Zaległe spotkanie FC Barcelony z Elche w Eleven Sports 1

W najbliższą środę zostanie rozegrany zaległy mecz w ramach pierwszej kolejki hiszpańskiej La Ligi. FC Barcelona zmierzy się z Elche. Transmisja spotkania w Eleven Sports 1. Barcelona, która zajmuje trzecie miejsce w tabeli (może się to zmienić po poniedziałkowym meczu […]

W najbliższą środę zostanie rozegrany zaległy mecz w ramach pierwszej kolejki hiszpańskiej La Ligi. FC Barcelona zmierzy się z Elche. Transmisja spotkania w Eleven Sports 1.

Barcelona, która zajmuje trzecie miejsce w tabeli (może się to zmienić po poniedziałkowym meczu Sevilli) i ma stratę ośmiu punktów do lidera, nie ma ostatnio dobrej passy. Przegrali aż 1:4 z Paris Saint-Germain w pierwszym pojedynku 1/8 finału Ligi Mistrzów, a w poprzedniej kolejce zremisowali tylko z Cadiz 1:1. Goście to osiemnasty zespół, który znajduje się w strefie spadkowej, ale do bezpiecznej pozycji tracą bardzo niewiele, a mają rozegrane o dwa spotkania mniej niż pozostałe drużyny. W minioną sobotę zwyciężyli w lidze po raz pierwszy od 23 października. Obie te ekipy grały ze sobą równo miesiąc temu. Wtedy „Duma Katalonii” wygrała 2:0. Jak będzie tym razem?

ŚRODA – 24 LUTEGO 2021

18:55 LaLiga Santander – 1. kolejka: FC BARCELONA – ELCHE CF na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski

About Arkadiusz Kogut