Weekend z NHL w TVP Sport!

To będzie drugi weekend zmagań na lodowiskach NHL po przerwie związanej z pandemią koronawirusa. Przed nami dwa emocjonujące mecze trwającej fazy play-off w TVP Sport. Pierwsze spotkanie już w nocy z piątku na sobotę! Chicago Blackhawks – Edmonton Oilers to czwarty mecz […]
To będzie drugi weekend zmagań na lodowiskach NHL po przerwie związanej z pandemią koronawirusa. Przed nami dwa emocjonujące mecze trwającej fazy play-off w TVP Sport. Pierwsze spotkanie już w nocy z piątku na sobotę!

Chicago Blackhawks – Edmonton Oilers to czwarty mecz tych drużyn w 1/16 finału. Kanadyjczycy bardzo dobrze zaprezentowali się w fazie zasadniczej tego sezonu, czego nie można powiedzieć o ich rywalach. Pomimo tego, dwa dotychczasowe mecze pomiędzy tymi drużynami w play-offach wygrali hokeiści z Chicago, a tylko jeden Ci z Edmonton. Zapowiada się ciekawa rywalizacja o 1/8 finału walki o Puchar Stanleya.

Tampa Bay Lightning – Philadelphia Flyers to trzeci mecz tych drużyn z Konferencji Wschodniej w walce o miejsca w play-offach NHL. Te zespoły zajmują dwa pierwsze miejsca w 4-osobowej grupie, w skład której wchodzą jeszcze kluby z Waszyngtonu i Bostonu.  Zapowiada się ciekawa rywalizacja o najlepsze pozycje w play-offach.

SOBOTA – 8 SIERPNIA 2020

00:45 NHL: CHICAGO BLACKHAWKS – EDMONTON OILERS
sport.tvp.pl

NIEDZIELA – 9 SIERPNIA 2020

02:00NHL: TAMPA BAY LIGHTNING – PHILADELPHIA FLYERS 
sport.tvp.pl

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.