1/32 finału Totolotek Pucharu Polski w Polsacie Sport

Dziesięć spotkań 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski będzie pokazywanych w Polsacie Sport. Spośród wszystkich rozlosowanych par, najciekawiej zapowiada się jedyny pojedynek ekstraklasowy pomiędzy Górnikiem Zabrze, a Jagiellonią Białystok.  W czwartek zostanie zainaugurowana pierwsza runda Pucharu Polski. Najciekawiej tego dnia zapowiada […]

Dziesięć spotkań 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski będzie pokazywanych w Polsacie Sport. Spośród wszystkich rozlosowanych par, najciekawiej zapowiada się jedyny pojedynek ekstraklasowy pomiędzy Górnikiem Zabrze, a Jagiellonią Białystok. 

W czwartek zostanie zainaugurowana pierwsza runda Pucharu Polski. Najciekawiej tego dnia zapowiada się już wspomniane starcie Górnika Zabrze z Jagiellonią Białystok, jednak wcześniej swój mecz zagrają piłkarze Ślęzy Wrocław oraz Wigier Suwałki. Ślęza już rozpoczęła następny sezon trzecioligowy od zwycięstwa, natomiast Wigry czekają na start drugoligowych rozgrywek. W kolejnych spotkaniach transmitowanych w Polsacie Sport Sandecja Nowy Sącz zagra z Rakowem Częstochową oraz GKS Bełchatów podejmie Legię Warszawa. Legioniści będą chcieli sprawdzić swoją formę przed zbliżającymi się pojedynkami w europejskich pucharach.

W sobotę kolejne dwa spotkania Resovia Rzeszów i Piast Gliwice oraz Odra Opole kontra Lech Poznań. Gliwiczan czeka ciężka przeprawa z beniaminkiem pierwszej ligi, nie inaczej będzie w drugim meczu, w którym wystąpi faworyzowana poznańska lokomotywa. Trzeba podkreślić, że papierowi faworyci występujący w wyższych ligach będą przystępowali w roli gości, co może być kluczowe w kontekście awansu do następnej fazy. W niedzielne popołudnie Chrobry Głogów zagra z Cracovią, a ŁKS zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Obrońcy tytułu z Krakowa będą chcieli powtórzyć wyniki z poprzedniego sezonu, w którym wywalczyli krajowy puchar. ŁKS po spadku do pierwszej ligi będzie chciał udowodnić, że potrafi wygrywać z najlepszymi zespołami w kraju, natomiast Śląsk, który w poprzednim sezonie otarł się o europejskie puchary będzie chciał w dobrym stylu rozpocząć sezon 2020/21. Zmagania 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski zostaną zakończone tydzień później w niedzielę 23 sierpnia. W tym dniu swoje spotkania rozegrają m.in. Górnik Polkowice z Arką Gdynia oraz Bytovia Bytów z Termaliką Bruk-Bet Niecieczą.

CZWARTEK – 13 SIERPNIA 2020

16:00 Totolotek Puchar Polski – 1/32 finału: ŚLĘZA WROCŁAW – WIGRY SUWAŁKI na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 Totolotek Puchar Polski – 1/32 finału: GÓRNIK ZABRZE – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
Polsat Sport HDIpla

PIĄTEK – 14 SIERPNIA 2020

17:30 Totolotek Puchar Polski – 1/32 finału: SANDECJA NOWY SĄCZ – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 Totolotek Puchar Polski – 1/32 finału: GKS BEŁCHATÓW – LEGIA WARSZAWA na żywo
Polsat Sport HDIpla

SOBOTA – 15 SIERPNIA 2020

17:30 Totolotek Puchar Polski – 1/32 finału: RESOVIA RZESZÓW – PIAST GLIWICE na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 Totolotek Puchar Polski – 1/32 finału: ODRA OPOLE – LECH POZNAŃ na żywo
Polsat Sport HDIpla

NIEDZIELA – 16 SIERPNIA 2020

17:30 Totolotek Puchar Polski – 1/32 finału: CHROBRY GŁOGÓW – CRACOVIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 Totolotek Puchar Polski – 1/32 finału: ŁKS – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
Polsat Sport HDIpla

NIEDZIELA – 23 SIERPNIA 2020

12:30 Totolotek Puchar Polski – 1/32 finału: GÓRNIK POLKOWICE – ARKA GDYNIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00 Totolotek Puchar Polski – 1/32 finału: BYTOVIA BYTÓW – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Łukasz Urbanowski