Turniej WTA w Pradze na antenie TVP Sport HD oraz w serwisie sport.tvp.pl

Po turnieju w Palermo tenisistki przenoszą się do Pragi. Na ziemnej nawierzchni rozgrywany jest turniej WTA International. Transmisje od czwartku na antenie TVP Sport HD oraz w serwisie sport.tvp.pl. Najwyżej rozstawioną tenisistką w Pradze jest Simona Halep. Rumunka zdołała już […]

Po turnieju w Palermo tenisistki przenoszą się do Pragi. Na ziemnej nawierzchni rozgrywany jest turniej WTA International. Transmisje od czwartku na antenie TVP Sport HD oraz w serwisie sport.tvp.pl.

Najwyżej rozstawioną tenisistką w Pradze jest Simona Halep. Rumunka zdołała już przejść pierwszą przeszkodę na drodze do tytułu – w pierwszej rundzie okazała się lepsza od Słowenki – Polony Hercog.

Z turniejem pożegnała się już turniejowa „dwójka”, a zarazem półfinalistka z Palermo – Petra Martić. Chorwatka w drugiej rundzie musiała uznać wyższość Kristiny Pliskovej.

Dużo szczęścia miała Magdalena Fręch. Polka nie przeszła kwalifikacji, ale dzięki wycofaniu się z turnieju innych zawodniczek, udało jej się dostać do głównej drabinki. W pierwszej rundzie los skojarzył Polkę z Rumunką Eleną Ruse. Fręch wygrała ten pojedynek w dwóch setach. Jej rywalką w walce o ćwierćfinał będzie Holenderka Arantxa Rus.

CZWARTEK – 13 SIERPNIA 2020

11:00 WTA Tour, Praga, Czechy – 2. runda: EUGENIE BOUCHARD – TAMARA ZIDANSEK
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Dawid Celt


13:00
WTA Tour, Praga, Czechy – 2. runda: MAGDALENA FRĘCH – ARANTXA RUS
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz, Maciej Łuczak


15:00
WTA Tour, Praga, Czechy – 2. runda: SIMONA HALEP – BARBORA KREJCIKOVA
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz, Michał Regulski


17:00
WTA Tour, Praga, Czechy – 2. runda: IRINA-CAMELIA BEGU – LEONIE KUNG
sport.tvp.pl

About Piotr Dzierzgowski