Sport w TV: środa – 3 kwietnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów CEV – 1/2 finału: PGE SKRA BEŁCHATÓW – CUCINE LUBE CIVITANOVA 15:50 Liga Młodzieżowa UEFA – 1/4 finału: CHELSEA FC – GNK […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów CEV – 1/2 finału: PGE SKRA BEŁCHATÓW – CUCINE LUBE CIVITANOVA


15:50 Liga Młodzieżowa UEFA – 1/4 finału: CHELSEA FC – GNK DINAMO na żywo
Ipla
Komentarz: Jakub Polkowski – Jakub Baranowski

16:00 Magazyn LA LIGA WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Laboga

16:30 
Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adrian Olek

17:30
Fortuna 1. Liga – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Grzegorz Lata (z Mielca)
Reporter: Paweł Ślęzak


17:40
Fortuna 1. Liga – 25. kolejka: PGE FKS STAL MIELEC – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Grzegorz Lata (z Mielca)

17:40 LOTTO Ekstraklasa – 28. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski


17:40 
LOTTO Ekstraklasa – 28. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Marcin Baszczyński (z Gliwic)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Maciej Klimek


17:50 
Liga Młodzieżowa UEFA – 1/4 finału: TSG 1899 HOFFENHEIM – REAL MADRYT CF na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

17:55 LOTTO Ekstraklasa – 28. kolejka: LECH POZNAŃ – POGOŃ SZCZECIN na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Poznania)

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 28. kolejka: PIAST GLIWICE – WISŁA PŁOCK na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Marcin Baszczyński (z Gliwic)

18:00 
DFB Pokal – 1/4 finału: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDIpla
Studio: Michał Zawacki – Radosław Majdan, Andrzej Strejlau

18:25
Puchar Rosji – 1/2 finału: LOKOMOTIW MOSKWA – FK ROSTÓW na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Arkadiusz Stolarek

18:30 DFB Pokal – 1/4 finału: FC BAYERN MONACHIUM – 1. FC HEIDENHEIM na żywo
Eurosport 1 HDIpla
Komentarz: Julian Kowalski – Sławomir Chałaśkiewicz

18:55
Serie A – 30. kolejka: EMPOLI FC – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

19:00
Magazyn LEGIA TV 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:25
La Liga Santander – 30. kolejka: ATHLETIC BILBAO – UD LEVANTE na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała

19:40 
LOTTO Ekstraklasa – 28. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 20:15 również w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Sebastian Mila, Robert Podoliński (z Warszawy)
Reporter: 
Maciej Barszczak


20:00 LOTTO Ekstraklasa – 28. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Moderator: Filip Surma (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński


20:00
Serie A – 29. kolejka: JUVENTUS FC – EMPOLI FC 
Ipla
Komentarz: Marcin Lepa – Tomasz Łapiński

20:15 
DFB Pokal – 1/4 finału: STUDIO na żywo
Ipla

20:25 LOTTO Ekstraklasa – 28. kolejka: LEGIA WARSZAWA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Warszawy)
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Marcin Żewłakow (z Warszawy)


20:30 
LOTTO Ekstraklasa – 28. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – WISŁA KRAKÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Edward Durda – Maciej Żurawski (z Sosnowca)

20:40
Premier League – 33. kolejka: MANCHESTER CITY FC – CARDIFF CITY FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

20:40 Eredivisie – 28. kolejka: FC EMMEN – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

20:45 DFB Pokal – 1/4 finału: WERDER BREMA – FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach – Maciej Terlecki

20:55 Serie A – 30. kolejka: AS ROMA – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

20:55
Serie A – 30. kolejka: GENOA CFC – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Filip Kapica

20:55 
Serie A – 30. kolejka: TORINO FC – UC SAMPDORIA na żywo

Komentarz: Tomasz Zieliński – Mikołaj Kruk

20:55
Coupe de France – 1/2 finału: PARIS SAINT-GERMAIN – FC NANTES na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Smokowski – Jacek Ziober

21:25 La Liga Santander – 30. kolejka: VALENCIA CF – REAL MADRYT CF na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak

21:25 
La Liga Santander – 30. kolejka: SD HUESCA – CELTA VIGO 

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

22:30
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Grzegorz Mielcarski, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski (z Warszawy)

22:45 
Premier League – 33. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – CRYSTAL PALACE FC 

Komentarz: Piotr Domagała – Michał Gutka

23:30 La Liga Santander – 30. kolejka: SD EIBAR – RAYO VALLECANO 
Ipla


17:00 Mistrzostwa Świata Mężczyzn, Lethbridge, Kanada – faza grupowa: KANADA – JAPONIA na żywo
Ipla

22:00 Mistrzostwa Świata Mężczyzn, Lethbridge, Kanada – faza grupowa: CHINY – USA na żywo
*(od 22:40 również w Eurosport 1 HD)
IplaEurosport 1 HDEurosport Player


01:00
NHL: COLUMBUS BLUE JACKETS – BOSTON BRUINS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Michał Ruszel


14:30 Wyścig Dookoła Flandrii, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:50 Giro di Sicilia, Włochy: ETAP 1 na żywo
*(o 18:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


17:00 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


16:30 Liga SEHA – mecz o 3. miejsce: HC NEXE – HC MIESZKOW BRZEŚĆ na żywo

Komentarz: Mateusz Juza

19:00 
Liga SEHA – Finał: HC PPD ZAGRZEB – HC VARDAR na żywo

Komentarz: Kacper Merk

20:00
PGNiG Superliga – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński (z Puław)
Reporter: Piotr Bugajny


20:10
PGNiG Superliga – 26. kolejka: KS AZOTY-PUŁAWY – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński (z Puław)


00:05 Nordic Swim Tour, Helsinki, Finlandia: DZIEŃ 2 
Eurosport PlayerIpla


17:15 Liga Mistrzów CEV – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Bartek Ignacik – Oskar Kaczmarczyk (z Bełchatowa)
Reporter: Tomasz Lipiński


17:55 Liga Mistrzów CEV – 1/2 finału: PGE SKRA BEŁCHATÓW – CUCINE LUBE CIVITANOVA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Daniel Pliński (z Bełchatowa)

20:25 Liga Mistrzów CEV – 1/2 finału: SIR COLUSSI SICOMA PERUGIA – ZENIT KAZAŃ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Maciej Świniarski – Paweł Siezieniewski


07:55 China Open, Pekin, Chiny: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:25 China Open, Pekin, Chiny: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport PlayerIpla


01:00 WTA Tour, Charleston, USA – 1. runda: LAURA SIEGEMUND – EMMA NAVARRO na żywo
sport.tvp.pl

03:00 WTA Tour, Charleston, USA – 2. runda: MARTINA TREVISAN – KIKI BERTENS na żywo
sport.tvp.pl

16:00 WTA Tour, Charleston, USA – 2. runda: JESSICA PEGULA – ANASTASIJA SEVASTOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:00
WTA Tour, Charleston, USA – 2. runda: ARYNA SABALENKA – KATERYNA KOZLOVA na żywo
sport.tvp.pl

20:00
WTA Tour, Charleston, USA – 2. runda: JELENA OSTAPENKO – SHELBY ROGERS na żywo
sport.tvp.pl

22:00
WTA Tour, Charleston, USA – 2. runda: CAROLINE WOZNIACKI – LAURA SIEGEMUND na żywo
sport.tvp.pl

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:15 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki