Sport w TV: wtorek – 14 listopada 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Europy U21: POLSKA – DANIA 15:00 Magazyn DREAM TEAMY 16:15 Magazyn FIFA FOOTBALL 17:45 Eliminacje Mistrzostw Europy U21: WSTĘP DO […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Europy U21: POLSKA – DANIA


15:00 Magazyn DREAM TEAMY premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:15 Magazyn FIFA FOOTBALL premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:45 Eliminacje Mistrzostw Europy U21: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Mateusz Borek – Paweł Golański (z Gdyni)
Reporter: Adam Sławiński

17:55 Eliminacje Mistrzostw Europy U21: POLSKA – DANIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Mateusz Borek – Paweł Golański (z Gdyni)

18:30
 Eliminacje Mistrzostw Europy U21 2019 – grupa 5: IZRAEL – NIEMCY na żywo


18:30 Mecz Towarzyski U21: WŁOCHY – ROSJA na żywo


19:00 
Eliminacje Mistrzostw Europy U21 2019 – grupa 8: WALIA – RUMUNIA na żywo


19:40 Mecz Towarzyski: ROSJA – HISZPANIA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Wojciech Kowalewski

20:10 Mecz Towarzyski: STUDIO na żywo
*(od 20:20 w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Jerzy Engel, Marek Jóźwiak

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – baraż: IRLANDIA – DANIA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

Komentarz w Polsat Sport HD: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński

20:40 Mecz Towarzyski: NIEMCY – FRANCJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Maciej Iwański – Andrzej Niedzielan

20:55 Mecz Towarzyski: ANGLIA – BRAZYLIA na żywo
Ipla

22:00 Magazyn LA LIGA 123 premiera.200
Ipla


22:40 Mecz Towarzyski: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Jerzy Engel, Marek Jóźwiak

22:50 Mecz Towarzyski: BELGIA – JAPONIA premiera.200
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Jacek Ziober

23:30 
Magazyn ELIMINACJE MISTRZOSTW ŚWIATA 2018 na żywo
Polsat Sport HD Ipla


02:25 National Football League – 10. kolejka: CAROLINA PANTHERS – MIAMI DOLPHINS na żywo
Ipla


21:30 Magazyn HORSE EXCELLENCE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:55 Tour de France Saintama Criterium: PODSUMOWANIE premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński


17:45
 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

17:45
EuroCup – grupa D: ZENIT ST PETERSBURG – HERBALIFE GRAN CANARIA na żywo
Eurosport Player

20:30
EuroCup – grupa D: LYON-VILLEURBANNE – DOLOMITI ENERGIA TRENTO na żywo
Eurosport Player

20:30
Liga Mistrzów FIBA – grupa D: ARIS SALONICCO – SIDIGAS AVELLINO premiera.200


19:30 Magazyn VELUX EHF LIGA MISTRZÓW premiera.200
CANAL+ Sport HD
Lektor: Piotr Bugajny


11:00 Puchar Świata, Tokio, Japonia: DZIEŃ 1 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski – Piotr Meissner


18:45 Mecz Towarzyski: FRANCJA – NOWA ZELANDIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 Grand Slam of Darts, Wolverhampton, Anglia: DZIEŃ 4 na żywo
*(od 20:30 w Sport 1)

Komentarz w Sportklub: Marcin Grzywacz


07:30 Masters, Szanghaj, Chiny: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport Player

07:30 Masters, Szanghaj, Chiny: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:30 Masters, Szanghaj, Chiny: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

sporty walki
22:00 Magazyn  HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200
Fightklub


05:00 World Series – Hong Kong Open: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


14:45 ATP World Tour Finals, Londyn, Wielka Brytania: STUDIO LONDYN na żywo
Polsat Sport HD Ipla

15:00
ATP World Tour Finals, Londyn, Wielka Brytania – faza grupowa: MARIN CILICJACK SOCK na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Filip Gawęcki

20:45
ATP World Tour Finals, Londyn, Wielka Brytania: STUDIO LONDYN na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

21:00
ATP World Tour Finals, Londyn, Wielka Brytania – faza grupowa: ROGER FEDERER – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak


21:00 Magazyn #ELEVENF1 premiera.200
Ipla

22:45 Porsche Supercup: PODSUMOWANIE SEZONU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:55 Krajowa Liga Zapaśnicza – 5. kolejka: AZS SUPRA BROKERS WROCŁAW – UNIA RACIBÓRZ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki (z Wrocławia)
Reporter: Sylwia Michałowska

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


18:40 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Piotr Barwaśny