Trudna przeprawa siatkarek Atomu Trefla Sopot w play-off 12 Ligi Mistrzyń. Transmisje na sportowych antenach Polsatu

Spośród dwóch polskich zespołów kobiecych walczących w Lidze Mistrzyń, została już tylko jedna – Atom Trefl Sopot. Mistrzynie Polski będą jednak miały dość trudne zadanie w dalszej fazie, gdyż na ich drodze staną siatkarki Eczacibasi Stambuł. Wicemistrzynie Turcji okazały się […]

Spośród dwóch polskich zespołów kobiecych walczących w Lidze Mistrzyń, została już tylko jedna – Atom Trefl Sopot. Mistrzynie Polski będą jednak miały dość trudne zadanie w dalszej fazie, gdyż na ich drodze staną siatkarki Eczacibasi Stambuł.

Wicemistrzynie Turcji okazały się najlepsze w grupie D z RC Cannes, Agelem Prostejov i Schwerinerem SC. Sopocianki wyszły z grupy C z drugiego miejsca będąc gorszymi od innej ekipy ze Stambułu, VakifBankiem. Teoretycznie więc podopiecznym Teuna Buijsa powinno być nieco łatwiej rywalizować, ponieważ już dwa razy mierzyły się z zespołem z tamtego rejonu w bieżącym sezonie. Jednak do powstrzymania będą takie zawodniczki, jak Yimei Wang, Denise Hanke, Esra Gumus, Helena Havelkova, czy Neslihan Demir.

Spotkanie rozpocznie się w środę o godzinie 20:30, a transmisję z niego przeprowadzi Polsat Sport Extra (HD). Nie odbędzie się ono w Ergo Arenie, a w sopockiej Hali 100-lecia ze względu na budowanie bieżni lekkoatletycznej przez Halowymi Mistrzostwami Świata w Lekkoatletyce, które obiekt zlokalizowany na granicy Gdańska i Sopotu gościć będzie w marcu.

górny pasek

ŚRODA – 15 STYCZNIA 2014

16:00 Liga Mistrzyń CEV – 1/16 finału: DINAMO MOSKWA – DINAMO KAZAŃ na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio
pasek
20:30 Liga Mistrzyń CEV – 1/16 finału: ATOM TREFL SOPOT – ECZACIBASI STAMBUŁ na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marcin Lepa – Andrzej Niemczyk
pasek

CZWARTEK – 16 STYCZNIA 2014

15:00 Liga Mistrzyń CEV – 1/16 finału: IGTISADCHI BAKU – VAKIFBANK STAMBUŁ na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Andrzej Niemczyk
górny pasek

About Krzysztof Sędzicki