Środowe mecze siatkarskiej Ligi Mistrzów w TSG FM

Sześciu chętnych, a miejsc w półfinałach tylko trzy. Siatkarska Liga Mistrzów nie zwalnia tempa,więc już w najbliższą środę rozegrane zostaną pierwsze mecze ćwierćfinałowe. W stawce nadal są dwa polskie zespoły – PGE Skra Bełchatów i Asseco Resovia Rzeszów. Bardzo liczymy, […]

Sześciu chętnych, a miejsc w półfinałach tylko trzy. Siatkarska Liga Mistrzów nie zwalnia tempa,więc już w najbliższą środę rozegrane zostaną pierwsze mecze ćwierćfinałowe. W stawce nadal są dwa polskie zespoły – PGE Skra Bełchatów i Asseco Resovia Rzeszów. Bardzo liczymy, że uda im się znaleźć w gronie czterech najlepszych drużyn Starego Kontynentu.

LOKOMOTIV NOVOSYBIRSK – ASSECO RESOVIA RZESZÓW
Asseco Resovia w pierwszym meczu zmierzy się na wyjeździe z rosyjskim Lokomotivem Nowosybirsk. Rosjanie w poprzedniej rundzie szybko odprawili Tomis Konstanta wygrywając oba starcia 3:0. Rzeszowianie w pierwszej fazie play-off pokonali Friedrichshafen. W Plus Lidze są już w półfinale, teraz wszystkie siły koncentrują na pojedynku z ćwierćfinalistą Super Ligi.

ZENIT KAZAŃ – HALKBANK ANKARA
Wprawdzie to jedyna para, gdzie nie ma polskiej drużyny, ale za to jest dwóch Polaków i to w jednej drużynie. W ekipie z Ankary występują bowiem Michał Kubiak i Marcin Możdżonek. Przed nimi i ich kolegami bardzo trudne zadanie, gdyż aby wejść do półfinału, muszą pokonać utytułowany i naszpikowany gwiazdami Zenit Kazań. To właśnie rosyjska ekipa będzie faworytem w tej parze, ale biorąc pod uwagę fakt, iż Halkbank zdołał wyeliminować inny silny zespół Super Ligi, Belogorie Belgorod, nie jest wcale bez szans.

SIR SAFETY PERUGIA – PGE SKRA BEŁCHATÓW
„Przez ziemię włoską do Berlina” – tak mogą określić swoją drogę do turnieju finałowego Ligi Mistrzów bełchatowianie. W poprzedniej rundzie musieli zmierzyć się z Cucine Lube Treia, a teraz ostatnią przeszkodą przed półfinałem będzie inny zespół z Serie A, Sir Safety Perugia. To najsilniejsza z włoskich drużyn dlatego też jako jedyna z tego kraju została jeszcze na placu boju w Champions League. Bez wątpienia będzie to także najważniejszy – jak dotąd – sprawdzian dla PGE Skry, która jak dotąd wygrała wszystkie 8 meczów, jakie rozegrała w tym sezonie na arenie europejskiej.

ŚRODA – 4 MARCA 2015

13:55 Liga Mistrzów CEV – ćwierćfinał: LOKOMOTIV NOWOSYBIRSK – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na-żywo
TSG-FM
Komentarz: Łukasz Kozłowski

16:55 
Liga Mistrzów CEV – ćwierćfinał: ZENIT KAZAŃ – HALKBANK ANKARA na-żywo

TSG-FM
Komentarz: Krzysztof Sędzicki – Paweł Jaśkiewicz

20:25 Liga Mistrzów CEV – ćwierćfinał: SIR SAFETY PERUGIA – PGE SKRA BEŁCHATÓW na-żywo

TSG-FM2
Komentarz: Aleksander Brych

Przygotowali: Krzysztof Sędzicki, Łukasz Kozłowski

About REDAKCJA