Środa ze szczypiorniakiem w Sportklubie

THW Kiel i FC Barcelona to słynne zespoły piłki ręcznej, których grę będzie można obejrzeć w środę w Sportklubie. Szczególnie ciekawy będzie mecz 1/8 finału Pucharu Niemiec Hannover kontra THW Kiel. Hannover jest w tym sezonie w wysokiej formie, o […]

THW Kiel i FC Barcelona to słynne zespoły piłki ręcznej, których grę będzie można obejrzeć w środę w Sportklubie.

Szczególnie ciekawy będzie mecz 1/8 finału Pucharu Niemiec Hannover kontra THW Kiel. Hannover jest w tym sezonie w wysokiej formie, o czym świadczy miejsce w czołówce tabeli Bundesligi. Przyczyniło się do tego m.in. zwycięstwo nad THW Kiel. Kilończycy nie grają w tym sezonie najlepiej. W Lidze Mistrzów pokonali tylko Aalborg i zremisowali z Flensburgiem. W Bundeslidze Zebry są na 8. miejscu. Pewne jest, że do ćwierćfinału nie awansuje mocny zespół.

W Lidze Asobal Barcelona jest nie do ogrania. Nieco gorzej jest w Lidze Mistrzów, gdzie Katalończycy przegrali ostatnio z Vardarem. W najbliższym meczu zespół Kamila Syprzaka zmierzy się z Atletico Valladolid. Zespół ten ma na swoim koncie 3 zwycięstwa, remis i 2 porażki. W ostatniej kolejce Valladolid pokonał Bidasoę Irun.

ŚRODA – 18 PAŹDZIERNIKA 2017

18:30 DHB Pokal – 1/8 Finału: TSV HANNOVER-BURGDORF – THW KIEL premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński

20:30 
Liga ASOBAL – 7. kolejka: FC BARCELONA LASSA – RECOLETAS ATLETICO VALLADOLID premiera.200

Komentarz: Kacper Merk

About Kamil Karczmarek