Sport w TV: środa – 15 lipca 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 36. kolejka: ARSENAL – LIVERPOOL 04:30 Major League Soccer – runda grupowa, grupa A: PHILADELPHIA UNION – INTER MIAMI CF  17:40 II liga – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 36. kolejka: ARSENAL – LIVERPOOL


04:30 Major League Soccer – runda grupowa, grupa A: PHILADELPHIA UNION – INTER MIAMI CF 
Ipla

17:40 II liga – 32. kolejka: SKRA CZĘSTOCHOWA – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo

Komentarz: Aleksander Roj (z Częstochowy)

17:55 Eliteserien – 8. kolejka: SANDEFJORD FOTBALL – AALESUNDS FK 


17:55 Eliteserien – 8. kolejka: MOLDE FK – VIKING FK 


17:55 Eliteserien – 8. kolejka: FK BODO/GLIMT – KRISTIANSUND BK 


17:55 Eliteserien – 8. kolejka: STROMSGODSET IF – MJONDALEN IF 


17:55 Eliteserien – 8. kolejka: VALERENGA FOTBALL – FK HAUGESUND 


18:00 Fortuna 1. Liga – 32. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – ODRA OPOLE na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00 Fortuna 1. Liga – 32. kolejka: PUSZCZA NIEPOŁOMICE – STOMIL OLSZTYN na żywo
Ipla

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adrian Olek

18:55 Premier League – 36. kolejka: MANCHESTER CITY FC – AFC BOURNEMOUTH na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

18:55 Premier League – 36. kolejka: 
BURNLEY FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS na żywo


18:55 Premier League – 36. kolejka: 
NEWCASTLE UNITED – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo


19:00 Magazyn LA LIGA WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Gabriel Rogaczewski

19:10 II liga – 32. kolejka: WIDZEW ŁÓDŹ – STAL STALOWA WOLA na żywo


19:25 Serie A – 33. kolejka: BOLOGNA FC – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

19:25 Serie A – 33. kolejka: AC MILAN – PARMA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

19:25 Serie A – 33. kolejka: UC SAMPDORIA – CAGLIARI CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

19:30 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 36. kolejka: MULTILIGA+ 
*(do 00:00)
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Marek Wasiluk, Kazimierz Węgrzyn, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski

19:50 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 36. kolejka: STUDIO 

Studio: Jacek Kurowski – Marcin Żewłakow, Robert Podoliński, Sebastian Mila

20:25 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 36. kolejka: LECHIA GDAŃSK – LEGIA WARSZAWA 

Komentarz: Rafał Wolski – Kamil Kosowski
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Adam Westfal

20:25 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 36. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – ŚLĄSK WROCŁAW 

Komentarz w Canal+ Now: Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda
Komentarz w TVP Sport: Michał Zawacki – Andrzej Strejlau
Reporterzy w Canal+ Now: Paulina Bojarska, Cezary Olbrycht

20:25 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 36. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – PIAST GLIWICE 

Komentarz: Piotr Laboga – Maciej Murawski
Reporterzy:
Maciej Klimek, Mariusz Wróblewski

20:25 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 36. kolejka: CRACOVIA – LECH POZNAŃ 

Komentarz: Adam Marchliński – Remigiusz Jezierski
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Piotr Bugajny

20:25 Eliteserien – 8. kolejka: ODDS BK – SK BRANN 


20:30 Fortuna 1. Liga – 32. kolejka: BRUK-BET TERMALICA – RADOMIAK RADOM na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:10 Premier League – 36. kolejka: ARSENAL FC – LIVERPOOL FC na żywo
*(o 22:30  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

21:40 Serie A – 33. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

21:40 Serie A – 33. kolejka: UDINESE CALCIO – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mikołaj Kruk

21:40 Serie A – 33. kolejka: AS ROMA – HELLAS VERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Tomasz Zieliński

21:40 Serie A – 33. kolejka: US LECCE – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

22:30 Magazyn GOL 

Studio: Jacek Kurowski, Rafał Patyra – Robert Podoliński, Marek Citko

22:30 Tipico Bundesliga – Liga Europy, finał: TSV PROLACTAL HARTBERG – FK AUSTRIA WIEDEŃ 

Komentarz: Adam Zakrzewski, Michał Kornacki


03:00 Gala Boksu, Las Vegas, USA: JAMEL HERRING – JONATHAN OQUENDO-ARNALDI 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Paweł Kołodziej


18:30 Magazyn O CO BIEGA? 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński


12:00 Bett1ACES, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 3 na żywo
*(do 18:05)
Ipla

12:00 Mistrzostwa Polski, Bytom: II RUNDA 
*(do 17:00)
Polsat Sport HDIpla


18:45 Indywidualne Mistrzostwa Europy – 3. runda, Gniezno: STUDIO na żywo
*(również o 21:30)
Ipla

19:00 Indywidualne Mistrzostwa Europy – 3. runda, Gniezno: ZAWODY na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Korościel, Jakub Pieczatowski (z Gniezna)


07:00 Magazyn PORANEK Z POLSATEM SPORT na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


00:00 (śr/czw) Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart