Weekend z Ligą SEHA w Sportklubie

Trzecia kolejka grupy A oraz zaległy mecz grupy B rozegrane zostaną w ten weekend w ramach Ligi SEHA. Wszystkie spotkania pokaże Sportklub. W grupie A Eurofarm Pelister zmierzy się z Tatranem Preszów, zaś Metaloplastika podejmie PPD Zagrzeb. Chorwaci, choć w […]

Trzecia kolejka grupy A oraz zaległy mecz grupy B rozegrane zostaną w ten weekend w ramach Ligi SEHA. Wszystkie spotkania pokaże Sportklub.

W grupie A Eurofarm Pelister zmierzy się z Tatranem Preszów, zaś Metaloplastika podejmie PPD Zagrzeb. Chorwaci, choć w Lidze Mistrzów są outsiderami swojej grupy, w rozgrywkach dla zespołów z Europy Południowej i Wschodniej radzą sobie lepiej, mając na koncie wygrane w obu dotychczasowych meczach. Na odległym biegunie jest ekipa ze Słowacji – Tatran w Macedonii Północnej zagra o swoje pierwsze punkty w tegorocznej Lidze SEHA.

Terminarz grupy B w ten weekend przewiduje tylko mecz Motora Zaporoże z Vardarem 1961 Skopje. Obie drużyny są niepokonane, jednak ekipa z Ukrainy do tej pory grała tylko z Vojvodiną. Mecz z mistrzem Macedonii Północnej będzie zatem dla Motora prawdziwym testem formy w Lidze SEHA, choć postawa tej drużyny w Lidze Mistrzów wskazuje na to, że na swoim terenie będą faworytem.

SOBOTA – 27 LUTEGO 2021

17:45 Liga SEHA – 3. kolejka, grupa A: EUROFARM PELISTER – TATRAN PRESZÓW

Komentarz: Mateusz Juza

20:15 Liga SEHA – 1. kolejka, grupa B: HK MOTOR ZAPOROŻE – HC VARDAR 1961 SKOPJE

Komentarz: Tomasz Górski

NIEDZIELA – 28 LUTEGO 2021

00:00 (nd/pon) Liga SEHA – 3. kolejka, grupa A: HC METALOPLASTIKA – HC PPD ZAGRZEB 

Komentarz: Mateusz Juza

About Wojciech Nowakowski