Wyścigi F2 i F3 na Silverstone w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News

Wraz z zawodnikami F1 do Wielkiej Brytanii przenoszą się także kierowcy serii juniorskich. W sobotę i niedzielę czeka nas wiele emocji związanych z przyszłymi gwiazdami wyścigów samochodowych. Mowa oczywiście o kierowcach rywalizujących w Formule 2 i Formule 3. Mimo, że […]

Wraz z zawodnikami F1 do Wielkiej Brytanii przenoszą się także kierowcy serii juniorskich. W sobotę i niedzielę czeka nas wiele emocji związanych z przyszłymi gwiazdami wyścigów samochodowych.

Mowa oczywiście o kierowcach rywalizujących w Formule 2 i Formule 3. Mimo, że teraz stanowią oni tło dla swoich bardziej doświadczonych kolegów, w przyszłości może być o nich głośno. Jeżeli tylko wykażą się sporym talentem i w odpowiedni sposób pokierują swoją karierą, już niedługo mogą być czołowymi postaciami królowej sportów motorowych. Obecnie jednym z najbardziej obiecujących kierowców młodego pokolenia wydaje się być Robert Shwartzman. Rosjanin w ubiegłym sezonie został mistrzem F3 i aktualnie debiutuje w stawce F2. Ma już na koncie dwa zwycięstwa i jest liderem mistrzostw.

Kto w najbliższy weekend okaże się najszybszym kierowcą Formuły 2 i Formuły 3? Obie te serie mają to do siebie, że lubią przysparzać sporo emocji. Miejmy nadzieję, że nie inaczej będzie na torze Silverstone. Zmagania wystartują w sobotę.

SOBOTA – 1 SIERPNIA 2020

10:25 Formuła 3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla

16:45 Formuła 2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 2 SIERPNIA

09:45 Formuła 3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla
11:10 Formuła 2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla

About Michał Winiarczyk