Sport w TV: środa – 31 października 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:45 Copa Libertadores – 1/2 finału: GREMIO FB PORTO ALEGRE – CA RIVER PLATE  Komentarz: Bartłomiej Rabij 12:45 Puchar Polski – 1/16 finału: WSTĘP DO […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


01:45 Copa Libertadores – 1/2 finału: GREMIO FB PORTO ALEGRE – CA RIVER PLATE na żywo

Komentarz: Bartłomiej Rabij

12:45 
Puchar Polski – 1/16 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Smokowski – Tomasz Łapiński (z Legionowa)
Reporter: Szymon Rojek

12:55 
Puchar Polski – 1/16 finału: LEGIONOVIA LEGIONOWO – GÓRNIK ZABRZE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Smokowski – Tomasz Łapiński (z Legionowa)


15:15 Puchar Polski – 1/16 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Hajto (z Niecieczy)
Reporter: Grzegorz Michalewski

15:25 
Puchar Polski – 1/16 finału: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – CRACOVIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Hajto (z Niecieczy)

16:55
Puchar Rosji – 1/8 finału: LOKOMOTIW MOSKWA – JENISEJ KRASNOJARSK na żywo


17:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki

18:25 
DFB Pokal – 2. runda: HANSA ROSTOCK – 1. FC NÜRNBERG na żywo
Eurosport Player

18:25 
DFB Pokal – 2. runda: SC WEICHE FLENSBURG 08 – WERDER BREMA na żywo
Eurosport Player

18:25 
DFB Pokal – 2. runda: 1. FC KÖLN – SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN na żywo
Eurosport Player

18:30 
DFB Pokal – 2. runda: BORUSSIA DORTMUND – 1. FC UNION BERLIN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25
Serie A – 1. kolejka: AC MILAN – GENOA CFC na żywo
Ipla

20:30 
Puchar Polski – 1/16 finału: GKS KATOWICE – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Katowic)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk


20:35 
DFB Pokal – 2. runda: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:40
EFL Cup – 1/8 finału: CHELSEA FC – DERBY COUNTY na żywo
Ipla

20:40
EFL Cup – 1/8 finału: WEST HAM UNITED – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo
Ipla

20:40
EFL Cup – 1/8 finału: ARSENAL FC – BLACKPOOL FC na żywo


20:40 
DFB Pokal – 2. runda: RB LEIPZIG – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
Eurosport Player

20:40 
DFB Pokal – 2. runda: ARMINIA BIELEFELD – MSV DUISBURG na żywo
Eurosport Player

20:40 
DFB Pokal – 2. runda: HOLSTEIN KIEL – SC FREIBURG na żywo
Eurosport Player

20:45 
Magazyn LA LIGA WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Laboga


05:30 Tour of Hainan, Chiny: ETAP 9 na żywo
Ipla


16:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

17:45 
EuroCup – 5. kolejka, grupa C: TÜRK TELEKOM – KK PARTIZAN na żywo
Eurosport Player

17:45 
EuroCup – 5. kolejka, grupa B: TOFAS – CEDEVITA ZAGREB na żywo
Eurosport Player

17:45 
EuroCup – 5. kolejka, grupa D: UNICS KAZAN – SKYLINERS FRANKFURT na żywo
Eurosport Player

18:00 
EuroCup – 5. kolejka, grupa B: LOKOMOTIW KUBAŃ – ALBA BERLIN na żywo
Eurosport PlayerIpla

18:45 
EuroCup – 5. kolejka, grupa D: KK MORNAR BAR – LIETUVOS RYTAS na żywo
Eurosport Player

19:30 
EuroCup – 5. kolejka, grupa A: MONACO – MORABANC ANDORRA na żywo
Eurosport Player

19:45 
EuroCup – 5. kolejka, grupa B: ARKA GDYNIA – CSP LIMOGES na żywo
Eurosport PlayerIpla

20:15 
EuroCup – 5. kolejka, grupa D: VALENCIA BASKET – DOLOMITI ENERGIA TRENTINO na żywo
Eurosport Player


17:15 
Liga SEHA – 7. kolejka: HC CSA STEAUA BUKARESZT – RK IZVIDAC na żywo

Komentarz: Kacper Merk

19:00 
Liga SEHA – 7. kolejka: HC NEXE – HC VOJVODINA NOWY SAD na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


17:30 Liga Mistrzyń CEV – 2. runda: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – LINAMAR BEKESCSABAI RS na żywo
CANAL+ Sport HD


18:00 PlusLiga – 6. kolejka: TREFL GDAŃSK – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HDIpla


07:25 
International Championship, Daqing, Chiny: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

08:30 
International Championship, Daqing, Chiny: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:25 
International Championship, Daqing, Chiny: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:00 PSA World Tour, Doha, Katar: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Eurosport Player


06:30 
WTA Elite Trophy, Zhuhai, Chiny – grupa A: MIHAELA BUZARNESCU/ALICJA ROSOLSKA – SHUKO AOYAMA/LIDZIYA MAROZAVA na żywo
Ipla

08:00 
WTA Elite Trophy, Zhuhai, Chiny – grupa D: JULIA GOERGES – ANETT KONTAVEIT na żywo
Ipla

10:00 
WTA Elite Trophy, Zhuhai, Chiny – grupa A: DARIA KASATKINA – MADISON KEYS na żywo
Ipla

11:00 
ATP World Tour 1000, Paryż, Francja – 2. runda: ADRIAN MANNARINO – KEI NISHIKORI na żywo
Ipla

12:00 
WTA Elite Trophy, Zhuhai, Chiny – grupa B: GARBINE MUGURUZA – SHUAI ZHANG na żywo
Ipla

13:00 
ATP World Tour 1000, Paryż, Francja – 2. runda: ALEXANDER ZVEREV – FRANCES TIAFOE na żywo
Ipla

15:00 ATP World Tour 1000, Paryż, Francja – 2. runda: RICHARD GASQUET – JACK SOCK na żywo
Ipla

17:00 ATP World Tour 1000, Paryż, Francja – 2. runda: RAFAEL NADAL – FERNANDO VERDASCO na żywo
Ipla

19:30 
ATP World Tour 1000, Paryż, Francja – 2. runda: MILOS RAONIC – ROGER FEDERER na żywo
Ipla

21:30 
ATP World Tour 1000, Paryż, Francja – 2. runda: GILLES SIMON – DOMINIC THIEM na żywo
Ipla

inne
18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki