Wyścigi F2 i F3 w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News

Kolejny weekend i kolejne zmagania w sportach motorowych. Na Silverstone znów ścigać się będzie Formuła 1, a co za tym idzie do rywalizacji przystąpią także kierowcy biorący udział w seriach juniorskich. Przygotujmy się na emocje związane z wyścigami Formuły 2 […]

Kolejny weekend i kolejne zmagania w sportach motorowych. Na Silverstone znów ścigać się będzie Formuła 1, a co za tym idzie do rywalizacji przystąpią także kierowcy biorący udział w seriach juniorskich. Przygotujmy się na emocje związane z wyścigami Formuły 2 i Formuły 3. 

Tor Silverstone nieco dłużej niż zazwyczaj gości kierowców wyścigowych. Zawodnicy Formuły 1, Formuły 2 i Formuły 3 w nadchodzący weekend rozegrają tam kolejną rundę sezonu 2020. Miniona zakończyła się w niedzielę, więc niektórzy jeszcze nie zdążyli ochłonąć. Jedną z takich osób z pewnością jest Dan Ticktum. Brytyjczyk startujący w F2 odniósł pierwsze zwycięstwo w tej serii. Domowa runda okazała się więc dla niego bardzo szczęśliwa. Kierowca ekipy Dams zapewne będzie chciał powtórzyć wyczyn i po raz kolejny wyśpiewać hymn na własnym terenie. Jednak inni nie zamierzają odpuszczać. Do walki włączy się z pewnością Nikita Mazepin, który triumfował w wyścigu głównym podczas Grand Prix Wielkiej Brytanii.

SOBOTA – 8 SIERPNIA 2020

10:25 Formuła 3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

16:45 Formuła 2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

NIEDZIELA – 9 SIERPNIA

09:45 Formuła 3 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

11:10 Formuła 2 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

About Michał Winiarczyk