Weekend z piłką ręczną w Sportklubie

W sobotę Liga Asobal, a w niedzielę Bundesliga to plany Sportklub na najbliższy weekend z piłką ręczną. W obydwa dni będzie bardzo ciekawie. Mecz Helvetii Anaitasuny z Ademar Leon będzie niewątpliwie hitem ligi hiszpańskiej. Helvetia z kompletem 6 zwycięstw jest […]

W sobotę Liga Asobal, a w niedzielę Bundesliga to plany Sportklub na najbliższy weekend z piłką ręczną. W obydwa dni będzie bardzo ciekawie.

Mecz Helvetii Anaitasuny z Ademar Leon będzie niewątpliwie hitem ligi hiszpańskiej. Helvetia z kompletem 6 zwycięstw jest niespodziewanym wiceliderem tabeli. Ademar Leon zajmuje 4. pozycję w tabeli. W ostatniej kolejce wicemistrzowie kraju przegrali z Guadalajarą. Oprócz tej porażki Ademar był gorszy również od Barcelony. Faworyta w najbliższym meczu nie jest łatwo stwierdzić.

Mecz Melsungen z Magdeburgiem to starcie szóstej i trzeciej drużyny ligi. Zespół Piotra Chrapkowskiego przegrał tylko 3 razy i ostatnimi 4 zwycięstwami potwierdził wysoką formę. MT Melsungen po 6 zwycięstwach, 2 porażkach i remisie jest również w czołówce Bundesligi i może powalczyć z Magdeburgiem o zwycięstwo.

pasek2

SOBOTA – 21 PAŹDZIERNIKA 2017

21:45 Liga ASOBAL – 6. kolejka: HELVETIA ANAITASUNA – ABANCA ADEMAR LEON premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński

NIEDZIELA – 22 PAŹDZIERNIKA 2017

12:30 DKB Handball Bundesliga – 10. kolejka: MT MELSUNGEN – SC MAGDEBURG na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński
pasek2

About Kamil Karczmarek