Walka o finał Polskiej Hokej Ligi w TVP Sport

Zaczynamy walkę o wielki finał Polskiej Hokej Ligi. Już od czwartku czekają nas starcie półfinałowe. Wszystkie spotkanie tej fazy pokaże na swoim antenach TVP Sport.  Wielu skład tej fazy mogło przewidzieć już przed starem rundy play-off. Tak więc w walce […]

Zaczynamy walkę o wielki finał Polskiej Hokej Ligi. Już od czwartku czekają nas starcie półfinałowe. Wszystkie spotkanie tej fazy pokaże na swoim antenach TVP Sport. 

Wielu skład tej fazy mogło przewidzieć już przed starem rundy play-off. Tak więc w walce o wielki finał pozostały już tylko cztery zespoły a są to: Comarch Cracovia, Tauron KH GKS Katowice, TatrySki Podhale Nowy Targ oraz GKS Tychy. Podobnie jak w poprzedniej rundzie gra się do czterech zwycięstw. Pierwsze mecze tej rundy zobaczmy w czwartek oraz piątek. Sobota natomiast będzie na zmianę miejsc i miast i od niedzieli kolejne dwa dni emocji z PHL. Wyjątkowo Comarch Cracovia oraz Tauron KH GKS Katowice rozegrały już jedno spotkanie. W Katowicach nieoczekiwanie wygrała Cracovia 2:3. To Pasy stawia w lepszej sytuacji w następnych spotkaniach.

CZWARTEK – 14 MARCA 2019

19:50 Polska Hokej Liga – 1/2 finału: COMARCH CRACOVIA – TAURON KH GKS KATOWICE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

PIĄTEK – 15 MARCA 2019

19:45 Polska Hokej Liga – 1/2 finału: TATRYSKI PODHALE NOWY TARG – GKS TYCHY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

NIEDZIELA – 17 MARCA 2019

18:25 Polska Hokej Liga – 1/2 Finału: TAURON KH GKS KATOWICE – COMARCH CRACOVIA na żywo
*(od 19:40 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD

PONIEDZIAŁEK – 18 MARCA 2019

17:45 Polska Hokej Liga – 1/2 finału: GKS TYCHY – TATRYSKI PODHALE NOWY TARG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam