Tauron Banimex MKS i PGE Atom Trefl w 1/8 finału Pucharu CEV w sportowych kanałach Polsatu

Nadchodzący tydzień w kobiecej siatkówce obfitował będzie nie tylko w spotkania Ligi Mistrzyń, ale również Pucharu CEV. Od 1/8 finału obok Tauronu Banimexu MKS Dąbrowa Górnicza w rozgrywkach tych oglądać będziemy również PGE Atom Trefl Sopot. Domowe mecze obu tych […]

Nadchodzący tydzień w kobiecej siatkówce obfitował będzie nie tylko w spotkania Ligi Mistrzyń, ale również Pucharu CEV. Od 1/8 finału obok Tauronu Banimexu MKS Dąbrowa Górnicza w rozgrywkach tych oglądać będziemy również PGE Atom Trefl Sopot. Domowe mecze obu tych ekip transmitowane będą na antenach sportowych Polsatu.

TAURON BANIMEX MKS DĄBROWA GÓRNICZA – CS VOLEI ALBA BLAJ
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza podejmie CS Volei Alba Blaj w ramach 1/8 finału Pucharu CEV. Dąbrowianki awansowały do tej fazy rozgrywek pokonując dwukrotnie Dynamo Romprest Bukareszt (3:1 i 3:2). Z kolei, drużyna z Rumunii po porażce na wyjeździe ze szwajcarskim Volley Koniz w rewanżu nie dała szans swoim rywalkom wygrywając 3:0. Podopieczne trenera Juana Manuela Serramalery w sobotę pokonały Budowlanych Łódź 3:1, lecz dalej zajmują w lidze 6. pozycję. Z kolei ich środowe rywalki są liderkami swojej ligi i spośród 8 spotkań przegrały tylko jedno. Transmisja na o godzinie 18:00 na kanale Polsat Sport Extra. 

PGE ATOM TREFL SOPOT – GEA HAPPEL AMIGOS ZOERSEL
Brązowe medalistki Orlen Ligi z ubiegłego sezonu dopiero teraz przystępują do walki w Pucharze CEV. Sopocianki w poprzedniej fazie miały mierzyć się z Severodonchanką Severodonetsk, ale z powodu skomplikowanej sytuacji politycznej na Ukrainie zespół ten wycofał się z rozgrywek i przyznano Atomówkom walkower. Teraz podopieczne Lorenzo Miccellego zmierzą się z Gea Happel Amigos Zoersel z Belgii, który na swojej drodze do tej fazy wyeliminował czeski SK UP Olomouc. W najbliższym dwumeczu czeka go jednak znacznie trudniejsze zadanie. Pierwszy mecz rozegrany zostanie w czwartek o godzinie 20:00 w Ergo Arenie, a transmitować je będzie Polsat Sport.

ŚRODA – 17 GRUDNIA 2014

18:00 Puchar CEV – 1/8 finału: TAURON BANIMEX MKS DĄBROWA GÓRNICZA – CS VOLEI ALBA BLAJ na żywo
Polsat Sport Extra HD
pasek

CZWARTEK – 18 GRUDNIA 2014

20:00 Puchar CEV – 1/8 finału: PGE ATOM TREFL SOPOT – GEA HAPPEL AMIGOS ZOERSEL na żywo
polsat-sport-hd.120

Autorzy: Krzysztof Sędzicki, Łukasz Ferdayn

About REDAKCJA