Zaległy mecz Olympique Marsylii z OGC Nice w Eleven Sports i Canal+ Sport 2

W środę czeka nas zaległe spotkanie, które zostanie rozegrane w ramach jedenastej kolejki Ligue 1. Olympique Marsylia zmierzy się z OGC Nice. Transmisja w Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 oraz w Canal+ Sport 2. Gospodarze nie radzą sobie ostatnio […]

W środę czeka nas zaległe spotkanie, które zostanie rozegrane w ramach jedenastej kolejki Ligue 1. Olympique Marsylia zmierzy się z OGC Nice. Transmisja w Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 oraz w Canal+ Sport 2.

Gospodarze nie radzą sobie ostatnio najlepiej. W poprzednich sześciu kolejkach zdobyli raptem dwa oczka. W niedzielę wyszarpali cenny remis z Bordeaux, bowiem rywale przez ponad pół godziny grali z przewagą dwóch piłkarzy. Arkadiusz Milik nie zagrał w tym spotkaniu i najprawdopodobniej nie zobaczymy go również w środę. Obecnie Marsylia zajmuje dziewiąte miejsce, ale do piątego Rennes ma stratę jedynie czterech oczek. Ich rywale to czternasta ekipa w tabeli. W poprzedniej kolejce postraszyli jednak PSG. Mistrzowie Francji wygrali 2:1, a gola na wagę trzech punktów strzelił w 76. minucie Kean. W ich ostatnich bezpośrednich pojedynkach to OM okazywało się zawsze lepsze. Jak będzie tym razem?

ŚRODA – 17 LUTEGO 2021

20:55 Ligue 1 – 11. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – OGC NICE 
Ipla

About Arkadiusz Kogut