Turniej MLS w Polsacie Sport Extra

Po przerwie spowodowanej przez pandemię powracają kluby MLS. Na razie w formie turnieju , który zostanie rozegrany w kompleksie Walt Disney World nieopodal Orlando.  W tym turnieju zespoły zostały podzielone na 6 grup, z których awans do fazy pucharowej wywalczy […]

Po przerwie spowodowanej przez pandemię powracają kluby MLS. Na razie w formie turnieju , który zostanie rozegrany w kompleksie Walt Disney World nieopodal Orlando.

W tym turnieju zespoły zostały podzielone na 6 grup, z których awans do fazy pucharowej wywalczy zwycięzca, zespół z drugiego miejsca i cztery najlepsze drużyny z miejsc trzecich. Faza pucharowa będzie się składała z czterech rund. Triumfatora turnieju poznamy 11 sierpnia. Wyniki z meczów fazy grupowej zostaną zaliczone do sezonu regularnego, który później będzie kontynuowany w tradycyjnym formacie. Zwycięzca turnieju na Florydzie uzyska prawo gry w Lidze Mistrzów CONCACAF w 2021 roku.

W pierwszym tygodniu zmagań, aż 6 spotkań zostanie pokazanych w Polsacie Sport Extra. Zapowiadają się ciekawe pojedynki z perspektywy polskiego kibica. Pięciu polskich zawodników wystąpi w tym turnieju. Przemysław Frankowski, Jarosław Niezgoda, Kacper Przybyłko, Przemysław Tytoń oraz Adam Buksa postarają się o jak najlepszą grę.

CZWARTEK – 9 LIPCA 2020

02:00 Major League Soccer – runda grupowa, grupa A: ORLANDO CITY SC – INTER MIAMI CF

04:30 Major League Soccer – runda grupowa, grupa A: NASHVILLE SC – CHICAGO FIRE FC

15:00 Major League Soccer – runda grupowa, grupa A: NEW YORK CITY FC – PHILADELPHIA UNION

PIĄTEK – 10 LIPCA 2020

02:00 Major League Soccer – runda grupowa, grupa C: MONTREAL IMPACT – NEW ENGLAND REVOLUTION

SOBOTA – 11 LIPCA 2020

04:30 Major League Soccer – runda grupowa, grupa B: SEATTLE SOUNDERS FC – SAN JOSE EARTHQUAKES

NIEDZIELA – 12 LIPCA 2020

04:30 Major League Soccer – runda grupowa, grupa E: FC CINCINNATI – COLUMBUS CREW SC