Starcie lidera z vice-liderem hitem 9. kolejki PGNiG Superligi w nSport+

Po krótkiej przerwie reprezentacyjnej na ligowe parkiety wracają kluby PGNiG Superligi. Hitem 9. kolejki będzie starcie PGE Vive Kielce z KS Azoty Puławy. Transmisja tego spotkania oraz pozostałych tej serii spotkań oczywiście w nSport+ HD.  PGE Vive Kielce jak przystało […]

Po krótkiej przerwie reprezentacyjnej na ligowe parkiety wracają kluby PGNiG Superligi. Hitem 9. kolejki będzie starcie PGE Vive Kielce z KS Azoty Puławy. Transmisja tego spotkania oraz pozostałych tej serii spotkań oczywiście w nSport+ HD. 

PGE Vive Kielce jak przystało na obrońcę tytułu, w obecnym sezonie spisują się bardzo dobrze. Podopieczni Tałanta Dujszebajewa graja na kilku frontach jednocześnie i to nie przeszkadza im w utrzymaniu wysokiej dyspozycji. Jako jedyni w lidze są niepokonani i już teraz można powiedzieć, że po raz kolejny zmierzają ku obronie mistrzowskiego tytułu. Jednak do końca sezonu jeszcze daleko a teraz na ich drodze staje KS Azoty Puławy. Drużyna z Puław na chwilę obecną plasuje się na pozycji vice lidera, jednak ścisk za PGE Vive Kielce jest tak duży, że strata punktów przez podopiecznych Bartosza Jureckiego może ich kosztować utratę tej pozycji. W ostatnich spotkaniach obie ekipy zdobyły komplet punktów. Puławy pokonały najsłabsze w lidze Arkę Gdynia, natomiast Kielce pokonały w świętej wojnie Orlen Wisłę Płock 31:24. Ponadto w ramach 9. kolejki zobaczymy spotkanie KPR Gwardia Opole z KS SPR Chrobry Głogów.

WTOREK – 30 PAŹDZIERNIKA 2018

20:00 PGNiG Superliga – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


20:10 
PGNiG Superliga – 9. kolejka: PGE VIVE KIELCE – KS AZOTY-PUŁAWY na żywo

PIĄTEK – 2 LISTOPADA 2018

18:15 PGNiG Superliga – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


18:25 
PGNiG Superliga – 9. kolejka: KPR GWARDIA OPOLE – KS SPR CHROBRY GŁOGÓW na żywo

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam