Znicz Pruszków – Widzew Łódź w TVP 3

Przed nami 17 kolejka na szczeblu 2 ligi Polskiej.  W niedzielę 10 listopada dojdzie do spotkania Znicza Pruszków z Widzewem Łódź. Transmisja z tego spotkania w TVP 3, początek spotkania o godzinie 13:05. Gospodarze w ostatnich tygodniach spisują się naprawdę […]

Przed nami 17 kolejka na szczeblu 2 ligi Polskiej. 

W niedzielę 10 listopada dojdzie do spotkania Znicza Pruszków z Widzewem Łódź. Transmisja z tego spotkania w TVP 3, początek spotkania o godzinie 13:05.

Gospodarze w ostatnich tygodniach spisują się naprawdę słabo. Przegrali ostatnie trzy spotkania. Ich wysoka pozycja jest już przeszłości. Zajmują 11 lokatę, jednak bliżej im do strefy spadkowej, niż do awansu. Mają zaledwie 5 punktów przewagi nad miejscem spadkowym o i, aż 7 punktów straty do miejsca barażowego. Czy Znicz w końcu się przełamie i wygra mecz?

Widzew aktualnie jest czwarty, ale zwycięstwo sprawi, że awansują na pozycję 3, i ich strata do lidera będzie niewielka. Będą tracić zaledwie 1 punkt, do lidera z Łęcznej. Widzew w ostatniej kolejce, dość niespodziewanie przegrał z Resovią na własnym stadionie. Jak będzie teraz? Czy Widzew przybliży się do lidera?

NIEDZIELA – 10 LISTOPADA  2019

13:05 2 liga – 17 kolejka : ZNICZ PRUSZKÓW    –  WIDZEW ŁÓDŹ   na żywo
sport.tvp.pl
komentarz: Maciej Iwański   ( z Pruszkowa  )
reporter: Jan Sławiński  ( z Pruszkowa )

About Kacper Teuerle