1/32 finału Pucharu Francji na antenie TVP Sport HD

Piłkarze we Francji wracają do gry po przerwie świątecznej. Zanim wznowione zostaną rozgrywki ligowe, rozegrane będą mecze 1/32 finału Coupe de France. TVP Sport HD będzie transmitować trzy spotkania. W sobotę do Lotaryngii na spotkanie z AS Nancy wybiorą się […]

Piłkarze we Francji wracają do gry po przerwie świątecznej. Zanim wznowione zostaną rozgrywki ligowe, rozegrane będą mecze 1/32 finału Coupe de France. TVP Sport HD będzie transmitować trzy spotkania.

W sobotę do Lotaryngii na spotkanie z AS Nancy wybiorą się piłkarze Olympique Lyon. Dla trzeciej obecnie drużyny francuskiej ekstraklasy, spotkanie z drugoligowcem nie powinno sprawić problemów. Gospodarze sobotniego starcia w tabeli Ligue 2 zajmują miejsce tuż nad strefą spadkową, stąd ewentualne wyeliminowanie przez nich drużyny Bruno Génésio byłoby ogromną niespodzianką. Początek transmisji o godzinie 20:50.

W niedzielę dojdzie do starcia pierwszoligowców – Stade Rennes FC podejmować będzie Paris Saint-Germain. Obie drużyny rozpoczynają dopiero przygodę z Pucharem Francji w tym sezonie. Gospodarze niedzielnej konfrontacji postarają się wziąć rewanż za doznaną w połowie grudnia ligową porażkę z drużyną Unai’a Emery’ego. Podopieczni Christiana Gourcuff’a przegrali tamto spotkanie aż 1-4. Początek relacji o godzinie 20:50.

Ostatnim pokazywanym pojedynkiem w ramach 1/32 finału będzie mecz drugoligowego RC Lens z czwartoligowym US Boulogne. Dla obu drużyn będzie to już trzeci mecz w tegorocznej edycji Pucharu Francji. W drodze do 3 rundy obie drużyny pokonywały zespoły z niższych klas rozgrywkowych. Transmisja w poniedziałek o godzinie 20:50.

SOBOTA – 6 STYCZNIA 2018

20:50 Coupe de France – 1/32 finału: AS NANCY – OLYMPIQUE LYON na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch – Robert Podoliński

NIEDZIELA – 7 STYCZNIA 2018

20:50 Coupe de France – 1/32 finału: STADE RENNES FC – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

PONIEDZIAŁEK – 8 STYCZNIA 2018

20:50 Coupe de France – 1/32 finału: RC LENS – US BOULOGNE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl