Sport w TV: środa – 2 grudnia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 5. kolejka, grupa H: MANCHESTER UNITED FC – PARIS SAINT-GERMAIN 12:00 Fortuna 1. Liga – 15. kolejka: APKLAN […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 5. kolejka, grupa H: MANCHESTER UNITED FC – PARIS SAINT-GERMAIN


12:00 Fortuna 1. Liga – 15. kolejka: APKLAN RESOVIA – RADOMIAK RADOM


12:00 Fortuna 1. Liga – 15. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – GKS JASTRZĘBIE


12:30 Fortuna 1. Liga – 15. kolejka: ODRA OPOLE – BRUK-BET TERMALICA


16:00 Fortuna 1. Liga – 15. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – PUSZCZA NIEPOŁOMICE


16:30 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 

Redakcja: Adrian Olek


17:00 Liga Mistrzów UEFA – 5. kolejka, grupa H: STUDIO 
*(również o 22:50)


17:00 Fortuna 1. Liga – 15. kolejka: GKS BEŁCHATÓW – CHROBRY GŁOGÓW


17:00 Magazyn LA LIGA WORLD 

Redakcja: Piotr Laboga


17:30 Puchar Polski – 1/16 finału: PGE FKS STAL MIELEC – PIAST GLIWICE na żywo
Polsat Sport HD

17:30 II liga – 16. kolejka: MOTOR LUBLIN – LECH II POZNAŃ 


17:40 PKO BP Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Reporterzy: Maciej Klimek, Żelisław Żyżyński

17:50 Eliteserien – 27. kolejka: SARPSBORG 08 – KRISTIANSUND BK


17:50 Eliteserien – 27. kolejka: IK START – FK BODO/GLIMT


17:50 Eliteserien – 27. kolejka: FK HAUGESUND – MJONDALEN IF


17:50 Eliteserien – 27. kolejka: AALESUNDS FK – SANDEFJORD FOTBALL


17:55 Eliteserien – 27. kolejka: VIKING FK – SK BRANN


17:55 PKO BP Ekstraklasa – 9. kolejka: WISŁA PŁOCK – POGOŃ SZCZECIN
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek


17:55 II liga – 16. kolejka: WIGRY SUWAŁKI – GÓRNIK POLKOWICE

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski (z Suwałk)

18:15 Liga Mistrzów UEFA – 5. kolejka, grupa E: WSTĘP DO MECZU 


18:45 Liga Mistrzów UEFA – 5. kolejka, grupa H: INSTANBUL BASAKSEHIR FK – RB LIPSK

Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Jędrzejak


18:45 Liga Mistrzów UEFA – 5. kolejka, grupa E: FK KRASNODAR – STADE RENNAIS FC


19:55 Eliteserien – 27. kolejka: STABAEK FOTBALL – VALERENGA FOTBALL


20:05 Liga Mistrzów UEFA – 5. kolejka, grupa H: STUDIO 
*(również o 21:45)

Studio: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Marcin Żewłakow


20:15 Liga Mistrzów UEFA – 5. kolejka, grupa G: WSTĘP DO MECZU 


20:15 Liga Mistrzów UEFA – 5. kolejka, grupa E: WSTĘP DO MECZU 


20:15 Liga Mistrzów UEFA – 5. kolejka, grupa G: WSTĘP DO MECZU 


20:15 Liga Mistrzów UEFA – 5. kolejka, grupa F: WSTĘP DO MECZU 


20:20 Fortuna 1. Liga – 15. kolejka: ARKA GDYNIA – KORONA KIELCE
Polsat Sport HD

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 5. kolejka, grupa H: MANCHESTER UNITED FC – PARIS SAINT-GERMAIN

Komentarz w TVP 1: Dariusz Szpakowski – Jacek Zieliński
Komentarz w Radio Gol 1: Jakub Balcerski – Kamil Aleksandrowicz


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 5. kolejka, grupa F: BORUSSIA DORTMUND – SS LAZIO

Komentarz w Radio Gol 3: Piotr Tomalski


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 5. kolejka, grupa G: JUVENTUS FC – DYNAMO KIJÓW


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 5. kolejka, grupa E: SEVILLA FC – CHELSEA FC

Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski – Piotr Szymczuk


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 5. kolejka, grupa G: FERENCVAROSI TC – FC BARCELONA

Komentarz: Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński


20:50 Liga Mistrzów UEFA – 5. kolejka, grupa F: CLUB BRUGGE KV – FC ZENIT SANKT PETERSBURG


22:55 Liga Mistrzów UEFA: SKRÓTY MECZÓW 

Studio: Rafał Patyra – Maciej Szczęsny
Redakcja: Michał Zawacki, Szymon Borczuch, Maciej Iwański, Hubert Bugaj


23:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 


18:00 Europejska Liga World of Tanks: DZIEŃ 2


16:00 Basketball Super League – 10. kolejka: TURK TELEKOM – OGM ORMANSPOR

Komentarz: Krzysztof Sendecki

18:15 Basketball Super League – 10. kolejka: BAHCESEHIR KOLEJI – GALATASARAY DOGASIGORTA

Komentarz: Radosław Spiak

21:15 Liga ACB – 17. kolejka: REAL MADRYT – TD SYSTEMS BASKONIA na żywo

Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak
Komentarz w nSport+: Wojciech Michałowicz, Artur Kwiatkowski

23:15 Basketball Super League – 10. kolejka: DARÜŞŞAFAKA TEKFEN – BEŞIKTAŞ SOMPO JAPAN 

Komentarz: Jacek Łączyński


20:00 Magazyn O CO BIEGA?

Redakcja: Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński, Kinga Sylwestrzak


18:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa B: TELEKOM VESZPREM HC – THW KIEL
Eurosport Player

18:40 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa B: AALBORG HANDBOLD – BARCA LASSA
Eurosport Player


17:30 Liga Mistrzyń CEV – 2. kolejka, grupa A: SSC PALMBERG SCHWERIN – SAVINO DEL BENE SCANDICCI


20:30 Liga Mistrzyń CEV – 2. kolejka, grupa A: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – UNET E-WORK BUSTO ARSIZIO

Komentarz: Adrian Brzozowski


17:30 PlusLiga – 7. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – ALURON CMC WRTA ZAWIERCIE

Komentarz: Marek Magiera

19:20 Liga Mistrzów CEV – 2. kolejka, grupa E: CEZ KARLOVARSKO – TRENTINO ITAS


23:00 Liga Mistrzów CEV – 2. kolejka, grupa E: VFB FRIEDRICHSCHAFEN – LOKOMOTIW NOWOSYBIRSK



13:45 UK Championship, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 10
*(do 17:30)


19:45 UK Championship, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 10
*(do 23:30)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:40
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 00:30)
Eurosport Player

19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart