1. kolejka Eredivisie w Polsacie Sport News

W ten weekend zainaugurowana zostanie pierwsza kolejka ligi holenderskiej. Na kanale Polsatu Sport News transmitowane będą dwa niedzielne mecze. Poprzedni sezon ze względu na pandemię koronawirusa został w Holandii niedokończony. Teraz startują kolejne rozgrywki, które zapowiadają się pasjonująco. W pierwszej […]

W ten weekend zainaugurowana zostanie pierwsza kolejka ligi holenderskiej. Na kanale Polsatu Sport News transmitowane będą dwa niedzielne mecze.

Poprzedni sezon ze względu na pandemię koronawirusa został w Holandii niedokończony. Teraz startują kolejne rozgrywki, które zapowiadają się pasjonująco. W pierwszej transmisji Sparta Rotterdam podejmie Ajax, który w trakcie zatrzymania poprzedniego sezonu plasował się na pozycji lidera. Sparta okupowała środek tabeli co pokazuje jej aktualny potencjał. W drugim niedzielnym spotkaniu Groningen zagra z PSV Eindhoven. Zapowiada się wyrównana konfrontacja, zwłaszcza biorąc pod uwagę powrót do piłki w roli zawodnika Arjena Robbena, który będzie dużym wzmocnieniem gospodarzy.

NIEDZIELA – 13 WRZEŚNIA 2020

14:25 Eredivisie – 1. kolejka: SPARTA ROTTERDAM – AFC AJAX 
Ipla

16:40 Eredivisie – 1. kolejka: FC GRONINGEN – PSV EINDHOVEN 
Ipla

About Łukasz Urbanowski