Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.
HIT DNIA Serie A – 16. kolejka: AC MILAN – JUVENTUS FC
12:25 Serie A – 16. kolejka: CAGLIARI CALCIO – BENEVENTO CALCIO
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski
14:30 Serie A – 16. kolejka: STUDIO
*(również o 17:00, 20:00 i 22:45)
Studio: Mateusz Majak – Dominik Mucha, Mikołaj Kruk
14:55 Serie A – 16. kolejka: UC SAMPDORIA – INTER MEDIOLAN
Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Filip Kapica
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Kowalski
14:55 Serie A – 16. kolejka: SS LAZIO – ACF FIORENTINA
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski
14:55 Serie A – 16. kolejka: FC CROTONE – AS ROMA
Komentarz: Dominik Guziak – Antoni Partum
14:55 Serie A – 16. kolejka: ATALANTA BC – PARMA CALCIO
Komentarz: Julian Kowalski
17:55 Serie A – 16. kolejka: SSC NAPOLI – SPEZIA CALCIO
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
17:55 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS
Redakcja: Adrian Olek
17:55 Puchar Hiszpanii – 2. runda: UE CORNELLA – ATLETICO MADRYT
18:25 Magazyn LA LIGA WORLD
Redakcja: Leszek Orłowski
18:55 Ligue 1 – 18. kolejka: FC NANTES – STADE RENNAIS FC
Komentarz: Krzysztof Marciniak – Tomasz Wieszczycki
18:55 Ligue 1 – 18. kolejka: FC LORIENT – AS MONACO
Komentarz w Eleven: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda
Komentarz w Radio Gol 2: Kamil Zając
18:55 Puchar Hiszpanii – 2. runda: DEPORTIVO LA CORUNA – CD ALAVES
*(2 połowa w TVP Sport HD)
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Dawid Król
20:40 Serie A – 16. kolejka: AC MILAN – JUVENTUS FC
Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Filip Kapica
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski – Bartosz Pająk
20:40 Carabao Cup – 1/2 finału: MANCHESTER UNITED FC – MANCHESTER CITY FC
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol 3: Paweł Garbacz – Mateusz Kirpsza
20:55 LaLiga Santander – 2. kolejka: ATHLETIC BILBAO – FC BARCELONA
Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Leszek Orłowski
Komentarz w Radio Gol 2: Bartłomiej Płonka – Kamil Aleksandrowicz
20:55 Ligue 1 – 18. kolejka: AS SAINT-ETIENNE – PARIS SAINT-GERMAIN
Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Michał Mitrut – Kuba Ostrowski
20:55 Ligue 1 – 18. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – MONTPELLIER HSC
Komentarz: Tomasz Smokowski – Michał Bojanowski
13:15 Tour de Ski, Toblach, Włochy: BIEG POŚCIGOWY NA 10 KM STYLEM KLASYCZNYM KOBIET
Komentarz w Eurosporcie 1: Paweł Ulbrych
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi, Piotr Meissner
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Gułajewski
14:10 Tour de Ski, Toblach, Włochy: BIEG POŚCIGOWY NA 15 KM STYLEM KLASYCZNYM MĘŻCZYZN
Komentarz: Paweł Ulbrych
18:00 Europejska Liga World of Tanks – 2. turniej kwalifikacyjny: DZIEŃ 3
17:45 Magazyn BASKET+
18:25 Liga Mistrzów FIBA – 5. kolejka, grupa D: PSZCZÓŁKA START LUBLIN – FALCO-VULCANO ENERGIA KC SZOMBATHELY
12:05 Puchar Świata, Zagrzeb, Chorwacja: 1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN
Komentarz: Marcin Szafrański
15:25 Puchar Świata, Zagrzeb, Chorwacja: 2. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN
Komentarz: Marcin Szafrański
16:50 Eliminacje Mistrzostw Europy – gr. 5: TURCJA – POLSKA
Komentarz: Piotr Karpiński – Robert Lis
11:00 Magazyn ORLEN TEAM STUDIO
*(również o 23:00)
Studio: Maciej Jermakow / Anita Mazur
22:35 Rajd Dakar 2021: ETAP 4
Redakcja: Grzegorz Gac, Grzegorz Jędrzejewski
20:30 Tauron Liga – 14. kolejka: JOKER ŚWIECIE – DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW
Komentarz: Marek Magiera – Joanna Mirek
17:30 PlusLiga – 10. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – GKS KATOWICE
15:25 Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: STUDIO
*(również o 18:45)
Studio: Michał Korościel – Krzysztof Biegun, Jakub Kot
Reporter: Kacper Merk
15:45 Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: STUDIO
*(od 16:30 również w TVP 1 HD)
Studio: Maciej Kurzajewski – Kamil Wolnicki, Piotr Majchrzak
Reporterzy: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski, Mateusz Leleń
16:40 Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski – Wojciech Anyszek
18:30 Magazyn POLSKIE SKOCZNIE
Studio: Paulina Chylewska – Krzysztof Miklas, Janusz Pindera, Paweł Wilkowicz
13:30 Championship League, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 3
*(również o 19:00)
13:00 WTA Tour, Abu Zabi, ZEA – 1. runda: ANASTASIA PAVLYUCHEHNKOVA – ONS JABEUR
Komentarz: Marek Furjan – Tomasz Wiktorowski
15:00 WTA Tour, Abu Zabi, ZEA – 1. runda: DONNA VEKIC – BERNARDA PERA
Komentarz: Bartosz Ignacik – Dawid Celt
19:45 Audi Eurosport eRacing by Assetto Corsa: WYŚCIG
19:25 Magazyn SPORT
19:35 Magazyn SPORT
19:45 Magazyn SPORT
20:45 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
*(również o 22:30)
23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR
23:00 Magazyn NEWS+
*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie
Skoki narciarskie
18:30 MAGAZYN „Polskie skocznie” Polsat Sport Extra na żywo
Studio: Paulina Chylewska – Krzysztof Miklas, Janusz Pindera, Paweł Wilkowicz
Skoki narciarskie
18:30 MAGAZYN „Polskie skocznie” Polsat Sport Extra
Studio: Paulina Chylewska – Krzysztof Miklas, Janusz Pindera, Paweł Wilkowicz
16:50 Eliminacje Mistrzostw Europy – gr. 5: TURCJA – POLSKA Eurosport 2 HD na żywo
Komentarz: ??? – Iwona Niedźwiedź
11:00 Magazyn ORLEN TEAM STUDIO Eleven Sports 1 na żywo
*(również o 23:00)
Studio: Maciej Jermakow / Anita Mazur