Znicz Pruszków – Górnik Łęczna w TVP 3

Przed nami rywalizacja w 9 kolejce 2 ligi polskiej. W niedzielę 15 września następne spotkanie transmitowane na antenie TVP 3. Początek spotkania o godzinie 13:05.  W 9 kolejce rywalizować będą ze sobą następujące drużyny: Znicz Pruszków i Górnik Łęczna. Spotkania […]

Przed nami rywalizacja w 9 kolejce 2 ligi polskiej. W niedzielę 15 września następne spotkanie transmitowane na antenie TVP 3. Początek spotkania o godzinie 13:05. 

W 9 kolejce rywalizować będą ze sobą następujące drużyny: Znicz Pruszków i Górnik Łęczna. Spotkania tych drużyn są najczęściej transmitowane na antenie TVP 3.

Gospodarze mają na swoim koncie 16 punktów. Na ten rezultat złożyły się zwycięstwa w 5 pojedynkach, a także jeden remis. Poprzedni mecz Łęcznianie wygrali 2:1, rywalem ich była drużyna Olimpii Elbląg. Spotkanie to było  również transmitowane na antenie TVP 3. Poprzednie starcie drużyn biorących udział w tym spotkaniu miało miejsce dnia 28 kwietnia na stadionie w Pruszkowie. Gospodarze wygrali wtedy 2:0.

Drużyna gości do tej pory zgromadziła 15 punktów, plasuje ich to na pozycji siódmej, czyli na  pierwszej nie dającej baraży. Jednak w ostatnich 3 spotkaniach Łęcznianie prezentowali się po prostu fantastycznie wywalczyli 9 punktów i zanotowali awans w tabeli. Do tej serii zwycięstw, goście radzili sobie, można śmiało powiedzieć średnio. Nie potrafili wygrać, aż 4 spotkań z rzędu.

Jak będzie tym razem? Kto wygra spotkanie? Czy Łęcznianie podtrzymają swoją kapitalną serię zwycięskich meczy?
Na te pytania odpowiedzą sobie państwo obserwując transmisje w TVP 3. Początek spotkania o godzinie 13:05. Serdecznie zapraszamy do śledzenia transmisji. Miejmy nadzieję, że to spotkanie będzie stało na odpowiednio wysokim poziomie i zagwarantuje państwo wiele pozytywnych emocji związanych z polskim futbolem. A tych po meczach reprezentacji bardzo brakuje…

NIEDZIELA – 15 WRZEŚNIA 2019

13:05 2 liga – 9 kolejka : ZNICZ PRUSZKÓW  –  GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
sport.tvp.pl

About Kacper Teuerle