Leszek Bartnicki w Polsacie

Okienko transferowe w pełni, a cały piłkarski świat żyje plotkami na temat tego, kto, gdzie i za ile. W cieniu wielkich transferów piłkarzy jesteśmy świadkami zmiany otoczenia na polskim rynku mediów sportowych. Od 1 sierpnia współpracę z Polsatem rozpocznie Leszek […]

Okienko transferowe w pełni, a cały piłkarski świat żyje plotkami na temat tego, kto, gdzie i za ile. W cieniu wielkich transferów piłkarzy jesteśmy świadkami zmiany otoczenia na polskim rynku mediów sportowych. Od 1 sierpnia współpracę z Polsatem rozpocznie Leszek Bartnicki!

Przygoda Bartnickiego w mediach sportowych rozpoczęła się w 2003 od pracy w Tygodniku Kibica. Przez blisko 5 lat mogliśmy czytać jego teksty na łamach tej gazety. W 2006 roku podjął pracę w nowopowstałej telewizji nSport, gdzie spędził 2 lata.

Od 2008 roku Pana Leszka mogliśmy usłyszeć na antenie Orange sport, gdzie pełnił rolę m.in. komentatora pierwszoligowych spotkań. Wraz z końcem umowy z tą stacją, od 30 czerwca pozostał bez pracy.

Razem z Bartnickim do stacji przenosi się wielokrotny reprezentant Polski, uczestnik Mistrzostw Świata, Andrzej Iwan. Obaj panowie tworzyli doskonały duet w poprzednich latach, zapewniając fachową „opiekę” nad I ligą.

Leszek Bartnicki na antenie Polsatu będzie przygotowywał magazyn o zapleczu ekstraklasy, którego nazwa do tej pory owiana jest ścisłą tajemnicą. Program będzie zawierał skróty, konferencje oraz aktualną tabelę.

Pan Leszek zacznie pracę 1 sierpnia, a my życzymy powodzenia w obliczu nowych zawodowych wyzwań!

About Jakub Korona