Sport w TV: wtorek – 28 lutego 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Włoch – 1/2 Finału: JUVENTUS FC – SSC NAPOLI 17:45 Puchar Polski – 1/2 Finału: WSTĘP DO MECZU  Komentarz: Cezary Kowalski – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Włoch – 1/2 Finału: JUVENTUS FC – SSC NAPOLI

piłka nożna
17:45 Puchar Polski – 1/2 Finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński (z Suwałk)
Reporter: Łukasz Majchrzak

17:55 Puchar Polski – 1/2 Finału: WIGRY SUWAŁKI – ARKA GDYNIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński (z Suwałk)

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:15
FAW Cup – 1/4 Finału: PRESTATYN TOWN – GAP CONNAH’S QUAY na żywo


18:25
DFB Pokal – 1/4 Finału: EINTRACHT FRANKFURT – ARMINIA BIELEFELD na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski

19:25
La Liga Santander – 25. kolejka: REAL SOCIEDAD – SD EIBAR na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

20:10
Coppa Italia: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marcin Feddek – Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń

20:40
Coppa Italia – 1/2 Finału: JUVENTUS FC – SSC NAPOLI na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Mateusz Borek – Marcin Lepa

20:40 
DFB Pokal – 1/4 Finału: SPORTFREUNDE LOTTO – BORUSSIA DORTMUND na żywo
*(transmisja łączona z meczem Coupe de France)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Maciej Iwański

20:40
Sky BET Championship – 28. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION – NEWCASTLE UNITED na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:55
Coupe de France – 1/8 Finału: GIRONDINS BORDEAUX – FC LORIENT na żywo
*(transmisja łączona z meczem DFB Pokal)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina

21:25 
La Liga Santander – 25. kolejka: MALAGA CF – REAL BETIS na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Ćwiąkała

21:25 
La Liga Santander – 25. kolejka: VALENCIA CF – CD LEGANES na żywo

Komentarz w Eleven: Marcin Pawłowski – Maciej Kruk

22:50
Puchar Włoch: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marcin Feddek – Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń


12:30 Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

12:30 Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:40 
Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: 10KM KOBIET STYLEM KLASYCZNYM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP Sport: Przemysław Babiarz, Marek Jóźwik (z Lahti)
Komentarz w Eurosporcie: Igor Błachut, Kacper Merk (z Lahti)

14:00
Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:00 Extraliga – 51. kolejka: HC KOMETA BRNO – PIRATI CHOMUTOV na żywo


19:15 DEL – play-off: ??? – ??? na żywo


20:45 Magazyn NHL ON THE FLY premiera.200
sport.tvp.pl


17:30 Puchar Świata, Goeteborg, Szwecja: UJEŻDŻANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

18:30 
FEI World Cup, Goeteborg, Szwecja: ZAWODY premiera.200
Eurosport 1 HD
Eurosport Player

19:30
Magazyn HORSE EXCELLENCE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player


08:15 Tour of Langkawi: ETAP 6 premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

koszykówka
17:30 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


19:00 EuroCup – 1/4 Finału: VALENCIA BC – KHIMKY MOSKWA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

19:50 Liga Mistrzów FIBA – 1/8 Finału: EWE BASKET – BANVIT BK na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Tomasz Świętoński


19:00 Magazyn VELUX EHF LIGA MISTRZÓW premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Karpiński

20:00
PGNiG Superliga – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Lubina)
Reporter: Wiktoria Ozga

20:15 PGNiG Superliga – 20. kolejka: MKS ZAGŁĘBIE LUBIN – KS VIVE TAURON KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Lubina)

20:00 Magazyn HANDBALL BUNDESLIGA premiera.200

Redakcja: Kamil Gapiński


14:00 Liga Mistrzyń CEV – grupa A: TELEKOM BAKU – IMOCO VOLLEY CONEGLIANO na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marek Magiera – Tomasz Wójtowicz

14:30 Liga Mistrzyń CEV – grupa D: ECZACIBASI VITRA STAMBUŁ – DRESNER SC na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Damian Dacewicz – Krzysztof Ignaczak

18:00 
Liga Mistrzyń CEV – grupa C: TAURON MKS DĄBROWA GÓRNICZA – AZZERAIL BAKU na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Tomasz Swędrowski – Ireneusz Mazur

20:07 
Liga Mistrzyń CEV – grupa D: URALOCHKA–NTMK JEKATERYNBURG – VAKIFBANK STAMBUŁ premiera.200
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Krzysztof Ignaczak

20:30
Liga Mistrzyń CEV – grupa A: LIO JU NORDMECCANICA MODENA – CHEMIK POLICE na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Wojciech Drzyzga

22:07
Liga Mistrzyń CEV – grupa C: FENERBAHCE SK STAMBUŁ – ST-RAPHAEL VAR VB premiera.200
Ipla
Komentarz: Damian Dacewicz – Tomasz Wójtowicz

23:00
Liga Mistrzyń CEV – grupa B: VOLERO ZURICH – DINAMO KRASNODAR premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla

Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz

00:00
(wt/śr) Liga Mistrzyń CEV – grupa B: CS VOLEI ALBA BLAJ – DINAMO MOSKWA premiera.200
Ipla
Komentarz: Damian Dacewicz


22:00
Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub


01:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – I runda: JOHN ISNER – STEVE JOHNSON na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Krzysztof Wanio

03:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – I runda: STEPHANE ROBERT – DAVID GOFFIN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Lorek

05:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – I runda: JORDAN THOMPSON – FELICIANO LOPEZ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Lorek

11:00 ATP World Tour 500, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie – I runda: DAMIR DZUMHUR – STAN WAWRNIKA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Katarzyna Nowak

13:00
ATP World Tour 500, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie – I runda: ADAM PAWLASEK – LUCAS POUILLE na żywo
Ipla
Komentarz w Polsacie Sport News: Katarzyna Nowak

16:00
ATP World Tour 500, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie – I runda: ANDY MURRAY – MALEK JAZIRI na żywo
Ipla
Komentarz w Polsacie Sport News: Marcin Muras

18:00
ATP World Tour 500, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie – I runda: TOMAS BERDYCH – LUKAS ROSOL na żywo
Ipla
Komentarz w Polsacie Sport News: Tomasz Tomaszewski

23:00
WTA Tour, Acapulco, Meksyk: II RUNDA na żywo

inne
17:45 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

18:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


20:05
Magazyn SPORT na żywo


22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

23:00
 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam