Sport w TV: wtorek – 21 maja 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów Kobiet FIVB, Opole – 1. kolejka: POLSKA – WŁOCHY 18:00 Premier League: PODSUMOWANIE SEZONU 2018/2019  Redakcja: Marcin Rosłoń, Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki, Rafał […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów Kobiet FIVB, Opole – 1. kolejka: POLSKA – WŁOCHY


18:00 Premier League: PODSUMOWANIE SEZONU 2018/2019 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny

20:00 Magazyn FULL IMPACT SERIE A 
Ipla

20:30 Magazyn LA LIGA WORLD 
Ipla


18:00 Legendy Boksu: ODSŁONIĘCIE POMNIKA FELIKSA „PAPY” STAMMA na żywo
Ipla


18:00 ESL Mistrzostwa Polski – CS:GO: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl

18:00 
ESL Pro League – CS:GO: 2. ETAP, GRUPA B na żywo
sport.tvp.pl



12:10 
Mistrzostwa Świata Elity, Bratysława, Słowacja – grupa B: CZECHY – SZWAJCARIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Patryk Rokicki

16:10 
Mistrzostwa Świata Elity, Koszyce, Słowacja – grupa A: SŁOWACJA – DANIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Adrian Ruszel


13:35 Giro d’Italia, Włochy: ETAP 10 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:15 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


03:00 NBA – Finał Konferencji Zachodniej: PORTLAND TRAIL BLAZERS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HD

17:30 Energa Basket Liga – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:40 
Energa Basket Liga – 1/2 finału: ANWIL WŁOCŁAWEK – ARKA GDYNIA na żywo
Ipla

17:45 
Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

20:25
Lega A – 1/4 finału: VANOLI CREMONA – ALMA TRIESTE na żywo
Eurosport Player

20:40 
Lega A – 1/4 finału: UMANA REYER VENEZIA – DOLOMITI ENERGIA TRENTINO na żywo
Eurosport Player

21:00
Liga ACB – 33. kolejka: REAL MADRYT – VALENCIA BC na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


10:30 Puchar Świata, Szanghaj, Chiny: COMPOUND 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00 Puchar Świata, Szanghaj, Chiny: RECURVE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 PGNiG Superliga – mecz o 3. miejsce: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Iwona Niedźwiedź
Reporter: Marcin Froelich

20:10 PGNiG Superliga – mecz o 3. miejsce: ??? – ??? na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Iwona Niedźwiedź


15:45 Liga Narodów FIVB, Ruse, Bułgaria – 1. kolejka: BELGIA – USA na żywo
Ipla

16:30 Liga Narodów FIVB, Opole – 1. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:15 Liga Narodów FIVB, Opole – 1. kolejka: TAJLANDIA – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:30 
Liga Narodów FIVB, Opole – 1. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 20:05 również w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w TVP Sport: Piotr Dębowski (z Opola)
Reporterzy w TVP Sport: Filip Czyszanowski, Aleksandra Rajewska


19:45 
Liga Narodów FIVB, Belgrad, Serbia – 1. kolejka: SERBIA – HOLANDIA na żywo
Ipla

20:15 Liga Narodów FIVB, Opole – 1. kolejka: POLSKA – WŁOCHY na żywo
*(od 20:30 również w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski – Natalia Bamber-Laskowska (z Opola)

21:45 Liga Narodów FIVB, Brasilia, Brazylia – 1. kolejka: DOMINIKANA – ROSJA na żywo
Ipla

22:00 
Liga Narodów FIVB, Ruse, Bułgaria – 1. kolejka: BUŁGARIA – JAPONIA 
Ipla

22:30 Liga Narodów FIVB, Opole – 1. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

00:00
(wt/śr) Liga Narodów FIVB, Belgrad, Serbia – 1. kolejka: KOREA POŁUDNIOWA – TURCJA 
Ipla


13:00 PSA World Tour, Hull, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport Player


09:30 Grand Prix Series, Szanghaj, Chiny: ZAWODY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:55 French Open, Paryż, Francja: KWALIFIKACJE na żywo
*(do 16:00)
Eurosport PlayerIpla

11:50
ATP World Tour 250, Genewa, Szwajcaria – 2. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport Player

14:00
ATP World Tour 250, Genewa, Szwajcaria – 2. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport Player

16:00
ATP World Tour 250, Genewa, Szwajcaria – 2. runda: ??? – ??? na żywo
*(od 17:45 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00 
ATP World Tour 250, Genewa, Szwajcaria – 2. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


22:00 FIA WTCR, Zandvoort, HolandiaPODSUMOWANIE
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:30 Blancpain GT World Challenge America, Ontario, Kanada: PODSUMOWANIE
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:55 
Formuła E – Berlin ePrix: ZAPOWIEDŹ 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:45 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:20 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Jakub Telecki