Sport w TV: środa – 24 kwietnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 31. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – MANCHESTER CITY FC 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  Redakcja: Adam Zakrzewski 16:30 Magazyn LA LIGA WORLD  Redakcja: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 31. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – MANCHESTER CITY FC


16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adam Zakrzewski

16:30 Magazyn LA LIGA WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Gabriel Rogaczewski

17:00 
Magazyn LEGIA TV 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:15 Fortuna 1. Liga – 30. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński (z Częstochowy)
Reporter: Paweł Ślęzak


17:25 
Fortuna 1. Liga – 30. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński (z Częstochowy)

17:40 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 32. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Cezary Olbrycht


17:55 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 32. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – LECHIA GDAŃSK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (ze Szczecina)

19:00
II Liga – 30. kolejka: WIDZEW ŁÓDŹ – RADOMIAK RADOM na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Maciej Szczęsny (z Łodzi)

19:25 
La Liga Santander – 34. kolejka: ATLETICO MADRYT – VALENCIA CF na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała

19:45 
Fortuna 1. Liga – 30. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Katowic)
Reporter: Grzegorz Michalewski

19:55 
Fortuna 1. Liga – 30. kolejka: GKS KATOWICE – STOMIL OLSZTYN na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Katowic)

20:00 LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 32. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Bartek Ignacik – Grzegorz Mielcarski (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski


20:00 
Magazyn FIFA FOOTBALL 
Ipla

20:05 Puchar Włoch – 1/2 finału: STUDIO na żywo
*(od 20:30 również w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Tomasz Kłos
Reporter: 
Marcin Wojtasik 


20:15 DFB Pokal – 1/2 finału: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio: Tomasz Lach – Radosław Majdan, Radosław Gilewicz

20:25 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 32. kolejka: LECH POZNAŃ – LEGIA WARSZAWA na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn (z Poznania)

20:25
La Liga Santander – 34. kolejka: RCD ESPANYOL – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

20:25 
La Liga Santander – 34. kolejka: CD LEGANES – ATHLETIC BILBAO na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Tomasz Lipiński

20:30
Bitwa o Anglię: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski, Przemysław Rudzki

20:40 
Puchar Włoch – 1/2 finału: AC MILAN – SS LAZIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Robert Podoliński

20:40
Eredivisie – 32. kolejka: NAC BREDA – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

20:45 DFB Pokal – 1/2 finału: WERDER BREMA – FC BAYERN MONACHIUM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Michał Zawacki – Sławomir Chałaśkiewicz

20:55 
Premier League – 31. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – MANCHESTER CITY FC na żywo
*(o 23:00  w Canal+ 4K Ultra HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

21:25 La Liga Santander – 34. kolejka: UD LEVANTE – REAL BETIS BALOMPIE na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

22:50
Serie A – 33. kolejka: JUVENTUS FC – ACF FIORENTINA 
Ipla
Komentarz: Marcin Lepa

23:00
Magazyn LIGA+ na żywo


23:00 Bitwa o Anglię: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski, Przemysław Rudzki


18:00 ESL Pro League – CS:GO: 1. ETAP, GRUPA D na żywo
sport.tvp.pl


13:00 Tour of the Alps, Włochy: ETAP 3 na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:30
Walońska Strzała, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:00 Energa Basket Liga – finał: CCC POLKOWICE – INVESTINTHEWEST ENEA GORZÓW WIELKOPOLSKI na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


17:30 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

20:15 
Magazyn PIĄTA KWARTA 


20:20
Lega A – 29. kolejka: BASKET BRESCIA – SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA na żywo
Eurosport Player

20:30 Liga ACB – 27. kolejka: VALENCIA BC – UNICAJA BALONCESTO na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


17:00 Magazyn O CO BIEGA? 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński


18:55 EHF Liga Mistrzów – 1/4 finału: SG FLENSBURG-HANDEWITT – TELEKOM VESZPRÉM HC na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sport 2: Michał Wszołek – Michał Świrkula
Komentarz w Canal+ Now: Krzysztof Bandych – Grzegorz Tkaczyk

20:40 EHF Liga Mistrzów – 1/4 finału: HBC NANTES – BARCA LASSA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sport 2: Michał Wszołek – Michał Świrkula
Komentarz w Canal+ Now: Szymon Ratajczak – Tomasz Rosiński


17:30 PlusLiga – 1/2 finału: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:30 PlusLiga – 1/2 finału: ONICO WARSZAWA – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HDIpla


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:30 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport Player
Ipla

17:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:30 PSA World Tour, El Gouna, Egipt: DZIEŃ 8 na żywo
Eurosport Player


11:00 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 2. runda: FELIX AUGER-ALIASSIME – MALEK JAZIRI na żywo
Polsat Sport HDIpla

11:30
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 1. runda: MANDY MINELLA – BELINDA BENCIC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:30 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 2. runda: DAVID FERRER – LUCAS POUILLE na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:30
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 1. runda: VERA ZVONAREVA – VICTORIA AZARENKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:30 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 2. runda: RAFAEL NADAL – LEONARDO MAYER na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:30
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 1. runda: CAROLINE GARCIA – ANETT KONTAVEIT na żywo
sport.tvp.pl

16:30
ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 2. runda: GRIGOR DIMITROV – FERNANDO VERDASCO na żywo
*(od 17:30 w Polsat Sport Extra HD)
Polsat Sport HDIpla

18:30 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 2. runda: CRISTIAN GARIN – DENIS SHAPOVALOV na żywo
Ipla

18:30
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 1. runda: ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA – JULIA GOERGES na żywo
sport.tvp.pl

20:30
WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – 2. runda: GREET MINNEN – PETRA KVITOVA na żywo
sport.tvp.pl


09:50 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport Player

inne
00:15 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:35 
Magazyn SPORT na żywo


23:15 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:30
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki