Sport w TV: środa – 2 grudnia 2015

PWykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:40 Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU Komentarz: Przemysław Pełka – Grzegorz […]

PWykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
17:40 Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Bartek Ignacik


17:40 Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Adam Westfal, Grzegorz Milko


17:55 Ekstraklasa – 18. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – LECHIA GDAŃSK na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Adam Westfal, Grzegorz Milko


17:55 Ekstraklasa – 18. kolejka: LEGIA WARSZAWA – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Bartek Ignacik


18:00
Magazyn BVB WORLD premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

18:55
Ligue 1 – 16. kolejka: AS MONACO – SM CEAN na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Michel Thiry

19:05 
Bundesliga – 14. kolejka: BAYERN MONACHIUM – HERTHA BERLIN premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina

19:55
Puchar Króla – 1/16 Finału: FC BARCELONA – CF VILLANOVENSE na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

20:00
Magazyn PRIMEIRA LIGA premiera.200
Sportklub

20:05 
Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Kazimierz Węgrzyn (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Krzysztof Marciniak


20:25 
Ekstraklasa – 18. kolejka: LECH POZNAŃ – WISŁA KRAKÓW na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Kazimierz Węgrzyn (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Krzysztof Marciniak


20:25 
Ekstraklasa – 18. kolejka: CRACOVIA – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:40 Capital One Cup – 1/4 Finału: SOUTHAMPTON FC – LIVERPOOL FC na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Grzywacz

20:55 
Ligue 1 – 16. kolejka: OSC LILLE – AS SAINT-ETIENNE na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Pawłowski – Stefan Białas

20:55
Primeira Liga – 9. kolejka: UD MADEIRA – FC PORTO na żywo
Sportklub

21:10
Magazyn FCB.tv premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

21:55
Puchar Króla – 1/16 Finału: CADIZ FC – REAL MADRYT na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła

22:30
Magazyn LIGA+ EXTRA
 na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Tomasz Wieszczycki, Kamil Kosowski, Sławomir Stempniewski

23:00
Puchar Belgii – 1/8 Finału: STANDARD LIEGE – STVV TRUIDEN premiera.200
Sportklub

biathlon
17:00 Puchar Świata, Ostersund, Szwecja: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

17:15 Puchar Świata, Ostersund, Szwecja: BIEG INDYWIDUALNY MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport NewsIplaEurosport 1 HDEurosport Player

bilard
17:00 Magazyn WORLD POOL MASTERS premiera.200
Sportklub

judo
01:45
Grand Prix, Czedżu, Korea Południowa: DZIEŃ 1 na żywo
Sportklub

koszykówka mężczyzn
18:30 EuroCup – grupa D: ARIS THESSALONIKI – UNICS KAZAŃ na żywo
Eurosport 2 HD

piłka ręczna mężczyzn
00:15
Liga ASOBAL – 13. kolejka: FC BARCELONA LASSA – VILLA DE ARANDA premiera.200


19:30
Magazyn HANDBALL BUNDESLIGA premiera.200

siatkówka mężczyzn
17:00 Liga Mistrzów – grupa D: ZENIT KAZAN – HALBANK ANKARA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


18:00 Liga Mistrzów – grupa G: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – VOLLEY BEHAPPY2 ASSE-LENNIK na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00 Liga Mistrzów – grupa F: ZIRAAT BANKASI ANKARA – DINAMO MOSKWA na żywo
Polsat Sport NewsIpla

19:30 
Liga Mistrzów – grupa A: BERLIN RECYCLING VOLLEYS – MAREK UNION IVKONI DUPNITSA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

20:30
PlusLiga – 7. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – AZS CZĘSTOCHOWA na żywo
Polsat Sport HDIpla

23:00 
Liga Mistrzów – grupa C: TRENTINO DIATEC – TOURS VB premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

snooker
14:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: 1/8 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport 2 HDEurosport Player

14:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: 1/8 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

sporty walki
22:00 Magazyn HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200
Fightklub

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA