1 mecz 13. kolejki Chinese Super League w Polsacie Sport News

Sezon w Chinach powoli się rozkręcą. Na pierwszym miejscu jest Guangzhou Evergrande z przewagą 5 punktów nad Shanghaiem SIPG. To właśnie zespół wicelidera będziemy mieli okazję oglądać w niedzielę. Niedzielny rywal Shanghaiu to zdecydowanie mniej utytułowany zespół od swoich rywali […]

Sezon w Chinach powoli się rozkręcą. Na pierwszym miejscu jest Guangzhou Evergrande z przewagą 5 punktów nad Shanghaiem SIPG. To właśnie zespół wicelidera będziemy mieli okazję oglądać w niedzielę.

Niedzielny rywal Shanghaiu to zdecydowanie mniej utytułowany zespół od swoich rywali z tego samego miasta. Guangzhou R&F zajmujące 6. miejsce gra na miarę swoich oczekiwań. Klub jest raczej średniakiem, choć kilka lat temu zakończył sezon na 3. pozycji. Ich najlepszym strzelcem jest Eran Zahavi, który ma za sobą grę w Lidze Mistrzów w barwach Hapoelu i Maccabi Tel Aviv. Zespół z Kantonu świetnie zaczął sezon, wygrywając 5 z 6 pierwszych meczów, ale od 6 spotkań nie potrafią wygrać. To w roli faworyta stawia zespół z Szanghaju. Hulk i spółka mają za sobą serię 6 zwycięstw i z pewnością nie będą chcieli się zatrzymać, tym bardziej, że ich strata do lidera to 5 punktów, ale rozegrali jeden mecz mniej.

NIEDZIELA – 18 CZERWCA 2017

13;25 Chinese Super Liga – 13. kolejka: GUANGZHOU R&F FC – SHANGHAI SIPG FC na żywo
Ipla

About 0a60d0xx