Sport w TV: wtorek – 21 listopada 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – grupa H: BORUSSIA DORTMUND – TOTTENHAM HOTSPUR FC 13:55 Liga Młodzieżowa UEFA – grupa H: BORUSSIA DORTMUND – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – grupa H: BORUSSIA DORTMUND – TOTTENHAM HOTSPUR FC


13:55 Liga Młodzieżowa UEFA – grupa H: BORUSSIA DORTMUND – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo

Komentarz w nSport+ HD: Michał Kornacki – Leszek Orłowski

15:55
Liga Młodzieżowa UEFAgrupa E: AJAX AMSTERDAM – LEGIA WARSZAWA na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Wojciech Jagoda

17:15 
Nice 1. Liga – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Andrzej Iwan (z Bielska-Białej)
Reporter: Adam Sławiński


17:25 Nice 1. Liga – 17. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA STAL MIELEC na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Andrzej Iwan (z Bielska-Białej)

17:55
Liga Mistrzów UEFA – grupa E: SPARTAK MOSKWA – NK MARIBOR na żywo

Komentarz: Edward Durda – Leszek Orłowski

17:55 Liga Mistrzów UEFA – grupa G: BESIKTAS JK – FC PORTO na żywo

Komentarz: Adam Westfal – Filip Surma

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Radosław Śliwiński, Piotr Domagała

18:20
Magazyn PREMIER LIGA premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

20:00
Liga Mistrzów UEFA: STUDIO na żywo

Studio: Rafał Dębiński, Filip Surma – Marcin Baszczyński, Krzysztof Przytuła

20:40
Liga Mistrzów UEFA – grupa E: SEVILLA FC – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz w Canal+ HD: Piotr Laboga – Rafał Nahorny (z Sewilli)

20:40
Liga Mistrzów UEFA – grupa G: AS MONACO – RB LEIPZIG  na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda

20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa H: BORUSSIA DORTMUND – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Maciej Murawski

20:40 
Liga Mistrzów UEFA: MULTILIGA na żywo

Komentarz: Wojciech Zawioła – Piotr Bugajny

20:40 
Liga Mistrzów UEFA – grupa H: APOEL FC – REAL MADRYT CF na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski

20:40 
Liga Mistrzów UEFA – grupa F: MANCHESTER CITY – FEYENOORD na żywo


20:40 
Liga Mistrzów UEFA – grupa F: SSC NAPOLI – SZACHTAR DONIECK na żywo


22:45
Liga Mistrzów UEFA: MAGAZYN SKRÓTÓW na żywo

Studio: Rafał Dębiński, Filip Surma – Marcin Baszczyński, Krzysztof Przytuła


14:00 Mistrzostwa Europy, St. Gallen, Szwajcaria – faza grupowa kobiet: NIEMCY – DANIA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


02:25
Liga NFL – 11. kolejka: SEATTLE SEAHAWKS – ATLANTA FALCONS na żywo
Ipla


17:00 Extraliga – 24. kolejka: HC VITKOVICE RIDERA – MOUNTFIELD HK na żywo


18:00
 FEI World Cup , Stuttgart, Niemcy: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:45 
Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


19:00
Magazyn LIGA MISTRZÓW VELUX EHF premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:30
Liga ASOBAL – 11. kolejka: FRAIKIN BM. GRANOLLERS – FC BARCELONA LASSA na żywo

Komentarz: Kacper Merk


19:45
Plusliga – 9. kolejka: GKS KATOWICE – ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz


14:00 Home Nations Series – Northern Ireland Open, Beflast, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 Home Nations Series – Northern Ireland Open, Beflast, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:35 
Magazyn SPORT na żywo
 


20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:40 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Paweł Domin