Wyścigi W Series na antenach Eleven Sports

Wszyscy przyzwyczailiśmy się już, że stacja Eleven Sports transmituje wszystkie wyścigi Formuły 1. Teraz na antenach tej stacji będziemy mogli śledzić również relacje z W Series, w której rywalizować będzie Gosia Rdest.  Już w sobotę odbędzie się pierwszy wyścig żeńskiej […]

Wszyscy przyzwyczailiśmy się już, że stacja Eleven Sports transmituje wszystkie wyścigi Formuły 1. Teraz na antenach tej stacji będziemy mogli śledzić również relacje z W Series, w której rywalizować będzie Gosia Rdest. 

Już w sobotę odbędzie się pierwszy wyścig żeńskiej serii wyścigowej. Inauguracyjne zmagania odbędą się na niemieckim torze Hockenheimring. Będzie to pierwszy z sześciu zaplanowanych wyścigów w kalendarzu na sezon 2019. Rywalizacja potrwa do 11 sierpnia, kiedy to na brytyjskim torze Brands Hatch panie zwieńczą wyścigową przygodę.

W stawce kobiecej serii zobaczymy osiemnaście zawodniczek. W tym gronie wystąpi Gosia Rdest, która ma już w swoim dorobku wiele startów w prestiżowych wyścigowych zawodach. Polka startowała m.in. w GT4 European Series i Audi Sport TT Cup. W Eleven Sports zobaczymy kwalifikacje oraz wyścigi. Początek pierwszej odsłony zmagań w sobotę o 11:45.

SOBOTA– 4 MAJA 2019

11:45 W Series, Hockenheim, Niemcy:KWALIFIKACJE na żywo
Ipla

16:05 
W Series, Hockenheim, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Ipla

 

About Michał Winiarczyk