Sport w TV: wtorek – 18 grudnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 14:20 Klubowe Mistrzostwa Świata – mecz o 5. miejsce: ESPÉRANCE S. DE TUNIS – CD GUADALAJARA  Komentarz: Maciej Iwański – Maciej Szczęsny 17:00 Magazyn PREMIER LEAGUE […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


14:20 Klubowe Mistrzostwa Świata – mecz o 5. miejsce: ESPÉRANCE S. DE TUNIS – CD GUADALAJARA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Maciej Szczęsny

17:00
Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 

Redakcja: Piotr Glamowski

17:20 
Klubowe Mistrzostwa Świata – 1/2 finału: RIVER PLATE – AL AIN FC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch – Marcin Żewłakow

18:20
Bundesliga – 16. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – FC NORYMBERGA na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

20:20
Bundesliga – 16. kolejka: FORTUNA DÜSSELDORF – BORUSSIA DORTMUND na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Wojciech Jagoda

20:25 Serie A – 16. kolejka: BOLOGNA FC – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:25
Bundesliga – 16. kolejka: VFL WOLFSBURG – VFB STUTTGART na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

20:40
EFL Cup – 1/4 finału: LEICESTER CITY FC – MANCHESTER CITY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński


16:55 
Liga Mistrzów FIBA – 9. kolejka, grupa A: BC NIŻNY NOWOGRÓD – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Ipla

17:45 
Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

17:50 
EuroCup – 10. kolejka, grupa C: ZENIT ST. PETERSBURG – LYON-VILLEURBANNE na żywo


19:50 
EuroCup – 10. kolejka, grupa A: MORABANC ANDORRA – MONACO na żywo


19:50 
EuroCup – 10. kolejka, grupa B: CEDEVITA ZAGREB – TOFAS na żywo


20:20 
EuroCup – 10. kolejka, grupa C: DOLOMITI ENERGIA TRENTINO – VALENCIA BASKET na żywo


20:30 
Turkish Airlines Euroliga – 13. kolejka: BARCA LASSA – OLYMPIACOS PIREUS na żywo
Ipla

23:00
Magazyn ENERGA BASKET LIGA 
Polsat Sport HDIpla


12:15
Puchar Świata, Val Gardena, Włochy: ZJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:00
DHB Pokal – 1/4 finału: FÜCHSE BERLIN – RHEIN-NECKAR LÖWEN na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

20:15 
Liga SEHA – 13. kolejka: RK IZVIDAC – HC METALURG AD SKOPJE na żywo

Komentarz: Kacper Merk

22:00 
Liga SEHA – 13. kolejka: HC PPD ZAGRZEB – HC VOJVODINA NOWY SAD 

Komentarz: Mateusz Juza


23:00 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy: PODSUMOWANIE SEZONU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:30 
Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 6 na żywo
sport.tvp.pl

16:35 
Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: KRZYSZTOF RATAJSKI – SEIGO ASADA 
TVP Sport HD

20:00 
Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 6 na żywo
*(od 22:40 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Grzegorz Pajda – Jarosław Kowalczyk


14:55 Liga Mistrzyń CEV – 2. kolejka, grupa B: URAŁOCZKA-NTMK JEKATERYNBURG – DINAMO KAZAŃ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Bała – Dorota Świeniewicz

21:30 Liga Mistrzów CEV – 2. kolejka, grupa D: SSC PALMBERG SCHWERIN – IMOCO VOLLEY CONEGLIANO 

Komentarz: Edward Durda – Katarzyna Gajgał


16:55 
Liga Mistrzów CEV – 2. kolejka, grupa E: DINAMO MOSKWA – ARKAS IZMIR na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Oskar Kaczmarczyk

17:55 
Liga Mistrzów CEV – 2. kolejka, grupa C: ACH VOLLEY LUBLANA – ZENIT SANKT PETERSBURG na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Gabriel Waliszko – Paweł Zagumny

18:55 
Liga Mistrzów CEV – 2. kolejka, grupa A: UNITED VOLLEYS – HALKBANK ANKARA na żywo

Komentarz: Adam Westfal – Paweł Siezieniewski

20:25 
Liga Mistrzów CEV – 2. kolejka, grupa D: GREENYARD MAASEIK – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Daniel Pliński

20:25 
Liga Mistrzów CEV – 2. kolejka, grupa C: CHAUMONT VB 52 – VFB FRIEDRICHSHAFEN na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Oskar Kaczmarczyk


11:00 German Masters, Barnsley, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE na żywo



21:00 
Formuła E – Ad Diriyah ePrix, Arabia Saudyjska: PODSUMOWANIE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki