polsat Sport News

18:00 Liga Mistrzyń CEV – play-off: PGE SKRA BEŁCHATÓW – SIR SAFETY PERUGGIA na żywo
polsat-sport-hd.120

20:00 Liga Mistrzów CEV – play-off: STUDIOna żywo
polsat-sport-hd.120

20:30 Liga Mistrzyń CEV – play-off: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – LOKOMOTIV NOVOSYBIRSK na żywo
polsat-sport-hd.120

23:00 Liga Mistrzów CEV – play-off: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

tenis
19:00 WTA World Tour Premier Indian Wells – 1. Runda: JULIA GOERGES – HEATHER WATSON na żywo
Supertennis HD

21:00 
WTA World Tour Premier Indian Wells – 1. Runda: IRINA FALCONI – AJLA TOMLJANOVIC na żywo

Supertennis HD

23:00 
WTA World Tour Premier Indian Wells – 1. Runda: NICOLE GIBBS – MONICA PUIG na żywo
Supertennis HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie.

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Daniel Kołodziejczyk, Jakub Zegarowski, Bartosz Mierzwa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA