Zaległy mecz 8.kolejki Fortuna 1.Ligi w Polsacie Sport Extra

Nie wszystkie spotkania 8. serii gier Fortuna 1.Ligi zostały rozegrane w wyznaczonym terminie ze względu na powołania do reprezentacji kraju piłkarzy niektórych drużyn. Zaległości zostaną nadrobione w środowy wieczór. W Polsacie Sport Extra zaplanowano transmisję pojedynku Warty Poznań z Odrą […]

Nie wszystkie spotkania 8. serii gier Fortuna 1.Ligi zostały rozegrane w wyznaczonym terminie ze względu na powołania do reprezentacji kraju piłkarzy niektórych drużyn. Zaległości zostaną nadrobione w środowy wieczór.

W Polsacie Sport Extra zaplanowano transmisję pojedynku Warty Poznań z Odrą Opole (początek o 20:00). Gospodarze doskonale rozpoczęli sezon, ale od trzech kolejek pozostają bez wygranej, przez co spadli na 4. miejsce w ligowej tabeli. Niemniej jednak ewentualne zwycięstwo w najbliższym starciu da podopiecznym Piotra Tworka duże szanse na objęcie prowadzenia w rozgrywkach. Okazja na przełamanie dla zespołu z Wielkopolski wydaje się być idealna, bowiem do stolicy tego regionu zawita zamykająca ligową stawkę Odra. Goście po zmianie trenera rozegrali jak na razie jedno spotkanie, remisując przed tygodniem u siebie z Sandecją Nowy Sącz 1-1. Piłkarze z Opola trzykrotnie dzielili się punktami, a w pozostałych przypadkach schodzili z boiska pokonani, przez co ich strata do bezpiecznej strefy to aż 8. „oczek”. O jej zniwelowanie w środę będzie niezwykle ciężko.

ŚRODA – 18 WRZEŚNIA 2019

19:55 Fortuna 1. Liga – 8. kolejka: WARTA POZNAŃ – ODRA OPOLE na żywo
Ipla

About Eryk Waniek

Pasjonat angielskiej piłki, Madridista od małego, oddany kibic Radomiaka, sympatyk Czarnych Radom.