Sport w TV: środa – 18 grudnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA La Liga – 10. kolejka: FC BARCELONA – REAL MADRYT CF 15:30 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  Redakcja: Adam Zakrzewski 16:00 La Liga – 10. kolejka: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA La Liga – 10. kolejka: FC BARCELONA – REAL MADRYT CF


15:30 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 

Redakcja: Adam Zakrzewski

16:00 La Liga – 10. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 18:30 również w Canal+ i Canal+ 4k Ultra HD)
Ipla
Studio w Eleven Sports 1: Maciej Jermakow -Maciej Kruk, Paweł Wilkowicz (z Warszawy)
Studio w Eleven Sports 1: Mateusz Majak – Marcin Gazda, Łukasz Wiśniowski (z Barcelony)
Studio w Canal+: Krzysztof Marciniak – Grzegorz Mielcarski, Łukasz Trałka, Adrian Mierzejewski (z Warszawy)
Studio w Canal+: Piotr Laboga – Leszek Orłowski, Tomasz Ćwiąkała (z Barcelony)

16:00 
Magazyn LA LIGA WORLD 

Redakcja: Michał Kornacki

17:00 Magazyn PLANETA EKSTRAKLASA 

Redakcja: Radosław Śliwiński

18:20 Bundesliga – 16. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – HERTHA BSC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk

18:20 Klubowe Mistrzostwa Świata, Doha, Katar – 1/2 finału: CF MONTERREY – LIVERPOOL FC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Robert Podoliński


18:50
Serie A – 17. kolejka: UC SAMPDORIA – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak


19:55 La Liga – 10. kolejka: FC BARCELONA – REAL MADRYT CF na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak (z Barcelony)
Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała (z Barcelony)


20:25 Bundesliga – 16. kolejka: SC FREIBURG – FC BAYERN MONACHIUM na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Maciej Murawski

20:25 Bundesliga – 16. kolejka: VFL WOLFSBURG – FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Filip Kapica

20:30 Magazyn LEGIA TV 
TVP Sport HDsport.tvp.pl


20:40 Serie A – 7. kolejka: BRESCIA CALCIO – US SASSUOLO CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski


20:55 EFL Cup – 1/4 finału: MANCHESTER UNITED FC – COLCHESTER UNITED FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

21:00 Magazyn LECH TV 
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:00 La Liga – 10. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio w Eleven Sports 1: Maciej Jermakow -Maciej Kruk, Paweł Wilkowicz (z Warszawy)
Studio w Eleven Sports 1: Mateusz Majak – Marcin Gazda, Łukasz Wiśniowski (z Barcelony)
Studio w Canal+: Krzysztof Marciniak – Grzegorz Mielcarski, Łukasz Trałka, Adrian Mierzejewski (z Warszawy)
Studio w Canal+: Piotr Laboga – Leszek Orłowski, Tomasz Ćwiąkała (z Barcelony)

23:00 Serie A – 16. kolejka: JUVENTUS FC – UDINESE CALCIO 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński


17:20 Eurocup – 10. kolejka, grupa C: UNICS KAZAN – DARÜSSAFAKA TEKFEN na żywo
Eurosport Player

17:45 Eurocup – 10. kolejka, grupa D: GALATASARAY STAMBUŁ – ASSECO ARKA GDYNIA na żywo
Eurosport Player

18:00 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

18:20 Liga Mistrzów FIBA – 9. kolejka, grupa B: ANWIL WŁOCŁAWEK – SAN PABLO BURGOS na żywo
*(o 20:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player

18
:20 Eurocup – 10. kolejka, grupa C: CEDEVITA OLIMPIJA LJUBLJANA – CLUB JOVENTUT BADALONA na żywo
Eurosport Player

18:20 Eurocup – 10. kolejka, grupa A: MACCABI RISHON LEZION – RATIOPHARM ULM na żywo
Eurosport Player

19:50 Eurocup – 10. kolejka, grupa B: UMANA REYER VENEZIA – LIETUVOS RYTAS na żywo
Eurosport Player

19:50 Liga Mistrzów FIBA – 9. kolejka, grupa D: TELEKOM BASKETS BONN – HAPPY CASA BRINDISI na żywo
Eurosport Player

20:15 Energa Basket Liga – 13. kolejka: STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA – TREFL SOPOT na żywo
Ipla

20:20 Eurocup – 10. kolejka, grupa B: KK PARTIZAN – LIMOGES na żywo
Eurosport Player


20:20 Liga Mistrzów FIBA – 9. kolejka, grupa A: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – ТURK TELEKOM na żywo
Eurosport Player

20:35 Eurocup – 10. kolejka, grupa D: EWE BASKETS OLDENBURG – BUDUCNOST VOLI PODGORICA na żywo
Eurosport Player


16:30 Magazyn O CO BIEGA? 

Redakcja: Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński


13:30 Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania: 2. RUNDA 
sport.tvp.pl

20:00 Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania: 2. RUNDA 
*(od 22:05 w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl


17:30 Liga Mistrzyń CEV – 3. kolejka, grupa A: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Daria Kabała-Malarz (z Łodzi)
Reporter: Tomasz Lipiński

17:55 
Liga Mistrzyń CEV – 3. kolejka, grupa A: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – ECZACIBASI STAMBUŁ na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Milena Sadurek (z Łodzi)

17:55 Liga Mistrzów CEV – 6. kolejka, grupa A: FENERBAHCE OPET STAMBUŁ – LP SALO na żywo

Komentarz: Szymon Ratajczak – Dorota Świeniewicz

20:25 Liga Mistrzów CEV – 3. kolejka, grupa B: SAVINO DEL BENE SCANDICCI – NOVA KBM BRANIK MARIBOR na żywo

Komentarz: Adam Westfal – Joanna Mirek


15:25 Liga Mistrzów CEV – 3. kolejka, grupa C: HALKBANK ANKARA – ZENIT KAZAŃ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Maciej Dobrowolski


19:25 
Liga Mistrzów CEV – 3. kolejka, grupa B: BERLIN RECYCLING VOLLEYS – KUZBASS KEMEROVO na żywo


19:55 Liga Mistrzów CEV – 3. kolejka, grupa E: VFB FRIEDRICHSHAFEN – ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Oskar Kaczmarczyk

20:30 PlusLiga – 13. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

22:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki