Sport w TV: wtorek – 11 grudnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Liga Młodzieżowa UEFA – 6. kolejka, grupa A: AS MONACO – BORUSSIA DORTMUND  15:50 Liga Młodzieżowa UEFA – 6. kolejka, grupa B: FC BARCELONA – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


13:50 Liga Młodzieżowa UEFA – 6. kolejka, grupa A: AS MONACO – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Ipla

15:50 
Liga Młodzieżowa UEFA – 6. kolejka, grupa B: FC BARCELONA – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo
Ipla

18:00 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:00
Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 
CANAL+ Sport HD

18:10 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa D: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

18:45 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa D: FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN – LOKOMOTIV MOSKWA na żywo
Ipla

18:45 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa D: GALATASARAY SK – FC PORTO na żywo
Ipla

20:00
Magazyn FULL IMPACT SERIE A 
Ipla

20:14 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa B: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

20:14
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa A: AS MONACO – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Ipla

20:14
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa A: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

20:14 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa C: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

20:30
Magazyn LA LIGA WORLD 
Ipla

20:50 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa C: LIVERPOOL FC – SSC NAPOLI na żywo
Ipla

20:50
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa B: FC BARCELONA – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo
Ipla

20:50 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa B: INTER MEDIOLAN – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla

20:50 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa A: AS MONACO – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Ipla

20:50 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa A: CLUB BRUGGE – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla

20:50 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa C: FK CRVENA ZVEZDA – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo
Ipla

22:50 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


23:30
Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA na żywo
Ipla


01:00 NHL: NEW YORK ISLANDERS – PITTSBURGH PENGUINS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:00 
Hokejowa Liga Mistrzów – 1/4 finału: HC PILZNO 1929 – SKELLEFTEA AIK na żywo
Eurosport 1 HDIpla

17:50 
Hokejowa Liga Mistrzów – 1/4 finału: FRÖLUNDA INDIANS – KOMETA BRNO na żywo


17:50 Hokejowa Liga Mistrzów – 1/4 finału: KÄRPÄT OULU – RED BULL SALZBURG na żywo


17:50 Hokejowa Liga Mistrzów – 1/4 finału: MALMÖ REDHAWKS – RED BULL MUNICH na żywo


12:45 FEI World Cup, La Coruna, Hiszpania: ZAWODY 
Eurosport 1 HDIpla


17:45 
Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

17:50 
EuroCup – 9. kolejka, grupa B: TOFAS BURSA – LIMOGES CSP na żywo


18:20 
EuroCup – 9. kolejka, grupa A: RATIOPHARM ULM – MORABANC ANDORRA na żywo


20:20 
EuroCup – 9. kolejka, grupa C: VALENCIA BASKET – ZENIT ST. PETERSBURG na żywo


20:20 
EuroCup – 9. kolejka, grupa C: ASVEL VILLEURBANNE – PARTIZAN NIS BELGRADE na żywo


20:20 
EuroCup – 9. kolejka, grupa D: FIAT TORINO – LIETUVOS RYTAS na żywo


20:30
EuroCup – 9. kolejka, grupa BARKA GDYNIA – ALBA BERLIN na żywo
Eurosport 1 HDIpla

23:00
Magazyn ENERGA BASKET LIGA 
Polsat Sport HDIpla


20:05 Puchar Świata, Arosa, Szwajcaria: ZAWODY na żywo
Ipla


17:50 Mistrzostwa Europy, Nancy, Francja – 2. runda, grupa 2: HISZPANIA – RUMUNIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:50 
Mistrzostwa Europy, Nancy, Francja – 2. runda, grupa 2: HOLANDIA – NORWEGIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:00
Liga SEHA – 11. kolejka: HC CSA STEAUA BUKARESZT – HC PPD ZAGRZEB na żywo



11:55 
Mistrzostwa Świata na krótkim basenie, Hangzhou, Chiny: DZIEŃ 1 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


18:00 1. Liga – 14. kolejka: STS OLIMPIA SULĘCIN – KS LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI na żywo
Ipla


11:00 Scottish Open, Glasgow, Szkocja: DZIEŃ 2 na żywo


13:45 Scottish Open, Glasgow, Szkocja: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDIpla

22:15 
Scottish Open, Glasgow, Szkocja: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDIpla

inne
18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:40 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Jakub Telecki