Wraca NHL na antenach TVP Sport!

Po przerwie związanej z pandemią koronawirusa wracają do gry najlepsi hokeiści świata. W tym tygodniu w TVP Sport czekają nas dwa mecze fazy play-off NHL. Pierwsze spotkanie już w nocy z soboty na niedzielę – zapowiada się niezwykle interesująco! Pittsburgh […]

Po przerwie związanej z pandemią koronawirusa wracają do gry najlepsi hokeiści świata. W tym tygodniu w TVP Sport czekają nas dwa mecze fazy play-off NHL. Pierwsze spotkanie już w nocy z soboty na niedzielę – zapowiada się niezwykle interesująco!

Pittsburgh Penguins – Montreal Canadiens to pierwszy z trzech meczów tych drużyn w 1/16 finału. Są to dwa zespoły ze środka tabeli Konferencji Wschodniej, z wyraźną przewagą tego pierwszego i to on będzie faworytem tego pojedynku. Pomimo tego, że zarówno Penguins, jak i Canadiens nie imponowali formą w ostatnich  spotkaniach przed przerwą, szykuje się niezwykle emocjonująca rywalizacja, a jej pierwszą część będzie można zobaczyć już w ten weekend.

W środku tygodnia czeka nas jeszcze jeden mecz 1/16 finału. Calgary Flames – Winnipeg Jets  to spotkanie drużyn również ze środka tabeli, lecz Konferencji Zachodniej. Jednak, w tym przypadku nie można wskazać zdecydowanego faworyta. Jets przed koronawirusem notowali bardzo dobre występy, zaś forma Flames wahała się. Zapowiada się niezwykle zacięty pojedynek.

NIEDZIELA – 2 SIERPNIA 2020

02:00 NHL: PITTSBBURGH PENGUINS  MONTREAL CANADIENS 
sport.tvp.pl

ŚRODA – 5 SIERPNIA 2020

00:45 NHL: WINNIPEG JETS – CALGARY FLAMES 
sport.tvp.pl

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.